Nioman Grodno – Energetik Mińsk typy, kursy, analiza

W pierwszym piątkowym spotkaniu na boisko wybiegnie Dynamo Mińsk, zaś w drugim inna ekipa ze stolicy Białorusi – Energetik. Również i w tym przypadku minimalnym faworytem rywalizacji wydają się goście. Jakie typy bukmacherskie wybrać na starcie Nioman Grodno – Energetik Mińsk? Zapowiada się wyrównany mecz, którego końcowy rezultat może oscylować wokół remisu. Zapraszam na zapowiedź tego pojedynku, oferowane przez bukmacherów kursy, a także sugerowane typy dnia na Grodno – Energetik. Postaw ten mecz u nowego legalnego bukmachera BETFAN i odbierz prezent dla czytelników Typeria.pl –zwrot stawki aż do 100 zł za pierwszy przegrany kupon. Trafisz? Wygrywasz! Nie trafisz? Możesz grać dalej lub od razu wypłacić środki – nie musisz obracać otrzymanym zwrotem!

Załóż konto z kodem promocyjnym TYPERIA, aby otrzymać:
⚠️100 PLN zakład bez ryzyka⚠️

Nioman Grodno – Energetik Mińsk typy bukmacherskie

W składającej się z 16. zespołów lidze białoruskiej Grodno plasuje się miejscu nr 14. Jedno zwycięstwo, dwa remisy i dwie porażki pozwoliły gospodarzom na uzbieranie zaledwie 5. punktów. Słaby start nie jest jednak szczególnie wielki zaskoczeniem, ponieważ Nioman to ligowy średniak. Choć w najwyższej białoruskiej klasie rozgrywkowej występuje nieprzerwanie od momentu jej powstania (1992), tylko raz zdarzyło mu się zająć miejsce na ligowym podium (wicemistrzostwo w 2002 r.). Zespół z Grodna w ostatnich latach jest na Białorusi synonimem przeciętności, zajmując miejsca w środku tabeli, bądź minimalnie nad strefą spadkową. Jakie typy bukmacherskie powinny dać zysk w przypadku meczu Nioman Grodno – Energetik Mińsk? Kursy wystawione przez bukmacherów nie mówią nam w zasadzie nic.

Goście z Mińska nie mogą być traktowani przez bukmacherów za faworytów, pomimo zajmowania w ligowej tabeli niezłego 6. miejsca. Poprzedni sezon był dla Energetika pierwszym w najwyższej klasie rozgrywkowej aż po 13 latach tułaczki po niższych ligach. Białoruska ekstraklasa nie okazała się szczególnie gościnna i sezon 2019 zespół ten zakończył na 12. pozycji. Jedna z odwiecznych „prawd” futbolu mówi, że dla beniaminków najtrudniejszy bywa często drugi sezon po awansie. Trudno powiedzieć, czy tak będzie i w tym przypadku, natomiast wiele wskazuje, że przed Energetikiem spore wyzwanie. Historia rywalizacji obu ekip bardzo mocno przemawia na korzyść gospodarzy. Nioman Grodno przegrał ze swoim piątkowym rywalem tylko 1 z 10 ostatnich bezpośrednich starć. Proponowane typy dnia zakładają bardzo wyrównany pojedynek, w którym o zwycięstwie może przesądzić jedna bramka.


Nioman Grodno – Energetik Mińsk typy dnia

Na inaugurację sezonu Energetik pokonał u siebie BATE Borysów, czym wprawił typujących i bukmacherów w prawdziwe osłupienie. Kurs na mińszczan wynosił wtedy ponad 11.0, jednak kolejne mecze udowodniły, że sensacyjny triumf nie był całkowicie przypadkowy. Energetik niespodziewanie zdobył komplet 9. punktów w trzech pierwszych kolejkach. W kolejnych dwóch występach nie zdobył jednak nie tylko ani jednego punktu, ale również nie trafił nawet do siatki rywali. Mecz z Nioman Grodno będzie odpowiedzią na pytanie o rzeczywistą formę Energetiku, a kolejna porażka przekreśli świetny start rozgrywek. Proponowane typy bukmacherskie zakładają scenariusz, w którym goście zdołają ugrać przynajmniej remis.

Ostatnie porażki Energetik poniósł w starciach z naprawdę solidnymi zespołami i uważam, że mecz z Nioman Grodno będzie dla gości nieco łatwiejszy. Ekipa gospodarzy wygrała tylko 1 z 7 ostatnich meczów na krajowym podwórku, a w poprzedniej kolejce musiała uznać wyższość nawet znajdującego się w kryzysie Dynamo Mińsk. Zakłady w stronę gości są mimo tego dość ryzykowne i trudno uznać je za typy dnia, dlatego na mecz Nioman Grodno – Energetik Mińsk wybieram opcję X ze zwrotem w przypadku triumfu przyjezdnych. Kurs na ten zakład wynosi w Betfan 2.02.

Nioman Grodno – Energetik Mińsk typy:
X (2=zwrot), kurs 2,02

?Zagraj bez ryzyka?

  • Promocja jest dostępna dla wszystkich osób, które założą konto u bukmachera Betfan z kodem promocyjnym TYPERIA, rejestrując się z linku promocyjnego
  • Zakład bez ryzyka dotyczy kwoty do 100 PLN na pierwszy zakład po rejestracji
  • W razie porażki, bukmacher zwróci naszą stawkę na konto główne! NIE TRZEBA wykonywać żadnego obrotu i można od razu wypłacić środki!