Typy Dnia: Juventus – Real. Zapowiedź, kursy, typy bukmacherskie;

Noc z soboty na niedzielę to moment, na który wielu fanów piłki nożnej czekało z prawdziwym utęsknieniem. Już o godzinie 2:00, zabrzmi pierwszy gwizdek spotkania Juventus – Real! Jakie typy bukmacherskie wybrać na ten mecz? Czy piłkarze obu drużyn sprawią nam świąteczny prezent i pokuszą się o zdobycie kilu goli? Zapraszam na zapowiedź starcia Juventus Managua – Real Madriz, rozgrywanego w ramach pierwszej ligi Nikaragui. Postaw ten mecz u nowego legalnego bukmachera BETFAN i odbierz prezent dla czytelników Typeria.pl –zwrot stawki aż do 100 zł za pierwszy przegrany kupon. Trafisz? Wygrywasz! Nie trafisz? Możesz grać dalej lub od razu wypłacić środki – nie musisz obracać otrzymanym zwrotem!

Załóż konto z kodem promocyjnym TYPERIA, aby otrzymać:
⚠️100 PLN zakład bez ryzyka⚠️


Juventus Managua – Real Madriz typy i kursy

Starcie drużyn mogących pochwalić się tak elektryzującymi nazwami, nie mogło ujść mojej uwadze. Czy pojedynek Juventus – Real można traktować jako hit naszych trudnych czasów? Przy odrobinie wyrozumiałości do zawodników i puszczeniu wodzy fantazji jak najbardziej. Pomóc może również parę głębszych. Wdechów. Bo pomimo niskiej jakości piłkarskiej, liga Nikaragui czasem potrafi dostarczać emocji na całkiem niezłym poziomie. Jakie typy bukmacherskie wybrać na nocny hit Juventus Managua – Real Madriz? Kursy wystawione na to spotkanie przez bukmacherów w sposób wyraźny faworyzują ekipę gospodarzy, na której zwycięstwo możemy otrzymać 1,53.

W pierwszej części sezonu (Liga Apertura) Juventus uplasował się na 5. miejscu, zdobywając kwalifikację do play-off, gdzie w ćwierćfinałowym meczu derbowym musiał uznać wyższość Managua FC. Gorzej spisał się Real Madriz, który w liczącej 10. zespołów ekstraklasie Nikaragui zajął przedostatnią lokatę. Obecnie – w drugiej części rozgrywek (Liga Clasura) obie drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli zajmując lokaty 7 (Juventus) i 8 (Real). Na niekorzyść gości przemawia historia spotkań – w ostatnich 17 meczach Juventusu z Realem tylko jeden raz zdarzyło się, że zespół grający w roli gości odniósł zwycięstwo. Co więcej, Real Madriz wygrał tylko w 1 z 14 ostatnich ligowych delegacji, ponosząc przy tym aż 10 porażek. Kursy na wygraną gospodarzy nie są jednak zbyt atrakcyjne, dlatego zakłady w ich kierunku trudno uznać za typy dnia. Bardziej opłacalne powinny okazać się typy dotyczące liczby goli.

Juventus Managua – Real Madriz typy bukmacherskie

Rozgrywki piłkarskie Nikaragui przeżywają obecnie ogromny wzrost popularności. To jeden z nielicznych krajów, gdzie liga wciąż gra, a piłkarze wybiegają na boisko – często pomimo obaw o swoje zdrowie. Zwiększenie zainteresowania futbolem w tej części Ameryki Środkowej odczuwają również bukmacherzy. Spragnieni piłkarskich emocji gracze chętnie typują właśnie te rozgrywki, ponieważ spora część spotkań jest mocno overowa. Nie inaczej powinno być w starciu Juventusu z Realem, które w swoich poprzednich meczach dostarczyły kibicom i typującym wielu powodów do radości.

W 7 ostatnich meczach z udziałem Juventusu Managua padło łącznie aż 25 goli. Z kolei 5 ostatnich meczów wyjazdowych Realu to aż 18 trafień. Proponowane typy bukmacherskie skupiają się na scenariuszu, w którym bramki padną z obu stron. Żadna z drużyn nie może obecnie pochwalić się ustabilizowaną formą i typowanie zwycięzcy 1X2 raczej mija się tu z celem. Nie wykluczam niespodzianki i straty punktów gospodarzy. W związku z powyższym typuję „obie strzelą i powyżej 2,5 gola” z kursem 2,36.

Juventus – Real typy:
obie strzelą + over 2.5, kurs 2,36

?Zagraj bez ryzyka?

  • Promocja jest dostępna dla wszystkich osób, które założą konto u bukmachera Betfan z kodem promocyjnym TYPERIA, rejestrując się z linku promocyjnego
  • Zakład bez ryzyka dotyczy kwoty do 100 PLN na pierwszy zakład po rejestracji
  • W razie porażki, bukmacher zwróci naszą stawkę na konto główne! NIE TRZEBA wykonywać żadnego obrotu i można od razu wypłacić środki!