Gotowe Kupony: dubel z kursem 2.36 na Ligę Narodów

Tym razem skupiamy się na słabszej Dywizji C, w której nie brakuje chętnych do awansu półkę wyżej. Gruzja zawalczy z Macedonią Północną o fotel lidera w grupie 4. W drugim meczu faworyzowana Bułgaria spróbuje przełamać jedną z najsłabszych ekip w Europie. Czy czekają nas konfrontacje z dużą ilością bramek? Gramy w Fuksiarzu! Zarejestruj się z linku promocyjnego Typerii i odbierz zakład bez ryzyka do 500 zł na swój pierwszy kupon + dostęp do pakietu Polsat Box Go Sport z najlepszymi sportowymi kanałami! Nie trafisz pierwszego kuponu? Otrzymasz zwrot połowy stawki, który będziesz mógł od razu wypłacić – bez obrotu!

Zakład bez ryzyka 500 zł w Fuksiarzu:
Wypłata zwrotu bez obrotu!
Zarejestruj się -> KLIK!

Gruzja – Macedonia Północna (18:00)

Na początek pojedynek dwóch solidnych drużyn, które pretendują do awansu do dywizji B. Obie reprezentacje poczyniły ogromny progres względem ostatnich lat i coraz lepiej radzą sobie m. in. w kwalifikacjach do wielkich imprez. Szczególnie jest to zauważalne w szeregach gości, którzy byli bardzo blisko awansu do Mistrzostwa Świata w Katarze. Macedończycy wyeliminowali Włochów, ale ostatecznie musieli uznać wyższość Portugalczyków. W jutrzejszej rywalizacji faworyzowani są Gruzini, jednak potencjał Macedończyków jest dostatecznie duży, by powalczyli przynajmniej o remis. Pierwsza z dzisiejszych propozycji to zatem gol gości.

Gruzja – Macedonia Północna typy:
gol Macedonii, kurs 1.52

 

Bułgaria – Gibraltar (20:45)

W drugiej konfrontacji można mówić o dużo większej dysproporcji i przepaści w zasadzie na każdej płaszczyźnie. Gibraltar wygląda nieco lepiej od San Marino, jednak cały czas jest to ekipa, która bazuje w głównej mierze na amatorach. Bułgaria nie poczyniła wielkiego progresu względem ostatnich lat i można mówić o małym zatrzymaniu, a wręcz pogorszeniu samej gry. W dalszym ciągu są to jednak zawodnicy, którzy grają w wielu europejskich klubach, w tym w solidnym Ludogoretsu z rodzimej ligi. Myślę że przewaga gospodarzy będzie widoczna od pierwszych minut. Dopełnieniem naszego kuponu jest gol Bułgarii w obydwu połowach spotkania.

Bułgaria – Gibraltar typy:
Bułgaria gol w obu połowach, kurs 1.55

Postaw ten kupon w Fuksiarzu i odbierz zwrot do 500 zł z wypłatą bez konieczności obrotu!
Przejdź do rejestracji -> KLIK!