Czas decydujących rozstrzygnięć nadszedł również w Lidze Europy. W czwartek odbędzie się kilka niezwykle ciekawych spotkań. Emocji nie zabraknie m.in. w spotkaniu Salzburga z Lipskiem, spokojniej powinno być w Londynie, gdzie Chelsea zmierzy się z PAOK Saloniki. Typy bukmacherskie i propozycja kuponu na dzisiejsze spotkania.


kurs AKO: 2,37

stawka: 5/10 ⛔5,0

 

 

 

?Odbierz prezent of Fortuny!?

Salzburg – Lipsk typy bukmacherskie

Przed meczem pojawiło się wiele głosów sugerujących, że gospodarze mogą się „podłożyć” i nie grać z pełnym zaangażowaniem. Zmierzą się przecież z klubem będącym ich młodszym bratem, należącym do tego samego właściciela. Obecnie Salzburg zajmuje pierwsze miejsce w tabeli i jego awans do fazy pucharowej wydaje się być już niemal pewny. Jeśli Celtic wygra dziś z Rosenborgiem, a Lipsk nie zdobędzie w Austrii ani jednego punktu, sytuacja drużyny z Niemiec bardzo się skomplikuje.

Typy bukmacherskie na gości nie są jednak dobrym rozwiązaniem. Po ich stronie nie stoją żadne konkretne argumenty i to gospodarze są faworytem tego meczu. Salzburg jest niepokonany od 32 spotkań (liga, puchary, towarzyskie) , a na swoim stadionie w Lidze Europy nie przegrał od października 2016. Typy bukmacherskie na 1X to najlepszy wybór na to spotkanie, a remis zadowoli oba zaprzyjaźnione kluby. Dzięki podziałowi punktów Salzburg nie popsuje swojej świetnej sytuacji, a Lipsk kwestię awansu będzie mógł rozstrzygnąć w ostatnim grupowym meczu u siebie. Kurs na remis lub zwycięstwo gospodarzy wynosi w Fortunie 1,56.

Chelsea – PAOK typy bukmacherskie

Chelsea gra w Lidze Europy na dość niskich obrotach, a pełnię motywacji i sił pokazuje w  spotkaniach ligowych. Taką taktykę trener Sarri preferował również prowadząc Napoli. Póki co, The Blues w LE radzą sobie świetnie, jednak nie wynika to z ich bardzo dobrej gry, a raczej klasy przeciwników, z którymi przychodzi im się mierzyć.

Szkoleniowiec londyńczyków podkreśla, że w grudniu jego drużynę czeka prawdziwy meczowy maraton. Niebiescy będą musieli zagrać aż 10 spotkań, myślę więc, że taktyka na dzisiejszy mecz nie będzie zakładała szczególnego forsowania tempa. Typy bukmacherskie na wysoką wygraną gospodarzy są dość ryzykowne. Spodziewam się raczej dość spokojnego spotkania z małą liczbą goli. Kto wie, czy PAOK nie zdoła tu urwać nawet remisu. Z PAOK’iem nie zagra Hazard, Sarri być może dać odpocząć również kilku innym zawodnikom.

Biorąc pod uwagę, że Chelsea potrzebuje zaledwie punktu, a w jej meczach w LE pada naprawdę niewiele goli, najlepsze typy bukmacherskie na to spotkanie, to zakłady na under bramkowy. Wybieram w miarę bezpieczną opcję poniżej 3,5 gola z kursem 1,52. 

?Odbierz prezent of Fortuny!?