Bośnia Hercegowina – Polska | typy dnia, kursy na zakłady, zapowiedź, składy;

W poniedziałkowy wieczór reprezentacja Polski zmierzy się z Bośnią i Hercegowiną w drugiej kolejce Ligi Narodów. Jakie typy bukmacherskie wybrać na ten mecz? Czy zawodnicy Jerzego Brzęczka zdołają zatrzeć fatalne wrażenie, jakie pozostawili po ostatnim spotkaniu? Zapraszam na zapowiedź starcia Bośnia Hercegowina – Polska, w której przedstawiam proponowane typy dnia, kursy na zakłady oraz składy obu drużyn. Załóż konto w STS z kodem TYPERIA i odbierz zakład bez ryzyka do 230 zł + darmowy zakład 29 zł + bonus 100% od pierwszej wpłaty. Szczegóły promocji znajdziesz na samym końcu tekstu. Lubisz konkursy z nagrodami? Dołącz do Grupy Typeria na FB. 

Załóż konto na STS.pl z kodem TYPERIA, aby
otrzymać:
⚠️230 zł bez ryzyka!⚠️


Bośnia Hercegowina – Polska typy, kursy

Polacy zagrają z Bośnią i Hercegowiną nie tylko o poprawę nastrojów, ale również o pierwsze zwycięstwo w Lidze Narodów. Jak na razie biało-czerwoni zanotowali w tych rozgrywkach 3 porażki i 2 remisy. Jeśli ich dyspozycja dalej utrzyma się na tak niskim poziomie jest niemal pewne, że będą musieli pożegnać się z najwyższą dywizją. Mecz z Bośnią i Hercegowiną może być w tym kontekście kluczowy, dlatego kursy na zakłady oferowane przez bukmacherów są niezwykle wyrównane.

STS wygraną Bośniaków wycenił na 2,70, podczas gdy kursy na Polskę kształtują się na poziomie 2,75. Proponowany przez mnie typ na mecz z Holandią okazał się co prawda celny, jednak w swoich prognozach nie przewidywałem aż tak żenującej postawy naszych zawodników. Brak pomysłu, zdecydowania, podążania za określoną wizją gry. Wygrana Holendrów tylko 1:0 była dla nas dosyć szczęśliwa, a ostateczny wynik taki jak 3:0 nie mógłby zostać uznany za niesprawiedliwy. Biorąc jednak poprawkę na siłę Holendrów, a także spodziewane zmiany w wyjściowym składzie na mecz z Bośnią, proponowane typy ponownie będą skupiać się na scenariuszu, w którym końcowy wynik oscyluje wokół remisu.


Bośnia Hercegowina – Polska typy dnia

W pomeczowych wypowiedziach Jerzy Brzęczek deklarował, że jest zadowolony z gry zespołu, jednak na starcie z Bośnią możemy spodziewać się wielu zmian. Czy pozwolą one na znaczną poprawę gry? Trudno spodziewać się cudów, jednak gorzej niż z Holendrami raczej być już nie może. Bośnia przegrała na własnym terenie tylko 2 z 20 ostatnich występów. Co więcej, zawodnicy z Bałkanów musieli uznać wyższość nie byle kogo, bowiem tylko Włoch i Belgii. Biorąc pod uwagę gorącą atmosferę, chaos i napięte nastroje panujące wokół naszej reprezentacji, proponowane typy nie zakładają korzystnego dla nas scenariusza.

W meczu pierwszej kolejki Ligi Narodów Bośnia „urwała” na wyjeździe punkty Włochom. Co najważniejsze, potrafiła sobie w tym starciu stworzyć kilka dogodnych okazji. Nie została stłamszona tak jak Polacy w spotkaniu z Holandią, ale stawiła czoła faworyzowanym rywalom. Bośnia jest oczywiście w naszym zasięgu, jednak patrząc na możliwy skład mam nieodparte wrażenie, że z tej mąki chleba nie będzie. Spodziewam się zaciętego spotkania, w którym nasi reprezentanci będą chcieli udowodnić swoją wartość, jednak na gorącym terenie w Zenicy może być im o to niezwykle trudno. Wynik spotkania jest mimo tego sprawą otwartą, dlatego zdecydowałem się wybrać typy na kartki.

Przed przyjazdem na kadrę Grzegorz Krychowiak został ukarany żółtym kartonikiem w 2 z 3 ostatnich meczów ligowych. W meczu poprzedzającym wyjazd na zgrupowanie reprezentacji zdobył nawet bramkę. Z Holandią „Krycha” był jednak jednym z głównych hamulcowych i najmniej widocznych na placu gry. Myślę, że mając na plecach „dychę” i będąc w gronie liderów tej drużyny powinien pokazywać o wiele więcej. Zarówno w ofensywie, jak i w defensywie. Z Bośnią środek naszego pola musi się obudzić – choćby kosztem fauli, czy też kar indywidualnych. Z Holandią nie byliśmy w stanie wymienić 3 celnych podań z rzędu, a winę za taki stan rzeczy ponosi również Krychowiak. Kursy na kartkę dla Grzegorza wynoszą 3,75.

Bośnia i Herc. – Polska typy:
Krychowiak kartka, kurs 3,75


Bośnia Hercegowina – Polska składy:

Bośnia Hercegowina: Sehic – Krvzic, Kovacevic, Bicakcic, Kolasinac, Besic, Hajradinovic, Cimirot, Visca, Dzeko, Gojak.

Polska: Fabiański – Kędziora, Glik, Walukiewicz, Rybus – Krychowiak, Linetty, Zieliński – Szymański, Milik, Grosicki;

Załóż konto na STS.pl z kodem TYPERIA, aby
otrzymać:
⚠️230 zł bez ryzyka⚠️


ZASADY 230 ZŁ BEZ RYZYKA:

1. Załóż konto z linku promocyjnego wpisując przy rejestracji kod TYPERIA. Otrzymasz zakład bez ryzyka do 230 zł, darmowy zakład 29 zł i bonus powitalny od pierwszej wpłaty 100% do max. 2400 PLN.

2. Dokonaj pierwszej wpłaty i odbierz bonus powitalny w wysokości jej 100% aż do 1200 złotych. Sprawdź: jak obrócić bonus od wpłaty w STS?

3. Postaw pierwszy zakład z konta depozytowego z kursem minimalnym 1,85.

4. Jeśli Twój pierwszy zakład okaże się nietrafiony, otrzymasz zwrot stawki (minus podatek) do max. 230 PLN na Twoje konto depozytowe w ciągu max. 24 h.

5. Darmowy bonus 29 zł pojawia się na koncie z reguły do 30 minut od pomyślnej rejestracji. W szczególnych przypadkach czas oczekiwania może wydłużyć się do max. 3 dni.

Dołącz do Grupy Typeria