Honka – Domzale. Typy dnia, kursy, składy.

Rewanżowe spotkanie Ligi Konferencji Europy. Honka podejmie na stadionie Bolt Arena w Helsinkach zespół Domzale. Czy Słoweńcy po raz kolejny będą przeważać w tej rywalizacji i awansują do kolejnej rundy? Zapraszam na zapowiedź meczu Honka – Domzale, w której znajdziecie proponowane typy bukmacherskie, składy oraz dostępne u bukmacherów kursy. Gramy w Betfan – jeśli jeszcze nie masz tam konta, możesz odebrać zakład bez ryzyka do 600 zł za pierwszy nietrafiony kupon + freebet 50 zł na start w prezencie! Sprawdź szczegóły promocji.

Odbierz cashback do 600 zł + freebet 50 zł na start w Betfan!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod bonusowy: TYPERIA

Lubisz konkursy typerskie z nagrodami? Dołącz do Grupy Typeria!

Honka – Domzale kursy

Honka to typowy średniak ligi fińskiej, który w poprzedniej kampanii ligowej zajął 4. miejsce. Finowie nie słyną ze zdobywania zawrotnej ilości bramek. Za największą gwiazdę należy uznać wychowanka FC Barcelony – Jean Marie Dongou. Czy Kameruńczyk zdobędzie swojego drugiego gola w kwalifikacjach? W spotkaniu Honka – Domzale kursy na typy 1X2 są bardzo wyrównane.

Miejscowi nie mogą się pochwalić wielkimi sukcesami na arenie europejskiej. Dość powiedzieć, że największym wyczynem Honki była 3. runda kwalifikacji Ligi Europy. Sporym problemem w bieżącej kampanii ligowej okazuje się być skuteczność formacji ofensywnej. Gospodarze przegrali bowiem aż 7 z 13 spotkań – tracąc punkty ze zdecydowanie niżej notowanymi rywalami. Czy Liga Konferencji Europy pozwoli napisać Finom nową historię na boiskach europejskich?

Honka – Domzale typy dnia

Domzale jest zdecydowanie częstszym bywalcem w walce o fazę grupową m. in. Ligi Europy. Co prawda Słoweńcy nigdy nie zdołali przejść play-offów, jednak w sezonie 2017/18 byli bardzo blisko tej sztuki, gdy w końcowej fazie kwalifikacji ulegli uznanej marce – Olympique Marsylii (1-1 i 0-3 w dwumeczu). W pierwszym bezpośrednim pojedynku Honki i Domzale, to Rumeni zdecydowanie dominowali i częściej zagrażali bramce swojego rywala. Czy na Bolt Arenie czeka nas bliźniaczo podobne widowisko?

Bez wątpienia jest to jedna z bardziej wyrównanych par w jutrzejszej serii spotkań kwalifikacji. Mimo to dostrzegam tutaj większe szanse po stronie Słoweńców, którzy dysponują lepszą na papierze kadrą i większym potencjałem ofensywnym. Myślę, że tym razem Domzale zagra nieco skuteczniej i zdoła wygrać w regulaminowym czasie gry lub po ewentualnej dogrywce/rzutach karnych. Proponowane typy zakładają awans gości do kolejnej rundy.

Honka – Domzale typy:
awans Domzale, kurs 1.79

Honka – Domzale składy:

Honka: Murray; Modesto, Hatakka, Koski, Aalto, Levanen; Ollikainen, Pyythia, Kaufmann; Dongou, Smith.

Domzale: Mulalic; Karic, Klemencic, Vuklisevic, Zinic; Husmani, Ibricic, Pisek; Kait, Kolobaric, Jakupovic.

Odbierz cashback do 600 zł + freebet 50 zł na start w Betfan!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod bonusowy: TYPERIA