Gotowe Kupony: Leeds z kolejnym zwycięstwem w Premier League?

Leeds wygląda ostatnio naprawdę nieźle, co potwierdzają dwa zwycięstwa kolejno z Tottenhamem i Burnley. Czy czeka nas ofensywne starcie na St. Mary’s Stadium? W drugim spotkaniu Albacete cały czas wierzy o utrzymanie w Segunda Division. Zapraszam do zapoznania się z moją analizą. Gramy w Betfan – jeśli jeszcze nie masz tam konta, możesz odebrać zakład bez ryzyka do 600 zł za pierwszy nietrafiony kupon i bonus 100% od wpłaty do 1000 zł! Sprawdź szczegóły promocji dla nowych graczy na końcu tekstu ⬇️⬇️

Odbierz cashback do 600 zł za pierwszy nietrafiony kupon u bukmachera Betfan!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod bonusowy: TYPERIA

Southampton – Leeds (19:00)

Zarówno Southampton, jak i Leeds mogą podejść do dwóch ostatnich kolejek na pełnym luzie. Brak większej presji owocuje świetnymi wynikami tych ekip. W meczu na St. Mary’s Stadium trudno wskazać faworyta, co potwierdzają bardzo wyrównane kursy. Myślę, że czeka nas kolejne ofensywne starcie, w którym najbardziej prawdopodobnym rezultatem wydaje się być podział punktów. Po obu stronach zabraknie kilku zawodników, w szeregach Leeds na pewno nie zobaczymy Mateusza Klicha, Heldera Costy czy Robina Kocha. W wyjściowej jedenastce Świętych nie pojawi się natomiast Ryan Bertrand czy William Smallbon. Wątpliwy jest też występ defensora – Jana Bendarka.

Leeds bez większych problemów utrzymało się w lidze, przełamując przy tym stereotyp „słabego beniaminka”, który jest skazany na spadek w pierwszym sezonie. Głównym atutem gości jest formacja ofensywna, którą napędza m. in. Patrick Bamford. W przypadku Świętych warto wyróżnić Danny’ego Ingsa, który jest przy okazji najlepszym strzelcem w szeregach gospodarzy. Spodziewam się tutaj wyrównanej rywalizacji, w której nie powinno zabraknąć bramek. Większe szanse dostrzegam u Leeds, które według mnie nie przegra tego spotkania. Stąd też pierwszy proponowany typ to X2 oraz powyżej 1.5 bramki po niezłym kursie 1.70.

Southampton – Leeds typy:
X2 i over 1.5 , kurs 1,70✅

 

Albacete – Lugo (21:30)

Podbiciem kursu dla powyższej propozycji z Premier League będzie typ z zaplecza ligi hiszpańskiej. Albacete w meczu na dnie tabeli podejmie Lugo. Dla miejscowych jest to w zasadzie ostatnia szansa, by utrzymać się w lidze. Optymalnym rozwiązaniem jest więc zwycięstwo, które dałoby realne szanse na pozostanie w Segunda Division. Z perspektywy Lugo remis nie byłby zły, tym bardziej jeśli weźmiemy pod uwagę jego fatalną postawę w meczach wyjazdowych. Goście nie wygrali ostatnich 15 meczów w delegacji w lidze. Myślę, że Albacete wykorzysta atut własnego boiska i nie przegra tego starcia.

Albacete – Lugo typy:
1X, kurs 1,27✅

Postaw ten kupon w Betfan i odbierz cashback do 600 zł, jeśli go nie trafisz!
Przejdź do rejestracji -> KLIK!

Kod bonusowy: TYPERIA

ZYSK/STRATA: +45 PLN✅

Zakład bez ryzyka 600 zł:

 • Załóż konto z kodem TYPERIA -> rejestracja
 • Zrób pierwszą wpłatę min. 50 i max. 600 zł
 • Postaw pierwszy kupon (dowolny kurs i ilość zdarzeń)
 • Jeśli WYGRASZ możecie od razu wypłacić kasę 
 • Jeśli PRZEGRASZ otrzymasz zwrot stawki do 600 zł
 • Przed wypłatą zwrotu należy obrócić nim jednokrotnie z łącznym kursem min. 3.80. Możesz wykonać obrót jednym kuponem lub też podzielić go na wiele kuponów, których łączna stawka w sumie złoży się na kwotę zwrotu jaki otrzymałeś.

Bonus od wpłaty 100% do 1000 zł:

 • Zrób drugą wpłatę na min. 100 zł
 • Otrzymasz 100% bonusu do max. 1000 zł
 • Np. jeśli wpłacisz 500 zł, otrzymasz drugie 500 zł bonusu
 • Kwota bonusu znajdować się będzie na saldzie bonusowym
 • Po obrocie bonusu przeniesiony zostanie on na saldo główne i będziesz mógł go wypłacić. 
 • Bonusem należy obrócić 3-krotnie kuponami z łącznym kursem min. 2.50 i min. trzema zdarzeniami na kuponie.

Więcej o promocjach powitalnych-> KLIK!