Pogoń – Jagiellonia typy, kursy i analiza;

No i po jakichś Ligach Mistrzów, czy Ligach Europy, nareszcie przyszedł także i czas na tę niewątpliwie najlepszą na świecie. W piątek o 18:00 na Stadionie Miejskim w Szczecinie rozegrany zostanie zaległy mecz szóstej kolejki Ekstraklasy. Jakie typy bukmacherskie z tego meczu warto dodać na kupon? Zapraszam na zapowiedź meczu Pogoń Szczecin – Jagiellonia Białystok, w której znajdziecie proponowane typy, kursy na zakłady oraz składy obu drużyn. Załóż konto w BETFAN wpisując przy rejestracji kod TYPERIA i odbierz aż 600 zł w zakładach bez ryzyka! Jeśli nie trafisz pierwszego kuponu otrzymasz zwrot stawki aż do 100 zł, który będziesz mógł od razu wypłacić! Sprawdź szczegóły akcji promocyjnej i dołącz do naszej grupy na Facebooku!

Wyłącz abdlocka, aby poprawnie wyświetlić stronę!

Załóż konto na BETFAN.pl z kodem TYPERIA, aby otrzymać:
⚠️600 zł bez ryzyka⚠️

Pogoń – Jagiellonia typy dnia

Niestety nie jest to następna kolejka najwyższej klasy piłkarskiej w Polsce, a tylko zaległy mecz z września. Gospodarze tego meczu z powodu sporej ilości zarażeń koronawirusem musieli pauzować przez równy miesiąc od rozgrywek. Szczecinianie zdążyli już wyzdrowieć i rozegrać kolejki numer 7 oraz 8, a mecz z Jagiellonią jest jeszcze z szóstej.

Trzeba jednak oddać drużynie z zachodniopomorskiego, że niewiele zmieniło się u nich przez ten miesiąc na L4. Podopieczni Kosta Runjaicia cały czas trzymają się swojego ulubionego futbolowego minimalizmu, a na pierwszym miejscu stawiają rzetelne wykonywanie zadań defensywnych. Nie ma co ich za to obwiniać, bo podobno nie należy zmieniać zwycięskiego składu.

Pogoń – Jagiellonia kursy na zakłady

Pogoń w listopadzie rozegrała dwa mecze. Najpierw wyjazdowe spotkanie w Gdańsku, gdzie po bardzo szczęśliwym „strzale” Gorgona w 23 minucie, udało im się dowieźć to prowadzenie 1-0 do samego końca. W zeszłą sobotę zaś przyjechała do nich sama Legia Warszawa i Szczecinianie najwyraźniej samym już tym faktem byli w zupełności ukontentowani, bo oddali na bramkę Artura Boruca tylko jeden celny strzał przez 90 minut.

Dzięki czemu Pogoń pomimo dwóch kolejek zaległych kolejek, ma tylko trzy punkty straty do miejsca premiowanego Ligą Europy, a osiem do liderującego Rakowa. Niestety dobry dorobek punktowy nie oznacza dobrej gry, zwłaszcza biorąc pod uwagę solidną kadrę jaką do dyspozycji ma Runjaic. Jedyne czym się jednak wyróżniają w tej lidze, to wspomniany minimalizm, albowiem ich bilans bramkowy po 6 kolejkach wynosi 6:4.

Akurat tak się dobrze składa, że w piątek przyjdzie im się zmierzyć z drużyną o podobnym charakterze co ich. W Białymstoku dalej nie wiadomo jaką wizję futbolu chce propagować Bogdan Zając, a szczególnie interesujące są jego transfery. Kristopher Twardek czy jakiś Lopez to wydają się nawet być za słabi na naszą ligę. Jedno jednak jest pewne – mecze Jagiellonii także nie należą do tych obfitujących w bramki, Białostocka drużyna może bowiem pochwalić się tylko 8 strzelonymi golami i 7 straconymi przez 7 kolejek. Ergo: zanosi się na piłkarskie szachy z najwyższej półki!

Pogoń – Jagiellonia typy:
poniżej 2.5, kurs 1.86

Załóż konto na BETFAN.pl z kodem TYPERIA, aby otrzymać:
⚠️600 zł bez ryzyka⚠️


SZCZEGÓŁY PROMOCJI 600 ZŁ BEZ RYZYKA ORAZ LIMITOWANY KOD BONUSOWY SPRAWDZISZ TUTAJ –> KLIK!!