Gotowe Kupony: dubel na podwojenie w Premier League!

Przed nami dopiero piąta kolejka Premier League, ale wielu zawodników może już odczuwać pierwsze oznaki zmęczenia. Wszak mieliśmy już przerwę reprezentacyjną i pierwsze mecze fazy grupowej europejskich pucharów. Trzeba to wykorzystać. Kupon na sobotę, 18 września, gram w STS, gdzie czeka na Was ekskluzywna promocja powitalna STS i Typeria.pl! Załóż konto wpisując przy rejestracji kod TYPERIA i odbierz powiększony do 230 zł zakład bez ryzyka + 1200 zł w bonusie od pierwszej wpłaty, a także darmowy zakład 29 zł w prezencie! Sprawdź szczegóły promocji.

Załóż konto z kodem promocyjnym TYPERIA, aby
otrzymać:
 ̶2̶0̶0̶ 230 zł zakład bez ryzyka + 1200 zł bonus od wpłaty +
29 zł darmowy zakład!

Lubisz konkursy typerskie z nagrodami? Dołącz do Grupy Typeria!

Liverpool – Crystal Palace (16:00)

Liverpool w środku tygodnia mierzył się z AC Milanem w ramach pierwszej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Jurgen Klopp dał odpocząć kilku zawodnikom pierwszego składu, ale np. Salah, Alexander-Arnold, Robertson, Fabinho, Matip, czy Jota, grali od pierwszej minuty. Liczę więc, że odbije się to trochę na ich postawie w sobotę przeciw Crystal Palace. Orły mimo ogromnej przebudowy, to wciąż bardzo wymagający przeciwnik, co też się potwierdziło w cztery dotychczasowe kolejki. W zeszły weekend zdołali nawet ograć Tottenham 3:0! Liverpool to wciąż faworyt do zdobycia trzech punktów, ale nie będzie to łatwa przeprawa. Gramy handicap +2.5 goli w stronę gości.

Liverpool – Crystal Palace typy:
2 (+2.5), kurs 1.51

Norwich – Watford (16:00)

Ależ szykuje nam się widowisko! Być może będzie to najważniejszy mecz dla obu drużyn w kontekście potencjalnego utrzymania się w Premier League. Zwłaszcza Norwich punkty potrzebne są jak tlen, bo z zerowym dorobkiem po czterech kolejkach zajmują obecnie ostatnie miejsce w tabeli. 1 bramka strzelona, 11 straconych. Nie lepiej jest w Watford, którzy gdyby nie pierwsza kolejka, w której wygrali 3:2 z Aston Villą, to byliby w równie opłakanej sytuacji. Mecz o sześć punktów, więc pewnie zobaczymy kilka kartek. Do tej pory w każdym meczu Watford pokazywano co najmniej 4 kartki.