Porażka Legii z Rakowem oraz pomeczowe wypowiedzi Sa Pinto, na pewno nie poprawiły atmosfery wokół klubu z Łazienkowskiej. Strata do Lechii wynosi jednak zaledwie dwa punkty, a brak wygranej ze Śląskiem spowoduje, że sytuacja CWKS’u stanie się naprawdę trudna. Jak typy Ekstraklasa będą najlepsze na dzisiejszy wieczór? Zapraszam na krótką zapowiedź meczu Legia – Śląsk oraz proponowane typy dnia.

⚽️Odbierz 20 PLN na grę w LV BET !

Single
Legia – Śląsk
Ekstraklasa
16.03.2019 godz. 20:30
Typ: obie strzelą
kurs: 2.00
stawka: 4/10 ⛔4
Single
Legia – Śląsk
Ekstraklasa
16.03.2019 godz. 20:30
Typ: powyżej 2,0
kurs: 1.62
stawka: 8/10
8

 

Legia – Śląsk typy Ekstraklasa

Na drodze ośmieszonej Legii staje Śląsk Wrocław i choć faworyt tego spotkania jest oczywisty, to wynik końcowy może być bardzo zaskakujący. Atmosfera w zespole gospodarzy jest z każdym dniem coraz bardziej napięta, a trener Sa Pinto dodatkowo dolewa oliwy do ognia. Jego wypowiedzi po meczu z Rakowem Częstochowa były nie tylko absurdalne, ale również irytująca. Jednego Legii odmówić nie można – regularnie punktuje w lidze, zmniejsza stratę do Lechii i wciąż jest bliska upragnionej obrony tytułu. Wiele do życzenia pozostawia jednak styl gry – mecze Legii są trudne do oglądania, a każda akcja ofensywna budowana jest wielkich bólach i męczarniach. Czy typy bukmacherskie na spotkanie ze Śląskiem powinny zakładać, że Mistrzowi Polski znów się upiecze?

Legalny bukmacher Etoto oferuje na zwycięstwo Legii kurs 1.86. Drużyna gospodarzy jest więc uznawana za wyraźnego faworyta, jednak Wrocławianie nie są w tym spotkaniu bez szans. Choć goście prezentują ostatnio bardzo nierówną formę, to dokładnie to samo można powiedzieć o dyspozycji Legionistów. W spotkaniu dwóch tak nieobliczalnych zespołów zdarzyć może się wszystko, dlatego uważam, że zakłady 1X2 na wygraną gospodarzy, to nie będą najlepsze typy Ekstraklasa na dziś.

Legia – Śląsk typy dnia

Wrocławianie na wyjazdach grają dość odważnie, a ich spotkania w delegacjach to gwarancja goli. Potwierdza to bardzo interesująca statystyka – Śląsk nie zremisował bezbramkowo w delegacji od 47 meczów z rzędu! Taka postawa częściej działa na szkodę niż korzyść drużyny z Wrocławia, ale sprawia przynajmniej, że spotkania z udziałem tego zespołu często obfitują w emocje i bramki. 2:2, 0:5, 0:4 , 4:0, 3:3 – m.in. takimi wynikami kończyły się wyjazdy Śląska w tym sezonie. Mam nadzieję, że przyjezdni wezmą sprawy w swoje ręce i wymuszą na Legii bardziej aktywną i ciekawszą niż ostatnio grę. Pierwsze proponowane typy bukmacherskie na to spotkanie dotyczą więc bramek. Kursy na powyżej 2.0 trafienia w tym meczu oferowany przez LV Bet wynosi 1.62.


Opcja ta, wydaje się dość bezpieczna. W 11 z 12 wyjazdowych meczów Śląska w tym sezonie Ekstraklasy oglądaliśmy przynajmniej 2 bramki w meczu. Z grającą o 3 punkty i zmotywowaną Legią, szanse na przynajmniej dwa lub więcej trafień jest całkiem spora. Drugie proponowane typy dnia, to zakład „obie strzelą” z kursem 2,00 oferowanym przez Etoto. Liczę, że Śląsk strzeli dziś na Łazienkowskiej bramkę, która sprawi, że widowisko będzie emocjonujące aż do ostatnich minut. Gospodarze nie potrafili zachować czystego konta w 4 z 5 ostatnich meczów.

Legia – Śląsk składy

Legia: Majecki – Vesović, Wieteska, Jędrzejczyk, Hlousek, Cafu, Martins, Kucharczyk, Carlitos, Medeiros, Kulenović

Śląsk: Słowik – Celeban, Golla, Tarasovs, Broź, Mączyński, Chrapek, Musonda, Radecki, Pich, Robak.

⚽️Odbierz 20 PLN na grę w LV BET !

Dołącz do grupy Typeria na Facebook’u. Kupony, dyskusje o typach, wymiana myśli i informacji, a do tego codzienny konkurs typerski z nagrodami w postaci bonusów u legalnych bukmacherów.