Piast Gliwice – Hartberg typy, kursy, zapowiedź, składy;

W czwartkowy wieczór czeka nas starcie Piast Gliwice – TSV Hartberg w ramach 2 rundy eliminacji do Ligi Europy. Jakie typy wybrać na ten mecz? Czy Piast weźmie przykład z poznańskiego Lecha? Zapraszam na zapowiedź starcia Piast – Hartberg, typy, kursy na zakłady oraz składy obu zespołów. Lubisz konkursy z nagrodami? Dołącz do darmowej Grupy Typeria. Załóż konto w BETFAN i odbierz prezent dla czytelników Typeria.pl – zwrot stawki aż do 100 zł za pierwszy przegrany kupon. Zwrot możesz od razu wypłacić – bez obrotu! 

Załóż konto na Betfan.pl z kodem TYPERIA, aby otrzymać:
⚠️100 zł bez ryzyka⚠️

Piast Gliwice – Hartberg zapowiedź, kursy

Kursy na zakłady w meczu Piast – Hartberg zdecydowanie faworyzują gospodarzy, na których zwycięstwo wystawiono 1,91. Tak jak w przypadku wczorajszego meczu Lecha, tak i w tym razem wydaje mi się, że szanse powinny być bardziej wyrównane. W poprzednim sezonie gracze Hartberg zajęli 5. miejsce w lidze, a awans do Ligi Europy wywalczyli wygrywając w play-off z Austrią Wiedeń. „Piastunki” dość niespodziewanie uporały się z Dynamo Mińsk, jednak nie sądzę, by najbliższy rywal był znacznie mniej wymagający. Typy na Piast – Hertberg skupiają się na twardym i wyrównanym meczu, w którym kwestia awansu wcale nie jest oczywista.

Od momentu wznowienia rozgrywek po przerwie spowodowanej pandemią, Hartberg przegrał tylko 1 z 8 ostatnich spotkań wyjazdowych. W minionym sezonie zespół ten potrafił wygrywać w delegacjach m.in. z Rapidem, czy też Wolfsberger, a więc ścisłą ligową czołówką. W rankingu lig europejskich na podstawie tzw. współczynniku UEFA, austriacka Tippico Bundesliga od lat zajmuje miejsca w okolicach TOP 10. Dla porównania, polska Ekstraklasa znajduje się aktualnie na pozycji 32. Za Kazachstanem, Azerbejdżanem, a przed Liechtensteinem. Siła Ekstraklasy jest zdecydowanie zbyt niska, by w starciu z austriackim przeciętniakiem stawiać Piasta w roli aż tak wyraźnego faworyta. Typy na wygraną Gliwiczan po kursie 1.91 nie wydają się ani opłacalne, a są za to dość ryzykowne.

Piast Gliwice – Hartberg typy dnia

Piast rozpoczął nowy sezon Ekstraklasy bardzo mizernie. W trzech dotychczas rozegranych kolejkach nie odniósł zwycięstwa, ani nie zdobył ani jednej bramki! Biorąc pod uwagę wyniki podopiecznych Fornalika z końcówki poprzedniego sezonu, Piast ma serię 5 ligowych spotkań z rzędu bez zwycięstwa. Zerkając jeszcze głębiej, gospodarze czwartkowego meczu wygrali tylko 2 z 10 ostatnich meczów na krajowym podwórku. To nie jest forma, która dobrze wróży. Zwłaszcza, że – w przeciwieństwie do Lecha – na boisku nie widać tendencji zwyżkowej i czekającego na uwolnienie sporego potencjału. W związku z powyższym, typy na starcie Piast – Hartberg będą możliwie bezpiecznym wyborem i skupią się na trafieniach.

Zakład bez ryzyka 230 zł w STS!

Jak informuje oficjalna strona Piasta, przed czwartkowym meczem w drużynie pojawiły się dwa przypadki koronawirusa. Wciąż nie wiadomo, czy zakażonymi są zawodnicy, czy może członkowie sztabu, natomiast sytuacja ta z pewnością nie pomoże przed starciem z Hartberg. Zwłaszcza, jeśli dotyczy któregoś z graczy szykowanych do gry. Wracając jednak do tematu – w poprzednim sezonie ligowym Hartberg stracił łącznie aż 74 bramki. Co ciekawe, tak wysoki współczynnik traconych goli nie przeszkodził tej ekipie sięgnąć po wspomniane liczne zwycięstwa z wyżej notowanymi rywalami, a także zajęcie miejsca premiowanego pucharami. Proponowane typy na to spotkanie to zakłady na obie strzelą. Myślę, że dziurawa defensywa gości, a jednocześnie liczne braki i bardzo odległa od idealnej dyspozycja Piasta dadzą o sobie znać i zobaczymy trafienia z obu stron.

Piast Gliwice – Hartberg typy:
obie strzelą, kurs 1.61
obie strzelą i ovr 2.5, kurs 1,95

Piast – Hartberg składy:

Piast Gliwice: Plach, Konczkowski, Huk, Czerwiński, Holubek, Sokołowski, Jodłowiec, Steczyk, Lipski, Milewski, Parzyszek

Hartberg: Swete, Lienhart, Luckeneder, Rotter, Gollner, Ried, Tijani, Kainz, Sturm Rep, Tadić

Załóż konto na Betfan.pl z kodem TYPERIA, aby otrzymać:
⚠️100 zł bez ryzyka⚠️

ZASADY 100 ZŁ BEZ RYZYKA:

  • Promocja 100 zł bez ryzyka jest dostępna dla wszystkich osób, które założą konto u bukmachera Betfan rejestrując się z kodem TYPERIA.
  • Zakład bez ryzyka dotyczy kwoty do 100 zł na pierwszy zakład po rejestracji
  • W razie porażki, bukmacher zwróci naszą stawkę na konto główne. NIE TRZEBA wykonywać żadnego obrotu i można od razu wypłacić środki!
  • Z promocji wykluczone są zakłady wirtualne oraz typy na MATCHDAY BOOST
  • W Betfan istnieje również bonus 100% od pierwszego depozytu do 3000 zł ( 3 x po max. 1000 zł od 3 pierwszych wpłat na konto gracza)

Dołącz do Grupy Typeria