Gotowe Kupony: dubel na czwartkowe puchary!

Wrzesień nie należy do najłaskawszych miesięcy, gdyż bilans moich wrześniowych Gotowych Kuponów to: 1 ✅, 2 ⛔, -3 zł. Za nami jednak dopiero półmetek, tak więc spróbujmy się odbić od dna, zaczynając od czwartkowych pucharów. Kupon na czwartek, 16 września, gram w STS, gdzie czeka na Was ekskluzywna promocja powitalna STS i Typeria.pl! Załóż konto wpisując przy rejestracji kod TYPERIA i odbierz powiększony do 230 zł zakład bez ryzyka + 1200 zł w bonusie od pierwszej wpłaty, a także darmowy zakład 29 zł w prezencie! Sprawdź szczegóły promocji.

Załóż konto z kodem promocyjnym TYPERIA, aby
otrzymać:
 ̶2̶0̶0̶ 230 zł zakład bez ryzyka + 1200 zł bonus od wpłaty +
29 zł darmowy zakład!

Lubisz konkursy typerskie z nagrodami? Dołącz do Grupy Typeria!

Leverkusen – Ferencvaros (18:45)

Znowu atakuję mecz Bayeru Leverkusen, ale jak to mawiają – zwycięskiego składu się nie zmienia. O dyspozycji Aptekarzy trochę więcej pisałem tutaj. Z Borussią Dortmund ostatecznie przegrali 4:3, nawet pomimo prowadzenia 2:1 do przerwy, czy 3:2 w 55. minucie. Bayer cały czas zachwyca z przodu, ale bloku defensywnego, który opiera się na Tahu, to już nawet Seoane nie naprawi. Dlatego też po raz kolejny uderzam w over w ich spotkaniu, zwłaszcza że pierwszym ich przeciwnikiem w Lidze Europy będzie Ferencvaros, który dopiero co przegrał dwumecz o Ligę Mistrzów z Young Boys wynikiem 6:4, ale też w którego meczach w lidze węgierskiej pada średnio po prawie 4 gole.

Leverkusen – Ferencvaros typy:
powyżej 2.5, kurs 1.59✅

Galatasaray – Lazio (18:45)

Podobnego typu często szukam również w meczach Lazio, które od już dłuższego czasu słynie z potencjału swojego bloku ofensywnego. Trend ten podtrzymują nawet pod rządami nowego trenera Maurizio Sarriego. Na samym starcie sezonu wygrali 3:1 na wyjeździe z Empoli, potem na własnym terenie rozgromili Spezię 6:1. Niestety, drużyna ta ma cały czas problemy w rywalizacji z najlepszymi, czego mogliśmy doświadczyć w przegranym meczu z Milanem. Liczę więc, że Biancocelesti wyżyją się z tego powodu na Galatasaray. Turcy w tym sezonie rozegrali 10 oficjalnych spotkań, w których to padło łącznie 35 bramek (16 strzelonych, 19 straconych).