Oxford – Newcastle typy, zapowiedź, kursy;

W jednym z wtorkowych spotkań 1/16 finału FA Cup, Oxford United podejmie na własnym stadionie Newcastle. Jakie typy bukmacherskie wybrać na to spotkanie? Czy zespół z trzeciego poziomu rozgrywkowego wyeliminuje 12. siłę Premier League? Zapraszam na zapowiedź meczu Oxford – Newcastle oraz proponowane piłkarskie typy dnia. Postaw ten mecz w BETFAN i odbierz prezent powitalny dla czytelników Typeria.pl – zwrot stawki za Twój pierwszy nietrafiony zakład aż do 100 zł oraz bonus powitalny do 3000 zł!

Załóż konto z kodem promocyjnym BETFAN, aby otrzymać:
⚠️100 PLN zakład bez ryzyka⚠️

Betfan zakład bez ryzyka


Oxford – Newcastle typy dnia 

Pierwszy mecz w Newcastle zakończył się remisem 0-0. Gospodarze mieli przewagę i prowadzili grę, jednak od zespołu występującego o dwie klasy rozgrywkowe wyżej można było oczekiwać znacznie więcej. Z drugiej strony, wszyscy wiemy jak traktowane są spotkania pucharowe przez drużyny Premier League. Powtórka, która zostanie rozegrana we wtorkowy wieczór, może być dla Srok znacznie bardziej wymagająca. Poza kwestią gry na wyjeździe z silnie zmotywowanym rywalem, goście będą musieli sobie poradzić również ze znacznymi problemami kadrowymi. Steve Bruce nie będzie mógł skorzystać m.in. z usług Andy’ego Carrolla, Dwighta Gale’a, czy Yoshinori Muto. Jakie typy bukmacherskie wydają się najlepsze w przypadku meczu Oxford – Newcastle?

Dla gospodarzy FA Cup jest wielką przygodą, a udział w tych rozgrywkach wyzwala u nich dodatkowe pokłady motywacji. Biorąc pod uwagę osłabienie Newcastle i możliwe rotacje w składzie gości, trudno uznawać ich za zdecydowanych faworytów. Rozgrywki pucharowe są dla większości klubów Premier League przykrą koniecznością i najprawdopodobniej nie inaczej jest w przypadku Newcastle. Sroki wygrały tylko 1 z 17 ostatnich meczów wyjazdowych w FA Cup! Ta statystyka w dobitny sposób pokazuje podejście Czarno-Białych i trudno uwierzyć, by ewentualne odpadnięcie z Pucharu miało dla Newcastle jakiekolwiek znaczenie. W związku z powyższym, proponowane typy dnia na Oxford – Newcastle to zakłady na obie strzelą, bądź też podwójna szansa: remis lub wygrana Oxford United.

Oxford – Newcastle typy:
obie strzelą, kurs 1,71
Oxford lub remis, kurs 1,75

Sprawdź typ na Werder – Borussia i dołącz go do kuponu!

?Postaw za 100 zł bez ryzyka w Betfan!?

  • Promocja jest dostępna dla wszystkich osób, które założą konto u bukmachera Betfan z kodem promocyjnym BETFAN, rejestrując się z linku promocyjnego
  • Zakład bez ryzyka dotyczy kwoty do 100 PLN na pierwszy zakład po rejestracji
  • Ewentualny zwrot stawki przyznany zostanie w formie bonusu
  • Obrót bonusu: 5 razy po kursie minimalnym 2,00
  • GRA BEZ PODATKU w Betfan dotyczy kuponów z min. 3 zdarzeniami posiadających min. kurs 1,35. 

    Betfan bonusy powitalne