W pierwszej (i nie jedynej) propozycji na dziś, udajemy się do francuskiej Ligue 1. Spotkanie, które zwróciło moją uwagę, to pojedynek ostatniego w tabeli Dijon z czternastym Strasburgiem. Jakie typy bukmacherskie warto zagrać w tym starciu? Czy czerwona latarnia ligi potwierdzi, że ostatnie zwycięstwo z Reims nie było przypadkiem? Zapraszam na proponowane typy dnia wraz z krótkim uzasadnieniem. Chcesz odebrać 69 PLN za założenie konta w STS? Przeczytaj poradnik i sprawdź jak!

? Odbierz 69 PLN darmowy zakład!

 

Dijon – Strasburg typy bukmacherskie

Dijon w poprzednim sezonie cudem uniknął spadku. Les Moutardes swojego miejsca w najwyższej klasie rozgrywkowej zmuszeni byli bronić w barażach. Po emocjonującym dwumeczu z Lens ostatecznie udało im się utrzymać, jednak początek tegorocznych rozgrywek, to powrót starych problemów. 5 porażek w 6 pierwszych kolejkach i widoczna niemoc strzelecka. Strasburg również nie imponuje formą, jednak w miarę regularnie „ciuła” kolejne oczka i jego sytuacja jest w tej chwili o wiele lepsza. Czy typy bukmacherskie zakładające dobrą grę gospodarzy mają prawo bytu? Kursy wystawione na to spotkanie przez bukmachera STS są bardzo wyrównane. Oddsmakerzy nie mają swojego faworyta i według ich szacunków, żaden rezultat nie powinien być niespodzianką.

Przeglądając wyniki meczów rozegranych w ostatnich tygodniach przez Dijon, a także zapoznając się z fragmentami spotkań tego zespołu, nasuwa mi się jedna myśl. Nie jest to drużyna szczególnie mocna, ale nie jest również aż tak słaba jak jej obecna pozycja w tabeli. Dijon notuje teraz niezły okres,  który udokumentowany został wyjazdową wygraną w poprzedniej kolejce z Reims. Zwycięstwo na naprawdę niełatwym terenie powinno podnieść morale zespołu i pokazać, że się da.

Trzeba również podkreślić, że ta wygrana nie wyglądała na przypadkową. Dijon najpierw zdobyło swoje pierwsze punkty w sezonie remisując w domu z Nimes. Potem zagrało całkiem dobry, ale przegrany wyjazd w Nicei. Kolejny mecz, to remis u siebie z Marsylią, aż w końcu nadeszło pierwsze zwycięstwo w sezonie – wspomniany mecz z Reims. Dijon dochodził do formy stopniowo i powoli, może być ona tylko chwilowa i niezwykle ulotna, ale wierzę, że jeszcze dziś zobaczymy dobrą grę tego zespołu. Proponowane typy dnia na mecz Dijon – Strasburg, to zakłady na obie strzelą z dość wysokim kursem 2,00.

TYP: obie strzelą
KURS: 2,00
STAWKA: 6/10

Dijon powinien dziś wyrwać przynajmniej remis. Biorąc pod uwagę nieszczelną obronę gospodarzy sądzę natomiast, że może być im ciężko o czyste konto. Strasburg przyjedzie do Dijon po 3 wyjazdowych spotkaniach bez gola – mierzyć musiał się jednak z naprawdę dużymi firmami (Frankfurt, PSG, Lille). Wydaje się, że tym razem przynajmniej jeden gol jest w jego zasięgu.

Dijon – Strasburg sytuacja kadrowa:

W zespole gospodarzy niedostępny będzie kontuzjowany pomocnik Frederic Sammaritano. Poza tym, Dijon w swoim optymalnym zestawieniu.

? Odbierz 69 PLN darmowy zakład!