G. Łęczna – Wisła Płock. Typy dnia, kursy, składy.

W poniedziałek, 13 września, czekają na nas dwa spotkania ekstraklasowe. W tym wpisie zajmę się analizą tego rozpoczynającego się o godzinie 18:00. Zapraszam na zapowiedź meczu: Górnik Łęczna – Wisła Płock, w której znajdziecie proponowane typy bukmacherskie, składy oraz dostępne u bukmacherów kursy. Gramy ten typ w Betfan, gdzie na nowych graczy czeka promocja zakład bez ryzyka 600 zł. Sprawdź szczegóły oferty powitalnej i graj bez ryzyka!

Odbierz cashback do 600 zł za nietrafiony kupon!
Załóż konto w Betfan -> KLIK!

Kod bonusowy: TYPERIA

Lubisz konkursy typerskie z nagrodami? Dołącz do Grupy Typeria!

G. Łęczna – Wisła Płock typy, kursy

Wystarczyło sześć kolejek Ekstraklasy, aby Górnik Łęczna był z powrotem jedną nogą w pierwszej lidze. Chociaż i tak jest to dość górnolotne stwierdzenie, albowiem już przed samym startem rozgrywek mało kto dawał im jakiekolwiek szanse na pozostanie w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce.

Z pustego i Kamil Kiereś nie naleje. Można się naśmiewać z naszej ligi i poziomu jaki sobą reprezentuje, ale też nie jest tak, że uda ci się cudem awansować do Ekstraklasy z grupką losowych, zawodowych piłkarzy i bez naprawdę solidnych wzmocnień kadrowych będziesz w stanie od razu rywalizować z najlepszymi. A tego chyba właśnie oczekiwali w Łęcznej. Najłatwiej jest właśnie rzucić to wszystko na głęboką wodę i obserwować z boku, czy utrzyma się na powierzchni.

G. Łęczna – Wisła Płock typy dnia

Górnik Łęczna rozegrał sześć spotkań w Ekstraklasie, w których zdołał uzbierać dwa punkty. Wynik w sumie i tak bardzo dobry, zważając na to, że twoich podopiecznych stać na strzelenie tylko trzech bramek, a twoja obrona jest równie dziurawa, jak szwajcarski ser (13 straconych). Dla beniaminków, czy też po prostu drużyn o skromnym potencjale, bardzo często ratunkiem jest zrobienie ze swojego stadionu prawdziwej twierdzy nie do zdobycia. Na to jednak nie wpadli w Łęcznej. Warta Poznań wygrała tu 4:0, Wisła Kraków 3:1, a i niewiele zabrakło, aby trzy punkty zgarnęła Cracovia.

Wisła Płock bardzo dobrze zdaje sobie z tego sprawę i już pewnie zaciera rączki na myśl o zdobyciu swoich pierwszych punktów poza domem. Nafciarzy bowiem nie rozpieszczał za bardzo terminarz rozgrywek, gdyż pięć z sześciu dotychczasowych spotkań grali z drużynami z pierwszej połówki poprzedniego sezonu. A najtrudniej mieli właśnie w meczach wyjazdowych – w pierwszej kolejce pojechali do Warszawy, w drugiej do Gdańska, w czwartej do Gliwic. Łęczna więc jest idealnym miejsce do przełamania się podopiecznych Macieja Bartoszka.

G. Łęczna – Wisła Płock typy dnia:
X2 i powyżej 1.5, kurs 1.88

Górnik Łęczna – Wisła Płock składy:

Górnik: Gostomski; Rymaniak, Szczęśniak, Midzierski; Krykun, Gol, Drewniak, Dziwniel; Mak, Śpiączka, Banaszak

Wisła: Gradecki; Rzeźniczak, Lagator, Krivotsyuk; Błachewicz, Szwoch, Rasak, Vallo; Wolski, Sekulski, Warchoł

Odbierz cashback do 600 zł za nietrafiony kupon!
Załóż konto w Betfan -> KLIK!

Kod bonusowy: TYPERIA