Mecz na dnie Ligue 1. Guingamp z 24 punktami zajmuje ostatnią lokatę w ligowej tabeli i ma już tylko iluzoryczne szanse na utrzymanie. Gospodarze potrzebują zwycięstwa, by wciąż móc zachować nadzieje. W nieco lepszej sytuacji jest Caen, chociaż podobnie jak gospodarze drży o ligowy byt. Jakie typy bukmacherskie będą najlepsze? Zapraszam na zapowiedź meczu Guingamp – Caen oraz proponowane typy dnia. Chcesz podyskutować o typach lub podzielić się swoim kuponem? Dołącz do grupy Typeria.

⚽️Odbierz prezent od LV Bet

Single
Guingamp – Caen
Ligue 1
04.05.2019, 20:00
Typ: powyżej 2,0
kurs: 1,90
stawka: 6/10

 

Guingamp – Caen typy bukmacherskie

Kursy wystawione na to spotkanie przez polskich i światowych bukmacherów w sposób bardzo wyraźny faworyzują gospodarzy. Guingamp potrzebuje 3 pkt. i na własnym stadionie bezsprzecznie jest w stanie ograć Caen. Nie wydaje się to natomiast zadaniem łatwym. Spotykają się drużyny o porównywalnym poziomie umiejętności, zatem kwestia zwycięstwa jest w tym meczu sprawą otwartą. W związku z powyższym, wszelkie typy bukmacherskie 1X2 na gospodarzy są w mojej opinii NIE WARTE gry.


Guingamp w 14 ostatnich spotkaniach odniosło tylko 2 zwycięstwa, podczas gdy ich sobotni rywale triumfowali 3-krotnie…w ostatnich 5 kolejkach. To porównanie dobrze oddaje obecną formę obu zespołów i sprawia, że zakłady na Guingamp po marnym kursie 1,88, to zdecydowanie nie są dzisiejsze typy dnia. Biorąc pod uwagę ciężar gatunkowy meczu oraz konieczność zdobycia w nim przez gospodarzy 3 punktów, warto skupić się na innych propozycjach z oferty bukmachera LV Bet.


Guingamp – Caen typy dnia

Trzy ostatnie bezpośrednie ligowe starcia tych zespołów zakończyły się wynikami bezbramkowymi. Logiczne wydawałyby się więc kolejne zakłady na under bramkowy, jednak nieco paradoksalnie decyduję się na typy bukmacherskie, które raczej nie przewidują kolejnego bezbarwnego widowiska.


Poprzednie spotkania miały znacznie mniejszą wagę, dodatkowo rozgrywane były na zupełnie innym etapie sezonu. Caen mierzyło się z Guingamp albo na początku rozgrywek, albo w drugiej ich części, jednak nie na zaledwie 3 kolejki przed końcem. W tym przypadku nie będzie żadnej kalkulacji i jedna ze stron będzie grała o zwycięstwo. Guingamp występuje w roli gospodarza i ma nóż na gardle. Przewiduję w tym spotkaniu bramki i emocje aż do ostatniego gwizdka sędziego.

Postawa bloku defensywnego Guingamp nie jest obecnie najlepsza – 3 gole stracone w każdym z 3 ostatnich meczów. Myślę, że stawka jest zbyt wielka, by o końcowym rezultacie zadecydować miał tylko jeden gol. Proponowane typy dnia, to zakłady na powyżej 2,0 trafienia w meczu z kursem 1,90. Dodatkowo w przypadku padnięcia dokładnie 2 bramek, bukmacher LV Bet zwróci nam stawkę.

Guingamp – Caen składy:

? Odbierz prezent od LV BET

★ Dołącz do grupy Typeria