Lech Poznań – Śląsk Wrocław. Typy bukmacherskie, kursy, zapowiedź, składy;

W drugim niedzielnym meczu Ekstraklasy, znajdujący się w wielkim kryzysie Lech Poznań podejmie u siebie Śląsk Wrocław. Jakie typy bukmacherskie wybrać na to spotkanie? Zapraszam na zapowiedź meczu Lech – Śląsk, w której znajdziecie proponowane typy dnia, kursy na zakłady, a także składy obu zespołów. Załóż konto w BETFAN i skorzystaj z promocji powitalnej dla czytelników Typeria.pl! Otrzymasz zwrot stawki aż do 100 zł za pierwszy przegrany kupon. Trafisz? Wygrywasz! Nie trafisz? Kasa wróci na Twoje konto w ciągu 48 godzin! Sprawdź szczegóły.

Załóż konto w BETFAN z kodem TYPERIA, aby otrzymać:
⚠️100 zł bez ryzyka⚠️

Lech – Śląsk kursy, zapowiedź

Kryzys Lecha trwa w najlepsze. Zespół z Poznania zajmuje aktualnie 13. miejsce w ligowej tabeli mając tylko 4 punkty przewagi nad ostatnią Stalą Mielec! Kursy wystawione na to spotkanie przez bukmacherów bardzo mocno faworyzują „Kolejorza”, pomimo iż gospodarze na własnym terenie od czterech meczów z rzędu nie potrafili zdobyć nawet jednej bramki. Typy na zespół dowodzony przez Dariusza Żurawia po kursie zaledwie 1,60 zdecydowanie trudno uznać za atrakcyjne. Lech nie wygrał od 6 grudnia, a liczne kontuzje sprawiają, że zamiast myśleć o walce o europejskie puchary gospodarze muszą skupić się chwilowo na odbiciu od dna tabeli.

Śląsk również nie notuje ostatnio dobrego okresu, aczkolwiek w przypadku zawodników z Wrocławia nie obserwujemy aż tak długotrwałego załamania formy. Goście pomimo kilku słabszych meczów wciąż utrzymują się w ligowej czołówce. Warto jednak podkreślić, że ścisk w tabeli Ekstraklasy jest jak zwykle ogromny, a różnica między trzecim, a przedostatnim miejscem to zaledwie 11 punktów! Wszystko zapewne zmieni się jeszcze wiele razy, a jeszcze częściej będziemy zszokowani loteryjnością wyników jaką uraczą nas nadchodzące kolejki najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej.

 

Lech – Śląsk typy dnia

Biorąc pod uwagę, że kursy na Śląsk Wrocław sięgają 5.40, a Lech zanotował w tym sezonie już wiele niewytłumaczalnych wpadek, sądzę że zakłady na wygraną gospodarzy po prostu trzeba odpuścić. Nie da się ukryć, że Lechici w końcu powrócą na zwycięskie tory, ale trudno doszukać się konkretnych przesłanek sugerujących, iż stanie się to właśnie w niedzielne popołudnie. Ostatnie 3 bezpośrednie starcia tych zespołów zakończył się remisami. Poza tym, Śląsk w poprzednich 4 meczach z Lechem strzelił aż 9 bramek. W poprzednich dwóch sezonach rywalizacja tych zespołów była naprawdę wyrównana, a obecna forma obu stron sugeruje, że również teraz należy spodziewać się w miarę wyrównanego widowiska.

230 zł bez ryzyka w STS!

Przewaga Lecha powinna być zauważalna, bowiem to na gospodarzach spoczywa aktualnie znacznie większa presja. Potrzebują oni pilnie zacząć punktować, gdyż w innym razie możemy spodziewać się prawdziwego trzęsienia ziemi przy Bułgarskiej. Na niekorzyść gości przemawia ich dotychczasowa postawa na wyjazdach – Śląsk przywiózł z delegacji tylko siedem punktów, a gorsze od niego były na boiskach rywali Stal i Podbeskidzie. Myślę, że najlepsze typy bukmacherskie na Lech Poznań – Śląsk Wrocław to zakłady na trafienia z obu stron. Zarówno goście, jak i gospodarze nie mogą pochwalić się szczelną defensywą i prezentują obecnie zbliżoną jakość gry. „Obie strzelą” z kursem 1,74 ma w mojej opinii całkiem spore szanse powodzenia.

Lech – Śląsk typy:
obie strzelą, 1,74

 

Lech – Śląsk składy:

Lech: Van der Hart – Czerwiński, Rogne, Milić, Puchacz – Karlstrom, Tiba – Sykora, Ramirez, Kamiński – Johannsson.

Śląsk: Putnocky – Celeban, Tamas, Pawelec, Stiglec – Scalet, Pałaszewski – Musonda, Praszelik, Pich – Exposito.

Załóż konto z kodem promocyjnym TYPERIA, aby otrzymać:
600 PLN bez ryzyka + 2331 PLN w bonusach od wpłaty + 15 darmowych zakładów