Już dziś o 20:45 rozpocznie się spotkanie decydujące o utrzymaniu w Dywizji B Ligi Narodów. Mecz ten będzie podwójnie wyjątkowy ponieważ w Pradze zmierzą się ze sobą Czesi i Słowacja. Sprawdźcie nasze proponowane typy bukmacherskie oraz zapowiedź tego starcia.

Single
Czechy – Słowacja
Liga Narodów
19.11.2018 godz. 20:45

Typ: powyżej 2,5 gola
kurs: 2,20
stawka: 5/10 ⛔5

?Odbierz prezent od Forbet!?

Czechy – Słowacja kursy bukmacherskie

Starcie naszych południowych sąsiadów zapowiada się bardzo emocjonująco. Rywalizacjach tych zespołów zawsze jest czymś szczególnym, a tym razem oprócz prestiżu stawką jest również utrzymanie się w Dywizji B Ligi Narodów. Obie drużyny uzbierały dotychczas 3 punkty, jednak w nieco lepszej sytuacji zdają się być Czesi. Wygrali pierwszy mecz ze Słowacja i dziś premiuje ich również remis. Typy bukmacherskie na zwycięzcę tego spotkania mogą być bardzo ryzykowne, potwierdzają to również kursy jakie wystawił na ten pojedynek legalny bukmacher Forbet.

Z racji gry na swoim boisku oraz przebiegu pierwszego starcia za lekkiego faworyta uchodzić muszą Czesi. Obecny poziom obu reprezentacji wydaje się być jednak bardzo zbliżony, a Słowacja wygrywając aż 4:1 z Ukrainą dała sygnał, że nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Biorąc pod uwagę historię poprzednich spotkań, a także specyfikę oraz wagę tego meczu, dobre typy bukmacherskie to zakłady na gole oraz kartki.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Zápas roku už zítra ?

Post udostępniony przez Česká fotbalová reprezentace (@ceskarepre)

Czechy – Słowacja typy bukmacherskie

Słowacja ma przed tym spotkaniem prosty cel – muszą strzelić o jedną bramkę więcej niż Czesi, remis nie wchodzi w grę. Takie mentalne nastawianie gości może powodować, że w wielu fragmentach spotkania będą bardziej zainteresowani atakiem niż bronieniem remisu. Ciężko mi sobie wyobrazić bezbarwny mecz, który spokojnie kontrolowany jest przez Czechów, kończy się remisem i spadkiem Słowaków do niższej dywizji.

?Odbierz prezent od Forbet!?

Z racji na wspólną historię obu państw oraz prestiż wiążący się z tym meczem zakładam, że będzie gorąco. W poprzednim starciu pokazanych zostało 6 żółtych kartoników, dziś całkiem możliwe wydaje się nawet powtórzenie tego rezultatu. W związku z tym, ciekawe typy bukmacherskie, to zakłady na kartki. Kurs na powyżej 45 punktów kartkowych (żółta kartka – 10 punktów, czerwona lub druga żółta kartka – 25 punktów) wynosi w Forbet 1,50. Sądzę, że szanse na więcej niż 4 kartki są całkiem spore.

Równie opłacalne mogą okazać się typy bukmacherskie na gole. W dotychczasowych 10 meczach Czech i Słowacji aż 9 razy padał wynik z powyżej 2,5 bramkami. Było tak nawet w ich ostatnim starciu, w którym przez niemal godzinę utrzymywał się wynik bezbramkowy. Stawka meczu i „podkręcające” atmosferę emocje powinny nam zapewnić po raz kolejny przynajmniej 3 trafienia. Kurs na powyżej 2,5 trafienia wynosi w Forbet 2,20.


Czechy – Słowacja składy

Czechy: T. Vaclík, P. Kadeřábek, O. Celustka, J. Brabec, T. Gebre Selassie, T. Souček, D. Pavelka, M. Vydra, B. Dočkal, J. Jankto, P. Schick.

Słowacja: A. Nemec, E. Pačinda, M. Hamšík, R. Mak, S. Lobotka, J. Kucka, T. Hubočan,M. Škriniar, M. Škrtel, P. Pekarík, M. Dúbravka

?Odbierz prezent od Forbet!?