Celtic i Salzburg zajmują w grupie B dwie czołowe lokaty, a remis dawałby awans obu zespołom. Mający zagwarantowane miejsce w fazie pucharowej Salzburg nie będzie jednak grać na remis i powalczy…o awans Lipska. Austriacy będą chcieli pomóc swojemu młodszemu bratu spod znaku Red Bulla i przeszkodzić Celtom. Sprawdźcie zapowiedź meczu oraz dobre typy dnia.

Single
Celtic – Salzburg
Liga Europy
13.12.2018 godz. 21:00
Typ: obie strzelą
kurs: 1,68
stawka: 7/10✅ +4,76

?Zarejestruj się w Etoto i odbierz do 1000zł na grę!

Celtic – Salzburg typy dnia

Oglądanie Salzburga to czysta przyjemność. Zespół ten zawsze nastawiony jest bardzo ofensywnie, co skutkuje sporą liczbą bramek padającą w jego meczach. W związku z tym, dzisiejsze typy dnia, to niewątpliwie zakłady na bramki. W 5 spotkaniach jakie goście rozegrali w fazie grupowej Ligi Europy trafiano do siatki aż 20 razy. Celtic potrzebuje dziś remisu do awansu, jednak z grającym tak otwarty futbol Salzburgiem mecz na 0:0 nie będzie możliwy.

Austriacy strzelali przynajmniej jednego gola w 34 z 35 ostatnich spotkań. Celtic z kolei jest  bardzo groźny na swoim stadionie – w tym sezonie wygrał tam 13 z 14 meczów (1 remis) i za każdym razem zdobywał przynajmniej jednego gola. Kurs na obie strzelą wynosi w Etoto 1,68. Zakłady na trafienia z obu stron, to w miarę bezpieczne typy dnia.

Ciekawym rozwiązaniem może być również typ: Wygrana Salzburga ze zwrotem w razie remisu. Goście nie przegrali żadnego z 35 ostatnich spotkań we wszystkich rozgrywkach (liga, puchary, towarzyskie) i wiele wskazuje na to, że również dziś mają spore szanse przynajmniej na remis.

Kursy na podział punktów kuszą jeszcze bardziej i wydaje się on przy okazji całkiem prawdopodobny. Trzeba jednak pamiętać, że zakłady na remis, to nie są dzisiejsze typy dnia, a jedynie opcja dla lubiących spore ryzyko. Kurs na X wynosi w Etoto 3,40.

Celtic – Salzburg sytuacja kadrowa

Celtic: W meczu nie wystąpi napastnik Leight Griffiths. Trener Brendan Rogers nakazał zawodnikowi zrobić przerwę od futbolu i poddać się leczeniu. Brytyjskie media donoszą, że piłkarz od dłuższego czasu zmaga się z uzależnieniem od hazardu.

Salzburg: Trener Rose bez wątpienia dokona w składzie lekkich rotacji, ponieważ Salzburg już dawno zapewnił sobie awans i pierwsze miejsce w grupie. Nie sądzę jednak, by korekty miały w znacznym stopniu wpłynąć na moc drużyny.