W środę zostanie rozegranych kilka naprawdę ciekawych spotkań. Grają najlepsze europejskie ligi piłkarskie i nie powinno zabraknąć emocji. Zapowiedź i proponowane typy bukmacherskie na mecz Montpellier – Guingamp, a także propozycja z turnieju tenisowego WTA Charleston. Proponowany typ z Ligue, nieźle nadaje się również do zagrania w singlu, tenis typy na WTA Charleston, to dobra propozycja do AKO.

⚽️ PREZENT OD FORBET

19:00
kurs AKO: 2.41
stawka: 5/10

19:00. Montpellier – Guingamp typy dnia

Postawa bloku defensywnego Montpellier pozostawia w ostatnim czasie wiele do życzenia. 18 goli straconych w 8 ostatnich ligowych kolejkach, to statystyka niepokojąco słaba. Właśnie z mizerną postawą obrony Montpellier związane są typy dnia na ten mecz. Warto podkreślić oczywiście klasę rywali La Paillade, jednak niezależnie od niej odnoszę wrażenie, że u mistrza Francji z 2012 roku nie dzieje się dobrze. W porównaniu z sytuacją Guingamp, wydarzenia w Montpellier to oczywiście pikuś. Goście na 8 kolejek przed końcem zajmują przedostatnią lokatę w tabeli i pozostała im chyba już tylko walka o baraże.

Z drugiej strony, ewentualna wygrana nad Montpellier pozwoliłaby Guingamp zbliżyć się na 5 punktów do zajmującego ostatnie bezpieczne miejsce Amiens. Dlaczego więc typy bukmacherskie na spotkanie Montpellier – Guingamp zakładają niezły występ gości? Widać u nich wyraźną tendencję zwyżkową. Punktowali w 4 z 5 ostatnich kolejek, mają nóż na gardle i widać, że poziom ich motywacji jest naprawdę wysoki. Kurs na gola dla gości wynosi w Forbet 1.71. Przemawia za nim również ostatnie historia spotkań obu zespołów – Guingamp strzelało przynajmniej jedną bramkę w każdym z 5 ostatnich wyjazdów do Montpellier.

20:30. Collins – Bolsova tenis typy bukmacherskie

W 1/16 finału turnieju na nawierzchni ziemnej w Charlestron, zmierzą się Danielle Rose Collins oraz Aliona Bolsova Zadoinov. Amerykanka zajmuje 34 lokatę w rankingu WTA, podczas gdy reprezentująca Hiszpanię, a pochodząca z Mołdawii Bolsova jest na miejscu numer 147. Collins ma 25 lat, góruje nad Bolsovą doświadczeniem oraz umiejętnościami. Przewagą reprezentantki gospodarzy jest szczególne gra ofensywna, w której to Bolsova nie ma na ten moment jeszcze zbyt wiele do zaoferowania. Właśnie ten element gry w dużej mierze zaważył na tym, jakie tenis typy proponuję na dziś.

Ostatni okres dla Collins to wygrane przeplatane porażkami. Wyższość nad Danielle potrafiły pokazać jednak tylko tenisistki ze ścisłego topu, takie jak Osaka, Azernka, Wang, czy Kvitova. Collins jest w dobrej formie i powinna poradzić sobie z przeciętnie prezentującą się Bolsovą. Tenis typy bukmacherskie na dziś, to wygrana Danielle Collins. Kurs na to zdarzenie wynosi u legalnego bukmachera Forbet 1.41.

⚽️ PREZENT OD FORBET

★ Dołącz do bukmacherskiej grupy Typeria na Facebook’u.