Gotowe Kupony: Walka Atletico i Realu Madryt o mistrzostwo!

Wyścig o tytuł mistrzowski w La Liga cały czas trwa. Na dwie kolejki przed końcem największe szanse mają Atletico oraz Real Madryt. W lepszej sytuacji są Los Colchoneros, którzy są w pełni zależni od siebie. Czy Osasuna sprawi ogromną sensacje? A może Athletic Bilbao pozbawi nadziei Królewskich? Zapraszam do zapoznania się z moją analizą. Gramy w Betfan – jeśli jeszcze nie masz tam konta, możesz odebrać zakład bez ryzyka do 600 zł za pierwszy nietrafiony kupon i bonus 100% od wpłaty do 1000 zł! Sprawdź szczegóły promocji dla nowych graczy na końcu tekstu ⬇️⬇️

Odbierz cashback do 600 zł za pierwszy nietrafiony kupon u bukmachera Betfan!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod bonusowy: TYPERIA

Atletico – Osasuna (18:30)

Atletico ma w tym sezonie wzloty i upadki. Gdy wydawało się, że losy tytułu mistrzowskiego są już praktycznie rozstrzygnięte w połowie sezonu, to Atleti zaczęło seryjnie tracić punkty. Szczęście Los Colchoneros polegało jednak na tym, że równie nieudolnie grali Real Madryt i FC Barcelona. Katalończycy stracili już wszelką wiarę w mistrzostwo, po tym jak nieoczekiwanie przegrali z Granadą czy zremisowali z Levante. W przypadku Królewskich szanse cały czas są, jednak do szczęścia potrzebują potknięcia Atletico. Czy Diego Simeone i spółka wykonają jeden z dwóch kroków w stronę mistrzostwa?

Dla Osasuny sezon się już praktycznie skończył, bowiem cel minimum w postaci utrzymania został już dawno zrealizowany. Jedyną motywacją dla gości może być zatem walka o ewentualną wyższą pozycje w lidze, która wiąże się z lepszymi pieniędzmi na koniec sezonu. Los Rojillos nie mają dobrych wspomnień w rywalizacji z Atleti, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę ostatni okres i praktycznie same porażki ekipy z Pampeluny. Biorąc pod uwagę, że kurs na zwycięstwo Madrytczyków jest śmiesznie niski, decyduje się na grę przedziału bramkowego 1-3 gospodarzy. Proponowany typ stanowi niezłe podbicie dla naszego kuponu.

Atletico – Osasuna typy:
Gosp strzelą 1-3 gole, kurs 1,40✅

 

Bilbao – Real Madryt (18:30)

Real Madryt wydaje się być jedyną drużyną, która może pozbawić Atleti tytułu mistrzowskiego. Królewscy muszą nie tylko wygrać dwie ostatnie kolejki, ale też liczyć na potknięcie odwiecznego rywala w starciach z Osasuną lub Realem Valladolid. Największym bólem głowy trenera Zidane’a w dalszym ciągu pozostaje formacja defensywna. W jutrzejszym meczu na pewno zabraknie takich zawodników jak m. in. Ramos, Varane, Carvajal, Mendy, Lucas, Kroos czy Mariano.

Można więc powiedzieć, że to właśnie formacja defensywna będzie najsłabszym elementem w starciu z Baskami. Miejscowy Athletic także ma sporo braków kadrowych, jednak zupełnie inną sytuację. Gospodarze w tym meczu nic nie muszą, chociaż niewątpliwie spróbują zatrzymać kolejną wielką ekipę w La Liga. Myślę, że Real wykona swoje zadanie minimum i wywiezie 3 punkty z Kraju Basków.

Bilbao – Real Madryt typy:
wygrana gości, kurs 1,54✅

Postaw ten kupon w Betfan i odbierz cashback do 600 zł, jeśli go nie trafisz!
Przejdź do rejestracji -> KLIK!

Kod bonusowy: TYPERIA

ZYSK/STRATA: +90 PLN✅

Zakład bez ryzyka 600 zł:

 • Załóż konto z kodem TYPERIA -> rejestracja
 • Zrób pierwszą wpłatę min. 50 i max. 600 zł
 • Postaw pierwszy kupon (dowolny kurs i ilość zdarzeń)
 • Jeśli WYGRASZ możecie od razu wypłacić kasę 
 • Jeśli PRZEGRASZ otrzymasz zwrot stawki do 600 zł
 • Przed wypłatą zwrotu należy obrócić nim jednokrotnie z łącznym kursem min. 3.80. Możesz wykonać obrót jednym kuponem lub też podzielić go na wiele kuponów, których łączna stawka w sumie złoży się na kwotę zwrotu jaki otrzymałeś.

Bonus od wpłaty 100% do 1000 zł:

 • Zrób drugą wpłatę na min. 100 zł
 • Otrzymasz 100% bonusu do max. 1000 zł
 • Np. jeśli wpłacisz 500 zł, otrzymasz drugie 500 zł bonusu
 • Kwota bonusu znajdować się będzie na saldzie bonusowym
 • Po obrocie bonusu przeniesiony zostanie on na saldo główne i będziesz mógł go wypłacić. 
 • Bonusem należy obrócić 3-krotnie kuponami z łącznym kursem min. 2.50 i min. trzema zdarzeniami na kuponie.

Więcej o promocjach powitalnych-> KLIK!