Hammarby – Lech typy, kursy, zapowiedź, składy;

Już w środę Hammarby podejmie u siebie Lech Poznań w meczu drugiej rundy eliminacji Ligi Europy. Jakie typy wybrać na to spotkanie? Czy „Kolejorz” zdoła awansować do kolejnej fazy rozgrywek? Zapraszam na zapowiedź starcia Hammarby – Lech, proponowane typy dnia, kursy na zakłady oraz składy obu zespołów. Lubisz konkursy z nagrodami? Dołącz do darmowej Grupy Typeria. Załóż konto w BETFAN i odbierz prezent dla czytelników Typeria.pl – zwrot stawki aż do 100 zł za pierwszy przegrany kupon. Zwrot możesz od razu wypłacić – bez obrotu! 

Załóż konto na Betfan.pl z kodem TYPERIA, aby otrzymać:
⚠️100 zł bez ryzyka⚠️

Hammarby – Lech zapowiedź, kursy

Lech zagra z Hammarby w składzie nieco odbiegającym od optymalnego. Oprócz opuszczającego Bułgarską Jóźwiaka, trener Żuraw nie będzie mógł skorzystać z Djordje Crnomarkovicia. Pod znakiem zapytania stoi również występ drugiego stopera – Lubomira Satki. Kursy na zakłady 1X2 faworyzują gospodarzy, którzy w poprzednim sezonie ligi szwedzkiej zajęli trzecią lokatę w tabeli. Obecnie, po 20. kolejkach nowych rozgrywek, Hammarby spisuje się nieco słabiej i jest na 7. miejscu w klasyfikacji. Proponowane typy na Hammarby – Lech skupiają się na scenariuszu, w którym zawodzący na krajowym podwórku Poznaniacy przełamują się na arenie międzynarodowej.

Lech w dotychczas rozegranych trzech meczach nowego sezonu Ekstraklasy pokazał sporą siłę ognia, ale również duże braki w defensywie. Siedem goli straconych i sześć strzelonych w zaledwie trzech spotkaniach robi wrażenie. Czy w meczu ze Szwedami taka postawa obrony ujdzie Poznaniakom na sucho? Bardzo trudno wycenić aktualną siłę Hammarby, a tym samym skalę trudności wyzwania przez jakim stoi „Kolejorz”, jednak odnoszę wrażenie że kursy powinny być tutaj bardziej wyrównane. Ostatni raz w kwalifikacjach europejskich pucharów Szwedzi grali 13 lat temu. Odpadli wtedy w 1 rundzie Pucharu UEFA. Typy na spotkanie Hammarby – Lech obarczone są sporym ryzykiem, jednak nie widzę żadnych argumentów przemawiających za tym, aby reprezentant Ekstraklasy był w tej parze wyraźnie niżej notowany.


Hammarby – Lech typy dnia

Patrząc na to spotkanie pod względem umiejętności czysto piłkarskich, nie należałoby faworyzować żadnej ze stron. Przewagą, a przynajmniej lekkim plusem po stronie gospodarzy może być znajdująca się na ich stadionie sztuczna murawa. Nie przeceniałbym jednak zbyt mocno tego elementu. Lech miał okazję trenować na jednym ze swoich sztucznych boisk i choć pewnych przyzwyczajeń nie da się zmienić kilkoma gierkami, to z pewnością przynajmniej trochę je zniwelować. Lechici na początku sezonu wyglądają w ataku naprawdę nieźle, błyszczy Mikael Ishak i jeśli tylko uda się do tego dołożyć trochę bardziej defensywną taktykę i poprawić grę w destrukcji powinno być dobrze.

Zakład bez ryzyka 230 zł w STS!

Typy na mecz Hammarby – Lech warto oddać w stronę drużyny z Polski również z jeszcze jednego powodu. Lech 5-krotnie występował w 2 rundzie kwalifikacyjnej Ligi Europy jeszcze nigdy nie odpadł na tym etapie. Sądzę, że to jeszcze nie moment na koniec przygody Kolejorza, a środowy wieczór przyniesie nam miłą niespodziankę. Kursy zachęcają, aby w jutrzejszym meczu typy bukmacherskie skierować na gości. Kurs na zakład wygrana Lecha i zwrot w przypadku remisu wynosi 2,00.

Hammarby – Lech typy:
Lech (x=zwrot), kurs 2.00

Hammarby – Lech składy:

Hammarby IF: Ousted – Soederstroem, Faelmann, Fenger, Jeahze – Andersen, Bojanić – Tanković, Khalili, Paulinho – Johansson

Lech Poznań: Bednarek – Czerwiński, Satka, Rogne, Puchacz – Moder, Tiba – Sykora, Ramirez, Kamiński – Ishak

Załóż konto na Betfan.pl z kodem TYPERIA, aby otrzymać:
⚠️100 zł bez ryzyka⚠️

ZASADY 100 ZŁ BEZ RYZYKA:

  • Promocja 100 zł bez ryzyka jest dostępna dla wszystkich osób, które założą konto u bukmachera Betfan rejestrując się z kodem TYPERIA.
  • Zakład bez ryzyka dotyczy kwoty do 100 zł na pierwszy zakład po rejestracji
  • W razie porażki, bukmacher zwróci naszą stawkę na konto główne. NIE TRZEBA wykonywać żadnego obrotu i można od razu wypłacić środki!
  • Z promocji wykluczone są zakłady wirtualne oraz typy na MATCHDAY BOOST
  • W Betfan istnieje również bonus 100% od pierwszego depozytu do 3000 zł ( 3 x po max. 1000 zł od 3 pierwszych wpłat na konto gracza)

Dołącz do Grupy Typeria