Gotowe Kupony: dubel z kursem 2.26 na Ligę Europy i LKE!

Drugie kolejki dwóch różnych rozgrywek europejskich. Faworyzowane Bodo/Glimt podejmie u siebie Zurich, natomiast w drugiej konfrontacji AZ Alkmaar zagra z Vaduz. Czy faworyci nie zawiodą i wypunktują niżej notowanych rywali? Gramy w Fuksiarzu! Zarejestruj się z linku promocyjnego Typerii i odbierz zakład bez ryzyka do 500 zł na swój pierwszy kupon + dostęp do pakietu Polsat Box Go Sport z najlepszymi sportowymi kanałami! Nie trafisz pierwszego kuponu? Otrzymasz zwrot połowy stawki, który będziesz mógł od razu wypłacić – bez obrotu!

Zakład bez ryzyka 500 zł w Fuksiarzu:
Wypłata zwrotu bez obrotu!
Zarejestruj się -> KLIK!

AZ Alkmaar – Vaduz (18:45)

AZ Alkmaar nie może narzekać na losowanie fazy grupowej Ligi Konferencji Europy. Holendrzy są zdecydowanym faworytem do awansu z 1. miejsca w grupie i póki co wykonali już pierwszy krok wygrywając z Dnipro. Tym razem rywalem jest Vaduz, które wydaje się być najsłabszym zespołem w całej grupie. Goście są na ten moment przedostatnim zespołem w swojej lidze i trudno wskazać jakieś pozytywne aspekty po ich stronie. Holendrzy przyzwyczaili nas do tego, że nie zatrzymują się na 1 czy 2 bramkach, więc możemy mieć pewność, że nie odpuszczą tej rywalizacji. Pierwszy z proponowanych dzisiaj typów to zwycięstwo AZ Alkmaar z handicapem -1.5.

AZ Alkmaar – Vaduz typy:
AZ Alkmaar (-1.5), kurs 1.43

 

Bodo/Glimt – Zurich (21:00)

Bodo/Glimt ma za sobą niezły mecz z faworyzowanym PSV, który ostatecznie przegrało 1-2, ale pozostawiło po sobie pozytywne wrażenie. Dla Norwegów jest to jedno z najważniejszych spotkań grupowych, bowiem po nim czekają ich dwa mecze przeciwko Arsenalowi. Wątpliwe zatem jest to, by Bodo zdołało awansować z grupy przy braku punktów w pierwszych dwóch kolejkach. Zurich to solidny zespół, jednak sporym problemem Szwajcarów są mecze wyjazdowe. Myślę, że inicjatywa oraz przewaga czysto sportowa powinna być na korzyść Bodo. Dopełnieniem naszego kuponu będzie zwycięstwo faworyzowanych gospodarzy.

Bodo/Glimt – Zurich typy:
wygrana Bodo, kurs 1.58

Postaw ten kupon w Fuksiarzu i odbierz zwrot do 500 zł z wypłatą bez konieczności obrotu!
Przejdź do rejestracji -> KLIK!