Norwegia – Gibraltar. Typy dnia, kursy, składy.

Norwedzy wrześniową przerwę reprezentacyjną mogą uznać za bardzo produktywną. Pozostało im tylko jeszcze tylko ograć 195. drużynę narodową na świecie. Zapraszam na zapowiedź meczu: Norwegia – Gibraltar, w której znajdziecie proponowane typy bukmacherskie, składy oraz dostępne u bukmacherów kursy. Zapraszam na zapowiedź meczu: Holandia – Turcja, w której znajdziecie proponowane typy bukmacherskie, składy oraz dostępne u bukmacherów kursy. Gramy ten typ w Betfan, gdzie na nowych graczy czeka promocja zakład bez ryzyka 600 zł. Sprawdź szczegóły oferty powitalnej i graj bez ryzyka!

Odbierz cashback do 600 zł za nietrafiony kupon!
Załóż konto w Betfan -> KLIK!

Kod bonusowy: TYPERIA

Lubisz konkursy typerskie z nagrodami? Dołącz do Grupy Typeria!

Norwegia – Gibraltar typy, kursy

Reprezentacja Norwegii od dłuższego czasu jest na ciągłej fali wznoszącej, głównie za sprawą fenomenalnego Erlinga Haalanda, którego nieustanny i systematyczny rozwój idzie w parze z poprawą gry i wyników całej kadry narodowej.

 

Cały czas jest to jednak za mało, żeby mogli powalczyć z najlepszymi na jakimś większym turnieju. Tak było w eliminacjach do EURO 2020, gdzie Norwegowie, pomimo zaprezentowania się z naprawdę dobrej strony i wylania hektolitrów potu na boisku, musieli ostatecznie uznać wyższość Hiszpanów, a co gorsza, ich sąsiadów zza miedzy – Szwedów. Czemu o tym wspominam? Ponieważ bliźniaczo podobny scenariusz zaczyna pisać się w obecnych eliminacjach do Mistrzostw Świata, które odbędą się w 2022 roku w Katarze.

Norwegia – Gibraltar typy dnia

W grupie G o dwa miejsca premiujące możliwością wyjazdu do Kataru biją się trzy zespoły: Turcja, Holandia oraz właśnie Norwegia. Na siłę można byłoby zaliczyć jeszcze Czarnogórę, ale po ich przegranej 4:0 z Holandią, w cud ten wierzą już tylko futbolowi romantycy. Turcja z 11 punktami na swoim koncie przewodzi stawce. Tuż za nią jest reprezentacja Holandii, która ma o jedno oczko mniej. Tyle samo oczek ma także Norwegia, ale jest na trzecim miejscu, bo ma dużo gorszy bilans bramkowy od Oranje (16:5 vs. 7:4).

Obierz 1zł za każde długie podanie Polaków z Anglią

I o tym całym bilansie bramkowym warto pamiętać, bo jest to czynnik, który może ostatecznie zadecydować o tym, kto pojedzie na Mistrzostwa Świata. I właśnie tym powinni zainteresować się teraz Norwegowie, ponieważ będzie ich to ostatni mecz z Gibraltarem w tych eliminacjach. W pierwszym starciu podopieczni Stale Solbakkena wygrali tylko 3:0. Mówię tylko, albowiem oddali aż 27 strzałów na bramkę gospodarzy, z czego 13 wymagało interwencji golkipera. Jeszcze większej nawałnicy spodziewam się na stadionie w Oslo, bo Norwegowie muszą sobie zdawać sprawę z powagi sytuacji. Z tego też powodu powinniśmy zobaczyć większość pierwszego składu, a przynajmniej na pierwsze 45. minut.

Norwegia – Gibraltar typy dnia:
1 (-1,5) do HT, kurs 1.65

 

Norwegia – Gibraltar składy:

Norwegia: Hansen; Pedersen, Ajer, Strandberg, Meling; Thorsby, Normann; Elyounoussi, Thorstvedt, Odegaard; Haaland

Gibraltar: Coleing; Sergeant, Wiseman, Chipolina, Britto; Torilla, Ronan, Mouelhi, Valarino; Barr, Hernandez

Odbierz cashback do 600 zł za nietrafiony kupon!
Załóż konto w Betfan -> KLIK!

Kod bonusowy: TYPERIA