Podbeskidzie – Pogoń. Typy bukmacherskie, kursy, składy i analiza;

Spotkanie 25. kolejki polskiej PKO BP Ekstraklasy. Podbeskidzie podejmie u siebie na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej zespół Pogoni Szczecin. Czy Górale wykorzystają atut własnego boiska? Zapraszam na zapowiedź meczu Podbeskidzie – Pogoń, w której znajdziecie proponowane typy bukmacherskie, składy oraz dostępne u bukmacherów kursy. Załóż konto w Betfan z kodem promocyjnym TYPERIA i odbierz zwrot stawki aż do 600 zł za pierwszy nietrafiony kupon! Zwrot stawki należy obrócić TYLKO 1 RAZ!

Załóż konto z kodem promocyjnym TYPERIA, aby otrzymać:
⚠️ CASHBACK 600 PLN⚠️

 

Podbeskidzie – Pogoń kursy, zapowiedź

Podbeskidzie to drużyna nieobliczalna, co potwierdza bardzo nierówna forma i wiele wyników. Górale mają na swoim koncie zwycięstwa m. in. nad Legią, Wisłą czy Górnikiem Zabrze. Z drugiej strony tracili punkty z bezpośrednimi rywalami o utrzymanie, bo np. ze Stalą Mielec czy Cracovią. Warto jednak zauważyć, że na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej ich gra wygląda zdecydowanie lepiej niż na wyjazdach. Kursy na typy w tym meczu faworyzują gości.

Bielszczanie dobrze weszli w 2021 rok, bowiem na własnym stadionie nie przegrali ani jednego z 5 ostatnich spotkań. Na uwagę zasługuje właśnie wygrana z warszawską Legią czy też cenne punkty po remisach kolejno z Jagiellonią i Lechią Gdańsk. Pomogła tutaj zmiana trenera, ale też kilka transferów, których brakowało m. in. przed startem rozgrywek ligowych. Aktualny cel Podbeskidzia to przede wszystkim utrzymanie w lidze, a do tego niezbędne jest zdobywanie punktów właśnie w takim meczu jak z Pogonią Szczecin.

Podbeskidzie – Pogoń typy dnia

Pogoń Szczecin pozostała jedyną ekipą, która może zagrozić Legii w walce o tytuł mistrzowski. Zadanie to zostało o tyle utrudnione, że goście odnotowali fatalne wyniki w lutym i strata do Wojskowych wynosi aż 8 punktów. Największym atutem Portowców jest przede wszystkim niezła skuteczność, ale też stałe fragmenty gry. Bólem głowy trenera Kosty Runjaica są za to spotkania wyjazdowe, w których jego drużyna wygrała tylko 50% rywalizacji. Czy mecz w Bielsku-Białej poprawi tę statystykę?

Niewątpliwie jest to kolejny „finał” dla Podbeskidzia, które musi zdobyć jeszcze trochę punktów, by zapewnić sobie utrzymanie w lidze. Ostatnia porażka z Zagłębiem Lubin była dość pechowa, bowiem remis został wydarty w samej końcówce. Nie można jednak nie dostrzec poprawy gry Bielszczan, którzy grają bez kompleksów z lepszymi na papierze ekipami i przynosi to ostatnio skutki. Myślę, że Górali stać na to, by wywalczyć choćby 1 punkt przeciwko Pogoni Szczecin, która również nie jest ostatnio regularna.

Podbeskidzie – Pogoń typy:
1X, kurs 1.80

Odbierz darmowe 29 zł w STS!

Podbeskidzie – Pogoń składy:

Podbeskidzie: Peskovic; Modelski, Janicki, Rundic, Niepsuj; Rzuchowski, Hora, Sierpina, Sitek, Ubbink; Bliński.

Pogoń: Stipica; Bartkowski, Zech, Kostas, Mata; Dąbrowski, Kucharczyk, Smoliński, Kozłowski, Kowalczyk, Benedyczak.

Załóż konto z kodem promocyjnym TYPERIA, aby otrzymać:
⚠️ CASHBACK 600 PLN⚠️