Jagiellonia – Górnik. Typy dnia, kursy, składy.

Meczem pomiędzy Jagiellonią Białystok a Górnikiem Zabrze zamykamy czwartą kolejkę Ekstraklasy. Czy Jagiellonia utrzyma pozycję lidera? Zapraszam na zapowiedź meczu: Jagiellonia Białystok – Górnik Zabrze, w której znajdziecie proponowane typy bukmacherskie, składy oraz dostępne u bukmacherów kursy. Gramy w Fortunie! Załóż konto z kodem bonusowym TYPERIA i odbierz zakład bez ryzyka do 600 zł. Jeśli Twój kupon nie wejdzie, masz zwrot stawki, który przed wypłatą wystarczy obrócić TYLKO JEDEN RAZ z min. kursem zaledwie 1.14! Dodatkowo, otrzymasz też darmowe 20 zł bez depozytu! Sprawdź szczegóły promocji powitalnej.

Odbierz zwrot stawki do 600 zł + freebet 20 zł w Fortunie!
Załóż konto -> KLIK!
Kod bonusowy: TYPERIA


Jagiellonia – Górnik typy, kursy

Jagiellonia Białystok świetnie weszła w nowy sezon Ekstraklasy. Duma Podlasia po trzech kolejkach była ex aequo z Lechem Poznań liderem stawki. Czyżbyśmy byli świadkami faktycznego odkupienia grzechów Białymstoku w wykonaniu Ireneusza Mamrota? Czy jednak jest to jeszcze zbyt dalekosiężne stwierdzenie?

O dobrym powrocie na stare śmieci ciężko zaś mówić w kontekście objęcia sterów w Górniku Zabrze przez Jana Urbana. Wielokrotny reprezentant Polski powrócił do kariery trenerskiej po ponad trzech latach przerwy, kiedy to został zwolniony przez włodarzy Śląska Wrocław. Urbana w Zabrzu rzucono od razu na głęboką wodę, albowiem nie dość, że przyszło mu pracować z mistrzem świata, to jeszcze musi tego mistrza świata upychać obok Roberta Dadoka czy Mateusza Cholewiaka.

Jagiellonia – Górnik typy dnia

Jeżeli ktoś myślał, że ten eksperyment w Zabrzu w takiej formie ma prawo wypalić, to jest bardzo naiwną osobą. Trzy punkty po trzech kolejkach to całkiem przyzwoity wynik jak na futbol, jaki Zabrzanie do tej pory prezentują. Oczywiście – aspekt ten zawsze może ulec znaczącej poprawie, ale na pewno nie nastąpi to w najbliższych kolejkach. Samym „transferem” Lukasa Podolskiego nie zawojujesz Ekstraklasy, zwłaszcza gdy oprócz niego ściągasz do Zabrza piłkarzy nadających się co najwyżej na pierwszą ligę.

Górnik powinien brać przykład z Jagiellonii Białystok. Do podlaskiego bloku defensywnego sprowadzono Michała Pazdana i Israela Puerto, i chociaż ten drugi doznał kontuzji już w trzeciej kolejce, to można śmiało stwierdzić, że Jagiellonia dzięki tym transferom ma jedną z najlepszych defensyw w Ekstraklasie. Poza tym jest jeszcze 34-letni Dani Quintana, który zawsze będzie wartościowym zmiennikiem. Środek pola bowiem jest zdominowany przez będącego w fenomenalnej dyspozycji Jesusa Imaza. To on, poza atutem własnego boiska, będzie kluczem do zwycięstwa w meczu z Górnikiem Zabrze. Śmiało więc wchodzę podwójną szansę na gospodarzy, czyli wygraną do przerwy bądź w całym meczu.

Jagiellonia – Górnik Zabrze typy dnia:
podwójna szansa 1-1, kurs 1.83

 

Jagiellonia Białystok – Górnik Zabrze składy:

Jagiellonia: Dziekoński; Prikril, Pazdan, Tiru, Nastic; Romańczuk, Kwiecień; Pospisil, Imaz, Quintana; Cernych

Górnik: Sandomierski; Janicki, Wiśniewski, Gryszkiewicz; Dadok, Kubica, Manneh, Janza; Nowak, Jimenez, Podolski

Odbierz zwrot stawki do 600 zł + freebet 20 zł na start!
Załóż konto -> KLIK!
Kod bonusowy: TYPERIA