Legia – ŁKS typy, zapowiedź, kursy;

W pierwszym występie po przerwie zimowej Legia Warszawa podejmie u siebie ŁKS Łódź. Jakie typy bukmacherskie wybrać na ten mecz? Wicelider podejmuje czerwoną latarnię ligowej tabeli i 3 punkty powinny być dla niego koniecznością. Zapraszam na zapowiedź spotkania Legia – ŁKS oraz proponowane piłkarskie typy dnia. Postaw ten mecz u nowego legalnego bukmachera BETFAN i odbierz zwrot stawki do 100 zł, jeśli nie trafisz pierwszego kuponu!

Załóż konto z kodem promocyjnym BETFAN, aby otrzymać:
⚠️100 PLN zakład bez ryzyka⚠️

Betfan zakład bez ryzyka


Legia – ŁKS typy bukmacherskie, kursy

ŁKS Łódź przyjeżdża do Warszawy jak na ścięcie i każdy inny wynik niż wygrana gospodarzy będzie sporą niespodzianką. Goście są bezsprzecznie najgorszą drużyną trwającego sezonu. Mają najmniej punktów, ale za to najwięcej straconych goli. Do przedostatniej Wisły Kraków tracą w tej chwili już 6 oczek. Trudno znaleźć argumenty sugerujące, że Łodzianie mogliby zaliczyć w drugiej części sezonu jakiś wspaniały comeback. Typy bukmacherskie zakładające wygraną Legii nie wydają się mimo tego szczególnie atrakcyjne. Kursy na triumf Wojskowych wynoszą zaledwie 1,28. Biorąc pod uwagę loteryjność oraz brak logiki jakimi rządzi się nasza Ekstraklasa, obstawianie któregoś zespołu z aż tak niskim kursem jest kompletnie nieopłacalne.

Poprzedni rok Legioniści zakończyli na pierwszej pozycji w tabeli, którą aktualnie utracili na rzecz Cracovii. Ścisk w czołówce jest naprawdę duży, dlatego ewentualnie potknięcie może być dla Warszawian katastrofalne w skutkach. Przed rundą wiosenną z Legią pożegnali się Cafu, Nagy oraz przede wszystkim Jarosław Niezgoda. Kontrakt z Monaco podpisał Radosław Majecki, jednak do drużyny z Księstwa przejdzie dopiero po zakończeniu tego sezonu. W zdecydowanie gorszej sytuacji kadrowej zdaje się być ŁKS, który musiał pożegnać się ze swoim najlepszym zawodnikiem. Odejście Daniego Ramireza może być dla Łodzian gwoździem do trumny. Proponowane typy dnia na Legia – ŁKS zakładają, że 3 punkty pozostaną w Warszawie. 8 z 10 ligowych domowych meczów Legii w tym sezonie zakończyło się wynikiem z powyżej 2,5 bramkami. Biorąc pod uwagę niską jakość piłkarską gości, opcja zakładająca przynajmniej 3 trafienia w meczu wydaje się dobrym wyborem.

Legia – ŁKS typy:
powyżej 2.5, kurs 1,51

?Obstaw bez ryzyka?

Betfan zakład bez ryzyka

  • Promocja jest dostępna dla wszystkich osób, które założą konto u bukmachera Betfan z kodem promocyjnym BETFAN, rejestrując się z linku promocyjnego
  • Zakład bez ryzyka dotyczy kwoty do 100 PLN na pierwszy zakład po rejestracji
  • Ewentualny zwrot stawki dostaniesz w formie bonusu.
  • Obrót bonusu: 5 razy po kursie minimalnym 2,00
  • GRAJ BEZ PODATKU w BETFAN. Każdy kupon z min. 3 zdarzeniami posiadającymi min. kurs 1,35 zagrasz bez podatku!