W jednym z niedzielnych spotkań 17. kolejki Ligue 1, jedenaste w tabeli Nantes podejmie u siebie Dijon. Jakie typy bukmacherskie wybrać na starcie francuskich przeciętniaków? Czy goście przełamią wyjazdową niemoc? Sprawdźcie krótką analizę meczu Nantes – Dijon oraz proponowane typy dnia. Obstaw ten mecz w Betclic – jeśli nie trafisz swojego pierwszego zakładu, otrzymasz zwrot stawki aż do 500 zł!

Kod promocyjny: TYPERIAPL
>>zakład 500 PLN bez ryzyka<<


Nantes – Dijon typy dnia

Gospodarze uzbierali dotychczas 23 punkty i wyprzedzają szesnaste Dijon o 7 oczek. W poprzednim sezonie goście wywalczyli utrzymanie dopiero w barażach, a więc miejsce zajmowane przez nich obecnie w tabeli nie jest szczególnie zaskakująco. Les Moutardes posiadają dość ograniczoną jakość piłkarską, jednak w trwających rozgrywkach kilkukrotnie pokazali, że nie wolno ich lekceważyć. Domowa wygrana z PSG, czy też Rennes, remis z Marsylią i ostatnia minimalna porażka z Lille, to tylko niektóre z rezultatów świadczących o tej ekipie naprawdę dobrze. Mimo tego, kursy na zakłady 1X2 oferowane przez Betclic bardzo mocno faworyzują gospodarzy. Czy typy bukmacherskie na FC Nantes powinny okazać się dobrym wyjściem?

Głównym argumentem przemawiającym za Nantes jest niewątpliwie fatalna wyjazdowa dyspozycja Dijon. Goście nie potrafią strzelić bramki na boisku rywali od 5 kolejnych spotkań. Co gorsza, aż 4 z 5 ostatnich delegacji zakończyły się dla Dijon porażką (w tym pucharowa z Bordeaux). Sporym problemem gości są również spowodowane kontuzjami braki kadrowe, które nie pozostały bez wpływu na oferowane w tym spotkaniu kursy. Jest jednak druga strona medalu, a mianowicie forma Nantes.

Gospodarze przegrali aż 5 z 7 ostatnich ligowych występów. Nie potrafili również ani razu zachować w nich czystego konta. Proponowane typy dnia skupiają się na scenariuszu, w którym Dijon stawia bardzo duży opór i być może urywa punkty faworytom. Warto podkreślić, że ostatnia wyjazdowa niemoc Dijon może wynikać nie tylko z jego słabej formy, ale również poprzeczki zawieszonej przez rywali.

Goście nie zdołali zdobyć gola w 5 kolejnych spotkaniach wyjazdowych, natomiast grali w nich m.in. z Lille, Monaco, Lyonem i Bordeaux. Nantes to zdecydowanie prostszy przeciwnik i nawiązanie z nim walki jest jak najbardziej w zasięgu przyjezdnych. Spodziewam się meczu na styku, strzeleckiego przełamania gości i przynajmniej dwóch goli. Kursy na obie strzelą wynoszą w Betclic 2,01.

 Odbierz zakład bez ryzyka aż do 500 zł!

Kod promocyjny: TYPERIAPL
>>zakład 500 PLN bez ryzyka<<