W ostatniej kolejce Legia pokonała na wyjeździe Górnik Zabrze 2:1. Trzy punkty powędrowały do Warszawy, jednak niepokoić musi styl gry zespołu. Wymęczona i szczęśliwa wygrana z jedną z najsłabszym drużyn w lidze, nie jest dobrą wróżbą przed finiszem sezonu. Jakie typy piłka nożna warto postawić na mecz Legia – Pogoń?

⚽️Odbierz 20 PLN na grę w LV BET!

Single
Legia – Pogoń
Ekstraklasa
13.04.2019, 18:00
Typ: Legia over 1,5
kurs: 1.88
stawka: 5/10✅+4.4
Single
Legia – Pogoń
Ekstraklasa
13.04.2019, 18:00
Typ: obie strzelą
kurs: 1.79
stawka: 5/10✅+3,95

 

Legia – Pogoń typy piłka nożna

Pogoń zajmuje 7 lokatę w tabeli i ma tylko punkt przewagi nad 9 Wisłą Kraków. To dla Portowców dość niebezpieczna sytuacja, ponieważ niekorzystny układ wyników może spowodować, że w ostatniej chwili opuszczą oni grupę mistrzowską. Gra Legii nie przekonuje, a Pogoń to całkiem solidny średniak, dodatkowo zmotywowany koniecznością utrzymania się w górnej połówce tabeli. Dzisiejsze typy piłka nożna zakładają, że goście mogą sprawić Legii niemałe problemy.

Omawiany mecz rozgrywany będzie w wyjątkowych okolicznościach – odejście Sa Pinto, „etatowy” trener tymczasowy Vuković, a do tego podział tabeli i Pogoń broniąca swojej pozycji przed nacierającymi Wisłą i Lechem. Za faworyta meczu należy uznać gospodarzy, jednak goście nie stoją na straconej pozycji i kto wie, czy przy odrobienie szczęścia nie poprawią dziś swojego fatalnego bilansu na Łazienkowskiej. Typy Dnia na mecz Legia – Pogoń zakładają scenariusz, w którym drużyna przyjezdna postawi się faworytom.

Legia – Pogoń typy dnia

Forma Pogoni w rundzie jesiennej była momentami naprawdę świetna. Obecnie Szczecinianie nie prezentują się aż tak dobrze, jednak wciąż utrzymują solidny poziom i regularnie punktują. Dwie bramki strzelone na Lechu pokazały, że Pogoń gra do końca i podobną postawę powinna zaprezentować również dziś. Pierwsze proponowane typy dnia na to spotkanie, to zakłady na obie strzelą. Bukmacher Forbet oferuję na tą opcję kurs 1,79.

Czuję, że efekt nowej miotły w postaci Vukovicia, to za mało na Pogoń. Ulga spowodowana zwolnieniem Sa Pinto przywróciła entuzjazm i uśmiech na twarze, czego efektem była okazała wygrana z Jagiellonią. Dziś, Legia musi oprócz entuzjazmu pokazać również dobrą grę oraz ciężką boiskową pracę. Szczęście dopisało i udało się wygrać ze słabiutkim Górnikiem Zabrze – z Pogonią tak łatwo może już nie pójść.

Legię stać na dobrą grę i mistrzostwo Polski, a z zimowego snu przebudził się Carlitos. Uważam, że Legia przy dobrej grze jest w stanie ograć Pogoń, nawet jeśli straci gola, a Szczecinianie postawią spory opór. Drugie proponowane typy piłka nożna, to zakłady na powyżej 1,5 gola Legii, która strzelała przynajmniej dwie bramki w 9 z 10 ostatnich domowych meczów przeciwko Pogoni. Kurs na to zdarzenie wynosi w LV Bet 1,88.

Legia – Pogoń składy:

Legia: Cierzniak – Vesović, Jędrzejczyk, Remy, Luis Rocha – Andre Martins, Cafu – Nagy, Szymański, Hämäläinen – Carlitos Lopez

Pogoń: Załuska – Stec, Bartkowski, Malec, Matynia – Kozulj, Tomas Podstawski – Guarrotxena, Drygas, Majewski – Buksa

⚽️Odbierz 20 PLN na grę w LV BET!

★ Dołącz do grupy Typeria na Facebook’u.