Gotowe Kupony: dubel z kursem 2.29 na Ekstraklasę i La Liga!

9. kolejka polskiej Ekstraklasy i konfrontacja Jagielloni ze Stalą Mielec. W drugim meczu bardzo wyrównany na papierze pojedynek Almerii oraz Osasuny. Czy uda się ustrzelić pierwszy gotowy kupon w tym miesiącu? Gramy w Fuksiarzu! Zarejestruj się z linku promocyjnego Typerii i odbierz zakład bez ryzyka do 500 zł na swój pierwszy kupon + dostęp do pakietu Polsat Box Go Sport z najlepszymi sportowymi kanałami! Nie trafisz pierwszego kuponu? Otrzymasz zwrot połowy stawki, który będziesz mógł od razu wypłacić – bez obrotu!

Zakład bez ryzyka 500 zł w Fuksiarzu:
Wypłata zwrotu bez obrotu!
Zarejestruj się -> KLIK!

Jagiellonia – Stal Mielec (19:00)

Na pierwszy ogień konfrontacja w Ekstraklasie. Stal Mielec to zespół nieobliczalny, który jest w stanie zaskoczyć prawie każdy zespół w polskiej lidze. Mielczanie przegrywają 0-4 z Piastem Gliwice, żeby dwa tygodnie później pewnie pokonać u siebie Śląsk Wrocław 2-0. Jagiellonia w dalszym ciągu ma problemy ze złapaniem optymalnej formy i ewidentnie brakuje tutaj lidera w formacji ofensywnej. Pierwszy z proponowanych dzisiaj typów, a zarazem wstęp do naszego kuponu to po prostu gol Stali Mielec.

Jagiellonia – Stal Mielec typy:
gol Stali, kurs 1.43

 

Almeria – Osasuna (21:00)

Nie sposób wskazać faworyta w tej parze. Obie ekipy miewają swoje przebłyski oraz gorsze momenty w bieżącym sezonie La Liga. Almeria dała się poznać jako pogromca Sevilli, ale też godny rywal dla wielkiego Realu Madryt. W przypadku Osasuny jest ostatnio naprawdę dobrze i 3 zwycięstwa na start to bez wątpienia coś, co trener gości wziąłby w ciemno. Biorąc pod uwagę, że konfrontacja ta zapowiada się na bardzo zaciętą – biorę pod lupę tym dotyczący żółtych kartek. Arbiter – Iglesias Villanueva nie boi się sięgać po kartoniki i w dwóch sędziowanych przez siebie meczach tego sezonu pokazał już aż 12 kartek. Dopełnieniem naszego kuponu będzie zatem typ: „Każda drużyna powyżej 1 żółtej kartki”.

Almeria – Osasuna typy:
Każda drużyna +1 żółtej kartki, kurs 1.60

Postaw ten kupon w Fuksiarzu i odbierz zwrot do 500 zł z wypłatą bez konieczności obrotu!
Przejdź do rejestracji -> KLIK!