Gotowe Kupony: dubel z kursem 2.17 na La Liga oraz Premier League

Na początek ciekawy pojedynek w Premier League, czyli konfrontacja faworyzowanego Tottenhamu z będącym w kryzysie Leicester. W drugim meczu Valencia spróbuje zatrzymać Iago Aspasa i jego Celtę Vigo. Czy Lisy przełamią swoją fatalną serię? Gramy w Fuksiarzu! Zarejestruj się z linku promocyjnego Typerii i odbierz zakład bez ryzyka do 500 zł na swój pierwszy kupon + dostęp do pakietu Polsat Box Go Sport z najlepszymi sportowymi kanałami! Nie trafisz pierwszego kuponu? Otrzymasz zwrot połowy stawki, który będziesz mógł od razu wypłacić – bez obrotu!

Zakład bez ryzyka 500 zł w Fuksiarzu:
Wypłata zwrotu bez obrotu!
Zarejestruj się -> KLIK!

Tottenham – Leicester (18:30)

Tottenham jest świeżo po rozczarowującym występie przeciwko Sportingowi w Lidze Mistrzów, który przegrał w samej końcówce. W samej lidze wygląda to jednak całkiem dobrze, co potwierdzają statystyki i 4 zwycięstwa oraz 2 remisy. Leicester to ekipa, która cały czas szuka swojej formy i na ten moment jest ostatnia w tabeli. Światełkiem w tunelu może być to, że rywalizacje z ligową czołówką były zazwyczaj zacięte w przypadku tej ekipy. Trudno powiedzieć czy dojdzie od jakiegoś przełamania ze strony gości, jednak ich bramka wydaje się być ciekawą opcją do naszego kuponu.

Tottenham – Leicester typy:
gol Leicester, kurs 1.53

 

Valencia – Celta Vigo (18:30)

Valencia podobnie jak Celta gra mocno w kratkę, co idealnie oddaje ligowa tabela i kolejno 10 i 12 pozycje obu zespołów. Z większym optymizmem należy jednak patrzeć na Nietoperze, bo nie ma tam takiego uzależnienia od jednego piłkarza jak w Vigo. Mowa tutaj oczywiście o Iago Aspasie, który zdobył dla Celty aż 5 goli oraz 1 asystę w tym sezonie La Liga. Doświadczony Hiszpan miał zatem udział przy większości bramek swojej drużyny i przechodzi przez niego prawie każda akcja ofensywna. Myślę że podobnie jak w pierwszym z analizowanych meczów – i tutaj goście zdobędą przynajmniej jednego gola. Kurs na to zdarzenie jest mniejszy, ale stanowi idealne dopięcie naszego dubelka.

Valencia – Celta Vigo typy:
gol Celty, kurs 1.42

Postaw ten kupon w Fuksiarzu i odbierz zwrot do 500 zł z wypłatą bez konieczności obrotu!
Przejdź do rejestracji -> KLIK!