W ramach 8 kolejki francuskiej Ligue 2, ostatnie w tabeli Chateauroux podejmie u siebie Grenoble. Spotkanie zapowiada się bardzo emocjonująco, bo pokłady cierpliwości włodarzy klubu zdają się powoli wyczerpywać. Kolejna porażka nie wchodzi w grę!  Zapraszam na analizę oraz typy dnia dotyczące meczu Chateauroux – Grenoble. Chcesz brać udział w regularnych konkursach typerskich z nagrodami, dzielić się swoją wiedzą i poznać proponowane typy bukmacherskie setek osób należących do naszej społeczności? Dołącz do bukmacherskiej grupy Typeria.

? Odbierz 229 PLN od STS!
➡️ Jak odebrać 229 PLN bez ryzyka?

 

Chateauroux – Grenoble typy bukmacherskie

Gospodarze poprzedni sezon Ligue 2 zakończyli na bezpiecznym miejscu w środku tabeli i absolutnie nic nie zapowiadało, że początek kolejnych rozgrywek będzie dla nich katastrofą. Odejście z klubu kilku zawodników i nie znalezienie wartościowych zmienników spowodowały jednak, że z solidnego przeciętniaka zamienili się w zespół, który już po kilku kolejkach może zacząć obawiać się spadku. Obecnie kadra La Berri składa się z wielu młodych i dopiero zbierających doświadczenie piłkarzy. Bardzo mocno odbija się to na wynikach, ponieważ 7 meczów, 0 zwycięstw i 0 strzelonych goli, to statystyki naprawdę szokujące.

Rzadko kiedy zdarza widzieć się aż tak wielką posuchę strzelecką we w pełni profesjonalnej lidze. Jak bardzo jest to niecodzienna sytuacja, podkreślił nawet trener Chateauroux Nicolasa Usaï. Szkoleniowiec na konferencji prasowej przyznał, że nie widział czegoś podobnego przez całą swoją karierę i jest to trudne do pojęcia. Typy bukmacherskie na wieczorne starcie Chateauroux – Grenoble nie skupiają się jednak na kolejnej porażce gospodarzy. Obecną sytuację Chateauroux można tłumaczyć na wiele sposobów, jednak warto zwrócić uwagę na pewną kwestię – ta drużna wcale nie gra aż tak źle!


Chateauroux – Grenoble typy dnia

Piłkarze Chateauroux rzadko kiedy byli przez swoich rywali dominowani. Stworzyli sobie w dotychczasowych kolejkach wiele dobrych okazji strzeleckich i prezentowali się…przyzwoicie! Za przykład niech posłuży choćby ostatnie wyjazdowe spotkanie z czołową drużyną ligi – Lens. Chateauroux grało dobrze i miało 2-3 groźne sytuacje – ponownie zabrakło jednak wykończenia, wyrachowania i detali. Nie pomógł również arbiter, który nie nie dostrzegł prawidłowo zdobytej bramki dla gości. Dlaczego akurat tym razem zakłady na gospodarzy można traktować jako typy dnia? Najwyższa pora na przebudzenie.

Młodzi zawodnicy mieli już dość dużo czasu, aby wejść do drużyny i zgrać się z nią, a władze klubu i kibice oczekują punktów i bramek. Trener Usaï ogłosił przed meczem, że „zwycięstwo jest koniecznością” i pozostaje mu wierzyć. Władze klubu dały mu spory kredyt zaufania i są przekonane, że nadejście dobrych wyników jest kwestią czasu. W grze zespołu widać stopniowy postęp – zamiast 3-bramkowych porażek z początku sezonu, ostatnio widzieliśmy wyrównane mecze z faworyzowanymi Troyes i Lens. Następny krok, to bramki i punkty. Proponowane typy bukmacherskie na to spotkanie, to w pierwszej kolejności, zakłady na gola dla gospodarzy. Ich kurs nie jest powalający, ale z pewnością może przydać się do jakiegoś kuponu AKO.

TYP1: Chateauroux strzeli
KURS: 1,45
STAWKA: 7/10
? 229 PLN bez ryzyka w STS!
——————————————————————————————

Druga propozycja jest dostępna tylko w ofercie bukmachera LV Bet. Kurs na zakład over 1,0 bramki gospodarzy ze zwrotem w przypadku strzelenia dokładnie 1 gola, wynosi 1,97. Zakłady na bramki gospodarzy, to dzisiejsze typy dnia, a wariant over 1.0 wydaje się najbardziej wyważony.

TYP2: Chateauroux over 1.0
KURS: 1,97
STAWKA: 7/10
? Freebet 20 PLN w LV Bet
—————————————————————————————-

Trzecia propozycja jest mocno ryzykowna i zakończy się powodzeniem tylko w przypadku strzelenia przez gospodarzy przynajmniej 2 goli. Kusi za to bardzo atrakcyjny kurs 3,25 dostępny w Etoto.

TYP3: Chateauroux over 1.5
KURS: 3,25
STAWKA: 3/10
? Etoto zamienia 100zł na 300zł!

Chateauroux – Grenoble H2H

Obie drużyny mierzyły się w ostatnich latach wielokrotnie, a z historii ich pojedynków wynika, że Grenoble „leży” dzisiejszym gospodarzom. Nie przegrali z nimi 11 kolejnych domowych spotkań i aż w 5 z 6 ostatnich meczów u siebie strzelali im przynajmniej 2 bramki! Biorąc pod uwagę wszystkie mecze, Grenoble ostatni raz pokonało Chateauroux w 2005 roku! 

Grenoble z kolei prezentuje się mocno przeciętnie na wyjazdach. Tylko 2 wygrane w 16 ostatnich meczach na boiskach rywali nie może robić wrażenia. Wydaje się, że proponowane typy bukmacherskie na Chateauroux mają całkiem wysokie szanse powodzenia, a Grenoble to idealny rywal na przełamanie.

? Odbierz 229 PLN od STS!
➡️ Jak odebrać 229 PLN bez ryzyka?