Typy bukmacherskie na Meksyk – Polska to coś, czego poszukują dziś wszyscy fani obstawiania. Jakie zakłady wybrać na spotkanie, które rozpocznie nasz udział w Mistrzostwach Świata 2022? Czy Biało-Czerwoni wreszcie nie zawiodą w swoim pierwszym grupowym meczu na mundialu? Zapraszam na zapowiedź starcia Meksyk – Polska, typy dnia oraz kursy, a także przewidywane składy obu zespołów. Nie masz konta w Betfan? Zarejestruj się i obstaw po kursie 50,00 na to, że NIE PRZEGRAMY z Meksykiem!

Załóż konto i postaw po kursie 50.00, że Polska NIE PRZEGRA z Meksykiem! 

Zarejestruj się tutaj>>
Szczegóły promocji tutaj>>

_______________________________________

Meksyk – Polska kursy i typy 

Wtorek, godz. 17:00 to moment, na który czekaliśmy od ponad 4 lat. Czy dowodzona przez Czesława Michniewicza Reprezentacja Polski udanie rozpocznie mundial 2022? Historia naszych ostatnich występów na Mistrzostwach Świata nie nastraja zbyt optymistycznie. Mecz otwarcia, mecz o wszystko i mecz o honor to scenariusz, do którego zdążyli przyzwyczaić się już wszyscy. Czy są podstawy, by wierzyć, że w końcu los będzie dla nas łaskawszy? W meczu Meksyk – Polska typy bukmacherskie z pewnością nie należą do najprostszych wyborów. W środowisku typerskim słychać wiele głosów, że zamiast kolejny raz dawać się ponosić naiwnym, patriotycznym emocjom, warto po prostu obstawić przeciwko naszej kadrze. Cyferki na koncie to przecież zawsze jakaś osłoda porażki.

Kursy na zakłady w meczu Meksyk – Polska są idealnie wyrównane i doprawy trudno stwierdzić, którą z ekip należy uznać za faworyta tego starcia. Mając w pamięci mecze z Senegalem, Ekwadorem, czy też Korea Południową warto być realistą. Polska regularnie zawala otwarcia największych piłkarskich imprez. Jedynym wyjątkiem od tej reguły było Euro 2016, jednak wtedy była nie tylko forma piłkarzy i trenera, ale również dość mizerny rywal. Meksyk co prawda nie należy obecnie do hegemonów światowego futbolu, jednak my niestety tym bardziej. Kibice ekipy prowadzonej przez Gerardo Martino pamiętają zdecydowanie lepsze czasy dla drużyny El Tri, jednak niezależnie od wszystkiego, to rywal niewygodny, posiadający techniczną jakość, która może przesądzić o losach spotkania.

Masz konto w Betfan? Bukmacher rozlicza wszystkie typy na Polskę jako wygrane – nawet jeśli przegramy!

Meksyk – Polska typy bukmacherskie

Spoglądając na ostatnie występy Meksyku, wiele osób może zacząć się zastanawiać, czego my się tak właściwie boimy? Nasi najbliżsi rywale przegrali przecież ostatnio ze Szwecją. Tą samą Szwecją, którą my chwilami dominowaliśmy w barażach. Meksyk wygrał tylko 4 ze swoich ostatnich 11 spotkań i nic nie ujmując jego rywalom, ale nie były to drużyny na poziomie Belgii lub Holandii. W spotkaniu Meksyk – Polska typy bukmacherskie są kwestią bardzo zdradliwą. Z jednej strony nasza trzeźwa ocena sytuacji zaburzona jest przez patriotyczne emocje, które dopuszczamy do głów choćby podświadomie. „Pojedziemy z nimi! Mamy Lewego, mamy Ziela, nie taki diabeł straszny!”. Taki tok myślowy ma zapewne wielu kibiców.

Jest jednak druga grupa, która dostrzega, że nasza gra jest kompletnie nijaka. Można byłoby nawet zaryzykować stwierdzenie, że trudno dostrzec jakikolwiek pomysł na grę, wypracowane schematy, czy też zagrania mające znamiona automatyzmu. Nasza drużyna to niejednokrotnie totalny chaos, bezładnie przemieszczające się atomy. Liczymy na błysk geniuszu Lewandowskiego i Zielińskiego, twardą obronę, żelazną taktykę, przesuwanie. Obawiam się jednak, że po raz kolejny naszą jedyną bronią będą kontrataki. Mijają lata, zmieniają się pokolenia piłkarzy, pojawiają się gwiazdy światowego formatu, ale w kluczowych momentach to nie my kreujemy grę. Czy brzydka, ale skuteczna gra pozwoli nam na wyjście z grupy? Balonik wydaje się nadmuchany nieco mniej niż w poprzednich latach, piłkarze nie obiecują i zrzucają z siebie presję, więc…kto wie.

Kurs 50.00 na remis lub wygraną Polski

Omawiane spotkanie należy do klasycznego przypadku, w którym „na dwoje babka wróżyła”. Wydaje się, że jeśli nasi piłkarze nie przegrają z warunkami atmosferycznymi, to mogą spokojnie powalczyć o zwycięstwo. Kursy na zakłady są idealnie wyrównane nie przez przypadek, ale dlatego, że typy na Polska – Meksyk to prawdziwa loteria. Zadecydować może jeden błąd, jeden błysk geniuszu, pechowe zagranie, bądź uśmiech fortuny.

Jeśli podświadomie czujecie, że 2022 rok i ten przedziwny mundial w Katarze, to moment naszego wielkiego przełamania, zainteresuje Was być może promocja Betfan. Bukmacher oferuje nowym graczom kurs 50.00 na x2 czyli remis lub wygraną Biało-Czerwonych. Typy na zakłady z podwyższonym kursem zlimitowane są do stawki 5 zł, natomiast to i tak aż 220 zł potencjalnej wygranej na konto główne. Wygranej, której nie trzeba obracać przed wypłatą! Poniżej zasady promocji:

1. Załóż konto i wpłać

  • Załóż konto z kodem TYPERIA -> rejestracja
  • Wpłać dokładnie 35 zł

2. Zagraj pierwszy kupon

  • Postaw pierwszy kupon za 30 zł 
  • Sam decydujesz o liczbie zdarzeń i kursie!

3. Postaw po kursie 50.00

  • Postaw za 5 zł kupon SOLO na to, że Polska nie przegra z Meksykiem po kursie 50.00 W TYM MIEJSCU (nie widzisz linku do zakładu? wyłącz adblocka)
  • Trafisz? Wygrana 220 zł leci na Twoje konto główne!

Meksyk – Polska jak obstawiać

Biorąc pod uwagę jak loteryjne może być to spotkanie, typy dnia na Meksyk – Polska, to w mojej opinii zakłady na kartkę jednego z naszych graczy. Odnoszę wrażenie, że możemy górować nad Meksykanami w paru elementach piłkarskiego rzemiosła, jednak jest niezwykle prawdopodobne, że niektórzy gracze będą odstawać technicznie. Czas reakcji, zwinność, umiejętność właściwego ustawienia się i wyprzedzenia to elementy, które w centralnej części boiska bardzo często decydują o rozwoju groźnych akcji ofensywnych. Niestety, ale wśród naszych graczy środka pola tendencję do spóźniania się, czy też ratowania faulami, od lat przejawia Grzegorz Krychowiak. Typy bukmacherskie na kartkę „Krychy” w meczu Meksyk – Polska nie należą oczywiście do pewniaków. Trzeba doceniać doświadczenie, siłę i liczne atuty defensywne Grzegorza, który niejednokrotnie wykonywał na boisku brudną robotę, a pomimo tego stawał się obiektem żartów i drwin.

Meksyk – Polska typy dnia

Sądzę, że temperatura meczu (dosłownie i w przenośni), a także wyszkolenie rywali mogą spowodować, że pomocnik Al Shabab dopuści się więcej niż jednego nieczystego zagrania. Grający na co dzień w Arabii Saudyjskiej pomocnik w lidze nie łapie kartek niemal w ogóle, jednak kiedy tylko przyjeżdża na kadrę jego braki się uwidoczniają. Tempo gry na Mistrzostwach Świata jest zupełnie inne niż w przypadku ligi saudyjskiej, a nawet niedawnego meczu towarzyskiego z Chile. Z biegiem lat Krychowiak staje się coraz wolniejszy, bardziej toporny i mówiąc nieładnie… drewniany.

Atuty, którymi imponował przed laty w Sevilli powoli zaczynają zanikać, a sam piłkarz jest już chyba na drugim brzegu rzeki, będącej poważną piłkarską karierą. Myślę więc, że w spotkaniu Meksyk – Polska typy bukmacherskie na „żółtko” zawodnika grającego z dziesiątką to całkiem niezły wybór. Szanse obu ekip na triumf są bardzo zbliżone i wierzę, że ugramy przynajmniej remis. W tym konkretnym przypadku zakłady na kartkę, a nie końcowy wynik spotkania zdają się natomiast nieco bezpieczniejsze, a przy tym dość opłacalne. Kursy na kartkę „Krychy” wynoszą w Betfan 2.50, a więc idealne na podwojenie stawki.

Meksyk – Polska typy dnia:
Krychowiak kartka 2.50

 

Meksyk – Polska składy:

Meksyk: Ochoa, Sanchez, Montes, Moreno, Gallardo, Alvarez, Herrera, Guardado, Lozano, Martin, Vega

Polska: Szczęsny, Cash, Bednarek, Kiwior, Bereszyński, Szymański, Krychowiak, Bielik, Zalewski, Zieliński, Lewandowski

Załóż konto i postaw po kursie 50.00, że Polska NIE PRZEGRA z Meksykiem! 

Zarejestruj się tutaj>>
Szczegóły promocji tutaj>>