Mainz – RB Lipsk typy, zapowiedź, kursy;

W 27. kolejce Bundesligi zmierzą się Mainz i RB Lipsk. Jakie typy bukmacherskie wybrać na mecz? Zapraszam na zapowiedź meczu Mainz – RB Lipsk, w której znajdziecie oferowane przez bukmacherów kursy i proponowane typy dnia. Postaw ten mecz u nowego legalnego bukmachera BETFAN i odbierz prezent dla czytelników Typeria.pl –zwrot stawki aż do 100 zł za pierwszy przegrany kupon. Trafisz? Wygrywasz! Nie trafisz? Możesz grać dalej lub od razu wypłacić środki – nie musisz obracać otrzymanym zwrotem!

Załóż konto z kodem promocyjnym TYPERIA, aby otrzymać:
⚠️100 PLN zakład bez ryzyka⚠️

Mainz – RB Lipsk typy, kursy;

RB Lipsk nie za dobrze wszedł w sezon po przerwie związanej z pandemią. W meczu z Freiburgiem tylko zremisowali, a mogło się skończyć zdecydowanie gorzej. Mainz znajduje się na ostatniej bezpiecznej pozycji chroniącej przed spadkiem, a ich gra w tym sezonie jest bardzo nierówna, podobnie jak osiągane przez nich rezultaty. Proponowane typy bukmacherskie na mecz Mainz – RB Lipsk, zakładają że drużyna gości będzie wyjątkowo zdeterminowana do zdobycia pełnej puli w tym meczu.

Wyraźnym faworytem bukmacherów w tym meczu jest zespół gości. Kurs na ich zwycięstwo wynosi na ten moment 1.45 i można śmiało zakładać, że zdąży jeszcze spaść. W ostatnich 7 meczach domowych Mainz – udało im się wygrać tylko raz, co tylko pokazuje w jakim kryzysie są gospodarze.

Mainz – RB Lipsk typy dnia

Mainz w tym sezonie nie ma wielu powodów do dumy. Mają drugą najsłabszą defensywę w lidze, z 55 straconymi bramkami, co daje średnio 2 bramki tracone na mecz. W przypadku zespołu RB Lipsk, ich linia obrony jest zdecydowanie pewniejsza. Dodatkowo nie możemy zapominać o zabójczo skutecznej ofensywie, w której głównym filarem jest osoba Timo Wernera, będącego wiceliderem tabeli strzelców.

Każdy inny scenariusz niż wygrana RB Lipsk będzie tutaj ogromną sensacją. Drużyna gości cały czas wierzy w tytuł mistrzowski, dlatego 3 punkty wywiezione z Opel Arena będą ich obowiązkiem. Proponowane typy dnia na mecz Mainz – RB Lipsk zakładają zwycięstwo gości z kursem 1.45, który jest dostępny w ofercie legalnego bukmachera BETFAN.

Mainz – RB Lipsk typy dnia:
wygrana gości, kurs 1,45

BATE – Dynamo Brest typy bukmacherskie;

Z racji, że kurs na zwycięstwo RB Lipska nie jest zbyt interesującą opcją – „podbić” go można zwycięstwem BATE. Hegemon z ligi białoruskiej zagra w meczu finałowym o Puchar Białorusi z Dynamo Brest. Kursy w tym meczu mocno faworyzują zespół z Borysowa i z każdą godziną są coraz mniejsze. Typy dnia zakładają, że BATE potwierdzi swoją wysoką formę i wygra w regulaminowym czasie prestiżowy puchar.

BATE – Dynamo Brest typy:
wygrana BATE, kurs 1.73

⚠️Zagraj za 100 zł bez ryzyka⚠️


ZASADY 100 ZŁ BEZ RYZYKA:

  • Promocja 100 zł bez ryzyka jest dostępna dla wszystkich osób, które założą konto u bukmachera Betfan rejestrując się z kodem TYPERIA.
  • Zakład bez ryzyka dotyczy kwoty do 100 zł na pierwszy zakład po rejestracji
  • W razie porażki, bukmacher zwróci naszą stawkę na konto główne. NIE TRZEBA wykonywać żadnego obrotu i można od razu wypłacić środki!
  • Z promocji wykluczone są zakłady wirtualne oraz zakłady na MATCHDAY BOOST
  • W Betfan istnieje również bonus od depozytu 3000 zł ( 3 x po 1000 zł od 3 pierwszych wpłat na konto gracza)

?Dołącz do Grupy Typeria?