Litwa – Irlandia Płn. Typy dnia, kursy, składy.

Przed nami drugi dzień zmagań wrześniowych kwalifikacji do Mistrzostw Świata w Katarze w 2022 roku. Zapraszam na zapowiedź meczu: Litwa – Irlandia Północna, w której znajdziecie proponowane typy bukmacherskie, składy oraz dostępne u bukmacherów kursy. Gramy ten typ w Betfan, gdzie na nowych graczy czeka promocja zakład bez ryzyka 600 zł. Sprawdź szczegóły oferty powitalnej i graj bez ryzyka!

Odbierz zakład bez ryzyka do 600 zł!
Załóż konto w Betfan -> KLIK!
Kod bonusowy: TYPERIA

Lubisz konkursy typerskie z nagrodami? Dołącz do Grupy Typeria!

Litwa – Irlandia Płn. typy, kursy

Pojedynek Litwy z Irlandią Północną z pewnością nie należy do najbardziej wyczekiwanych spotkań dnia drugiego września, ale przecież nie samymi spotkaniami reprezentacji Polski człowiek żyje. A już na pewno nie osoby bawiące się w bukmacherkę.

Nasi północno-wschodni sąsiedzi znajdują się na ostatnim miejscu w grupie C. Oprócz nich są jeszcze reprezentacje: Bułgarii, Szwajcarii, Włoch oraz właśnie Irlandii Północnej, czyli ich najbliższego oponenta. Dla Litwinów będzie to pierwsza realna szansa na zdobycie jakichkolwiek punktów w tych kwalifikacjach, albowiem do tej pory grali tylko u siebie z Włochami, z którymi przegrali 2:0, a także na wyjeździe z Szwajcarami, gdzie przegrali 1:0.

Litwa – Irlandia Płn. typy dnia

Wspomniane mecze kwalifikacyjne były jeszcze w marcu, a do tego czasu reprezentacja Litwy zagrała jeszcze trzy spotkania. Nie brali oni oczywiście udziału w EURO, a w Baltic Cup, czyli takim towarzyskim turnieju, w którym grają jeszcze Estończycy i Łotysze. Litwini byli najsłabszą drużyną w tym zestawieniu; z Estonią przegrali 1:0, a z Łotwą 3:1. Po tych wynikach czara goryczy się przelała i postanowiono zwolnić dotychczasowego selekcjonera, Valdasa Urbonasa. W jego miejsce zatrudniono Valdasa Ivanauskasa, którego możemy kojarzyć z polskich boisk, bo ostatnią drużyną, którą prowadził było Zagłębie Sosnowiec. To działo się jednak w latach 2018-2019! Tym samym pojedynek z Irlandią Północną będzie dla Ivanauskasa debiutem na stanowisku selekcjonera, ale i pierwszym meczem na ławce trenerskiej od ponad dwóch lat.

Za piłkarzami z Irlandii Północnej również są dwa spotkania kwalifikacyjne do Mistrzostw Świata. Najpierw, podobnie jak Litwini, przegrali 2:0 z reprezentacją Roberto Manciniego, ale w drugiej kolejce bezbramkowo zremisowali na własnym terenie z Bułgarami. Podopieczni Iana Baraclougha byli zdecydowanie lepszą drużyną w tym starciu i mogli pluć sobie w brodę po końcowym gwizdku. Podobnego scenariusza spodziewam się na stadionie w Wilnie, gdzie przez 90. minut będą starali się przedrzeć przez zasieki postawione przez rywala. Tutaj nawet podopieczni Roberto Manciniego musieli się trochę namęczyć. Słusznie goście są tu faworytami do zgarnięcia trzech punktów, aczkolwiek mam pewne obawy… Stąd też taka propozycja na ten mecz:

Litwa – Irlandia Płn. typy dnia:
X2 i poniżej 2.5, kurs 1.82

 

Litwa – Irlandia Północna składy:

Litwa: Svedkauskas; Gaspuitis, Beneta, Girdvainis, Vaitkunas; Megelaitis, Simkus; Verbickas, Golubickas, Novikovas; Cernych

Irlandia Płn.: Peacock-Farrell; Ferguson, Brown, Cathcart, Ballard, Dallas; Saville, McCann, McNair; McGinn, Lafferty

Odbierz cashback do 600 zł za nietrafiony kupon!
Załóż konto w Betfan -> KLIK!

Kod bonusowy: TYPERIA