Typy Dnia: Nioman Grodno – Ruch Brześć typy, kursy, analiza;

Obstawianie w maju rozpoczynam od sobotniego meczu Nioman Grodno – Ruch Brześć. Jakie typy bukmacherskie wybrać na spotkanie w ramach 8. kolejki białoruskiej Wyszejszaja Liha? Czy po trzech wyjazdowych występach bez zdobytej bramki goście w końcu się przełamią? Zapraszam na zapowiedź pojedynku Nioman Grodno – Ruch Brześć, a także proponowane typy dnia. Postaw ten mecz u nowego legalnego bukmachera BETFAN i odbierz prezent dla czytelników Typeria.pl –zwrot stawki aż do 100 zł za pierwszy przegrany kupon. Trafisz? Wygrywasz! Nie trafisz? Możesz grać dalej lub od razu wypłacić środki – nie musisz obracać otrzymanym zwrotem!

Załóż konto z kodem promocyjnym TYPERIA, aby otrzymać:
⚠️100 PLN zakład bez ryzyka⚠️


Nioman Grodno – Ruch Brześć typy, kursy

Beniaminek z Brześcia rozpoczął rozgrywki całkiem nieźle, bowiem przegrał tylko w dwóch  z siedmiu dotychczasowych spotkań. Bilans 2-3-2 daje mu jednak dopiero 12. lokatę w tabeli z zaledwie punktem przewagi nad czternastym Niomanem Grodno. Kursy wystawione na ten mecz przez Betfan są niezwykle wyrównane, jednak swoją uwagę skupiam nie na zakładach 1×2. Znacznie bardziej interesujące wydają się w tym przypadku typy bukmacherskie dotyczące liczby bramek.

Ruch jest zespołem, w którego spotkaniach padło najmniej goli spośród wszystkich drużyn białoruskiej ekstraklasy. Wyszejszaja Liha sama w sobie jest mocno underowa, natomiast rezultaty osiągane przez Brześć przekraczają wszelkie granice. Łącznie tylko 3 gole zdobyte i 3 stracone w siedmiu pierwszych kolejkach sezonu robią wrażenie. Czy są jakieś podstawy by sądzić, że w sobotnim meczu worek z trafieniami wreszcie się rozwiąże? Pewności nie ma żadnej, aczkolwiek istnieją pewne przesłanki mogące sugerować, że proponowane zakłady z grubym kursem 3,20 to prawdziwe typy dnia.

?Dołącz do Grupy Typeria? 


Nioman Grodno – Ruch Brześć typy dnia

Ruch Brześć na zapleczu białoruskiej Wyszejszaja Liha prezentował piłkę bardzo ofensywną, regularnie notując mecze z kilkoma bramkami. Co więcej, aż w 12 z 28 spotkań Brześcia w pierwszej lidze padało 4 lub więcej goli. Gra w najwyżej klasie rozgrywkowej rządzi się oczywiście swoimi prawami, trudno również porównywać poziom rywali z jakimi obecnie przychodzi mierzyć się beniaminkowi. Odnoszę jednak wrażenie, że zachowawcza i mocno defensywna gra Ruchu nie przynosi zamierzonych efektów. Ostatni występ gości powinien być dla nich sygnałem, że do niektórych przeciwników podchodzą ze zbyt dużym respektem. Remis z Haradzieją został uratowany w ostatnich sekundach, aczkolwiek Brześć zaczął odważnie atakować i grać dopiero wtedy, gdy miał nóż na gardle.

Proponowane typy na mecz Nioman Grodno – Ruch Brześć zakładają, że tym razem goście będą nieco mniej bojaźliwi. Co prawda, od czasu występów w pierwszej lidze w Brześciu doszło do zmiany na stanowisku trenera, jednak wciąż wydaje się, że pełen potencjał tej drużyny jest trochę uśpiony. Obecne rezultaty Brześcia są prawdziwą statystyczną anomalią, która nie powinna utrzymać się już zbyt długo. Zwłaszcza, jeśli weźmiemy pod uwagę zespół z Grodna, w którego 3 ostatnich spotkaniach padło łącznie aż 9 goli. Zakłady na gole dla obu drużyn to w mojej opinii typy dnia na starcie Nioman – Brześć. Próbuję jednak opcji „podbitej” dodatkowo zakładem na powyżej 2,5 bramki – kurs 3,20 jest zdecydowanie warty gry.

Grodno – Brześć typy:
bts & over 2,5 kurs 3,20

⚠️Zagraj bez ryzyka⚠️

ZASADY PROMOCJI 100 ZŁ BEZ RYZYKA:

  • Promocja 100 zł bez ryzyka jest dostępna dla wszystkich osób, które założą konto u bukmachera Betfan z kodem TYPERIA, rejestrując się z linku promocyjnego
  • Zakład bez ryzyka dotyczy kwoty do 100 zł na pierwszy zakład po rejestracji
  • W razie porażki, bukmacher zwróci naszą stawkę na konto główne. NIE TRZEBA wykonywać żadnego obrotu i można od razu wypłacić środki!
  • W Betfan istnieje również bonus od depozytu 3000 zł ( 3 x po 1000 zł od 3 pierwszych wpłat na konto gracza)