Irlandia Północna jest już pewna spadku do Dywizji C Ligi Narodów, a mecz z Austrią będzie walką jedynie o zachowanie honoru. Czy Zielono-Biała Armia godnie zakończy swoje zmagania w tegorocznych rozgrywkach? Sprawdźcie nasze typy bukmacherskie oraz zapowiedź tego starcia.

Single
Irlandia Płn. – Austria
Liga Narodów
18.11.2018 godz. 18:00

Typ: 1
kurs: 3,10
stawka: 3/10 ⛔3,00
Single
Irlandia Płn. – Austria
Liga Narodów
18.11.2018 godz. 18:00
Typ: Irl. Płn. strzeli gola
kurs: 1,40
stawka: 10/10✅ +4,00
Single
Irlandia Płn. – Austria
Liga Narodów
18.11.2018 godz. 18:00
Typ: X (1=zwrot)
kurs: 2,05
stawka: 7/10 ⛔7,00


?Odbierz 10PLN na grę Forbet!?

Irlandia Płn. – Austria kursy

Kursy jakie wystawił na to spotkanie legalny bukmacher Forbet pokazują, że szanse na zwycięstwo są mniej więcej wyrównane. Austriacy pomimo gry na wyjeździe wydają się być minimalnym faworytem, jednak nie uważam, aby typy bukmacherskie na przyjezdnych były w przypadku tego starcia najlepszą opcją.

Październikowy mecz w Wiedniu Austriacy wygrali skromnie 1:0. Jedyną bramkę strzelił Marko Arnautović, którego występ w dzisiejszym spotkaniu stoi pod znakiem zapytania. Austriacy zapewniają, że pojedynek w Belfaście potraktują w 100% na poważnie, pomimo faktu, iż spotkanie to jest w zasadzie meczem o pietruszkę. Irlandczycy mają już zapewniony spadek, zaś Austriacy utracili szanse na miejsce dające awans do wyższej dywizji. Typy bukmacherskie na mecz Irlandia Płn. – Austria, to niewątpliwie twardy orzech do zgryzienia.

Irlandia Płn. – Austria typy bukmacherskie

Zespół Michaela O’Neila jeszcze nigdy nie przegrał domowego meczu z Austrią. Austriacy z kolei w ostatnich wyjazdowych meczach prezentują się bardzo przeciętnie, a jedyne wygrane odnieśli w starciach z Luksemburgiem, Mołdawią i Gruzją. Ostatnim „poważnym” rywalem jakiego ograli na wyjeździe była Czarnogóra. Starcie to miało miejsce jeszcze w roku 2015. Jeżeli są na świecie zespoły, które potrafią zmotywować się i walczyć nawet w meczach „o nic”, to jednym z nich z pewnością jest Irlandia Północna. To drużyna walczaków, która dla każdego jest bardzo niewygodnym rywalem i wszelkie typy bukmacherskie przeciwko grającej w domu Irlandii Północnej wiążą się zawsze ze sporym ryzykiem. Uważam, że w ostatnim meczu Ligi Narodów gospodarze sięgną po pierwsze punkty i zakończą zmagania w tych rozgrywkach z uniesioną głową. Kurs na wygraną Irlandii wynosi w Forbet 3.15.

?Odbierz 10PLN na grę Forbet!?

Irlandczycy z Północy pomimo przegrania 3 dotychczasowych meczów nie pozostawili po sobie złego wrażenia, a ich boiskowa postawa była znacznie lepsza niż osiągane wyniki. Dobrą dyspozycję potwierdzili w ostatnim towarzyskim starciu z Irlandią. Mecz ten dla obu reprezentacji ma zawsze bardzo duże znaczenie i traktowany jest śmiertelnie poważnie. Biorąc pod uwagę przebieg całego starcia, to goście z Północy pokazali więcej i byli drużyną bardziej zasługującą na 3 punkty. W pomeczowych wywiadach przyznawali to nawet kibice gospodarzy, którzy podkreślali, że gdyby nie postawa ich bramkarza Darrena Randolpha, goście mogliby wygrać naprawdę wysoko.

Mecz dwóch Irlandii zakończył się jednak wynikiem 0:0. Dobrą opcją na wieczorne starcie będą również typy bukmacherskie na bramki gospodarzy. Jeśli nawet nie zdołają oni sięgnąć po pierwsze punkty, to ciężko mi uwierzyć, że kolejny raz nie zdobędą nawet gola. Irlandczycy grają zbyt dobrze i ze zbyt dużym zaangażowaniem, aby mecz o zachowanie honoru zakończyć bez zdobyczy bramkowej. Kurs na gola gospodarzy wynosi w Forbet 1,40 i to dobra opcja do kuponu AKO.

Irlandia Płn. – Austria składy

Irlandia Płn. :  Peacock-Farrell; Smith, Cathcart, Jonny Evans, Lewis; Davis, Whyte, Corry Evans, Saville, Dallas; Boyce.

Austria :  Lindner; Lainer, Dragovic, Hinteregger, Alaba; Baumgartlinger, Zulj; Lazaro, Kainz, Schopf; Arnautovic.

?Odbierz 10PLN na grę Forbet!?