Gruzja – Macedonia typy, kursy i analiza

Uraczono nas ponownie przerwą reprezentacyjną, w tym we czwartek dowiemy się ostatecznie kto zakwalifikuje się na EURO 2020. Jakie typy bukmacherskie z tego turnieju warto dodać na kupon? Zapraszam na zapowiedź meczu Gruzja – Macedonia Płn., w której znajdziecie proponowane typy, kursy na zakłady oraz składy obu drużyn. Sprawdź również: Grupa Typeria na FB.

ZAŁÓŻ KONTO W BETCLIC Z KODEM TYPERIAPL I ODBIERZ EKSKLUZYWNY BONUS: ZWROT STAWKI DO 550 PLN, JEŚLI NIE TRAFISZ PIERWSZEGO KUPONU! 

Kod promocyjny: TYPERIAPL
>>Odbierz zakład bez ryzyka<<

 

Gruzja – Macedonia typy dnia

W czwartek czeka na nas ostatnia faza kwalifikacji do EURO 2020. W grze pozostało jeszcze osiem zespołów, z czego tylko połowa z nich pojedzie na ten prestiżowy turniej. Będzie to druga, a zarazem ostatnia faza tych kwalifikacji, a obie wyżej wymienione ekipy z ogromnym trudem przedarły się przez pierwszą rundę.

 

Gruzini w pierwszej rundzie barażów mieli na swojej drodze reprezentację Białorusi. Byli w tym pojedynku faworytem, głównie z powodu przewagi własnego boiska, ponieważ mecz ten rozegrano w Tbilisi. Padła w nim tylko jedna bramka i to już w siódmej minucie, bowiem sędzia tego spotkania wskazał na „wapno” dla gospodarzy. Reszta meczu to już typowa kopanina i obrona dobrego rezultatu.

Gruzja – Macedonia kursy na zakłady

Macedończykom zaś przyszło zmierzyć się z reprezentacją Kosowa. Tutaj mieliśmy bardzo podobny scenariusz do tego w Tbilisi, gdyż wszystkie trzy bramki padły już do 33 minuty. Najpierw samobój piłkarza Kosowa, potem szybkie wyrównanie, jednak na próżno, bo niecałe 4 minuty później z powrotem prowadzili Macedończycy. Potem już znowu tylko kopanina i przez pozostałe 60 minut nie zobaczyliśmy już gola.

Zakład bez ryzyka 230 zł w STS!

Obie te drużyny grają prostą piłkę i nie przebierają w środkach, zwłaszcza gdy są przyparci do muru. W meczu Gruzji z Białorusią odgwizdano 34 przewinienia, połowę z nich popełnili Gruzini. Byli oni w tym zdecydowanie brutalniejsi, bo oglądnęli cztery żółte kartoniki, gdy Białorusini tylko jeden. Podobnie walczyli Macedończycy w meczu z Kosowem, „żółtek” obejrzeli jeszcze więcej, bo 6 i to przy mniejszej ilości fauli (13). A teraz tych walczaków czeka mecz decydujący o tym kto pojedzie na EURO, zatem możemy domyślić się jakiej walki doświadczymy w czwartek o 18:00.

Szczególnie gdy kilka tygodni temu mieliśmy przedsmak tego pojedynku. Byli przecież ze sobą w tej samej grupie w Lidze Narodów i zmierzyli się ze sobą dwukrotnie. Oba mecze to remisy 1:1, sędziowie mieli w nich pełne ręce roboty. We wrześniu odgwizdywano przewinienia 34 razy, w październiku 38. Co więcej – w obydwu tych spotkaniach zobaczyliśmy po jednej „czystej” czerwonej kartce, a żółty kartonik wyciągano łącznie dziewięciokrotnie! A mówimy tu tylko o meczach w Lidze Narodów, a nie finale kwalifikacji do EURO 2020. Możemy oczekiwać ciągłej walki, od pierwszego gwizdka, do końcowego, dlatego UEFA wybrała na to spotkanie weterana Anthonego Taylora. Doświadczony angielski sędzia doskonale wie co go czeka i jak należy studzić zapały takich boiskowych wojowników.

Gruzja – Macedonia typy:
powyżej 32.5 fauli, kurs 1.72

powyżej 5.5 kartek, kurs 2.05

 

ZAŁÓŻ KONTO W BETCLIC Z KODEM TYPERIAPL I ODBIERZ EKSKLUZYWNY BONUS: ZWROT STAWKI DO 550 PLN, JEŚLI NIE TRAFISZ PIERWSZEGO KUPONU! 

Kod promocyjny: TYPERIAPL
>>550 PLN bez ryzyka<<

Zasady cashback 550 zł:

  1. Załóż konto w Betclic, korzystając z tego linku promocyjnego
  2. Podczas rejestracji wpisz kod promocyjny TYPERIAPL, dzięki któremu aktywujesz  bonus powitalny podwyższony z 5̶0̶0̶ do 550 zł!
  3. Zweryfikuj swoje konto Betclic!
  4. Zrób pierwszą wpłatę (np. 100 zł) i postaw pierwszy kupon.
  5. Jeśli Twoje typy okażą się celne wygrywasz kasę. Jeśli kupon będzie przegrany, otrzymasz zwrot stawki maksymalnie aż do 550 zł!
  6. Szczegółowy opis promocji znajdziesz tutaj.