Polska – Andora. Zapowiedź, kursy, typy, składy.

W drugim meczu eliminacji do mistrzostw świata 2022 reprezentacja Polski zmierzy się z Andorą. Jakie typy bukmacherskie wybrać na to spotkanie? Czy po bardzo przeciętnym występie z Węgrami Biało-Czerwoni urządzą sobie trening strzelecki? Zapraszam na analizę meczu Polska – Andora, w której znajdziecie kursy bukmacherskie, składy, a także proponowane typy dnia. Nie masz jeszcze konta w Betfan? Załóż je z kodem bonusowym TYPERIA i odbierz zwrot stawki aż do 600 zł za pierwszy nietrafiony kupon! Zwrot przed wypłatą należy obrócić TYLKO JEDEN RAZ! Kliknij tutaj i sprawdź szczegóły promocji powitalnej dla naszych czytelników.

Załóż konto z kodem promocyjnym TYPERIA, aby otrzymać:
⚠️600 PLN bez ryzyka⚠️

 

Polska – Andora ZAPOWIEDŹ

Mecz z Węgrami po raz kolejny udowodnił, że nasza reprezentacja posiada sporo ograniczeń, których nie da się przeskoczyć z dnia na dzień. Zwłaszcza, jeśli do spotkania przystępujemy w przedziwnym ustawieniu formacji defensywnej, która pozbawiona była swojego lidera w postaci Kamila Glika. Jako trener klubowy Paulo Sousa nie osiągnął nic znaczącego. Jeśli odważnymi ruchami kadrowymi chciał przekonać do siebie powątpiewających w jego warsztat, to niestety na razie mu się to nie udało.

Mecz z Andorą ponownie nie da odpowiedzi na zbyt wiele pytań. Wyciąganie jakichkolwiek wniosków po rozbiciu rywala tak marnej klasy byłoby zupełnie bezcelowe. Niemal w stu procentach pewne jest, że Polacy wygrają, a jedynym pytaniem pozostają rozmiary tego zwycięstwa. W meczu Polska – Andora warto moim zdaniem rozważyć typy bukmacherskie na liczbę bramek naszego zespołu, a także strzelców goli ze szczególnym uwzględnieniem Roberta Lewandowskiego. Skromne 2:0 po nudnym meczu i braku pomysłu na grę z pewnością nie poprawiłoby nastrojów wokół kadry.

Polska – Andora kursy

Wystawione przez bukmacherów kursy nie dają Andorze żadnych szans na punkty, co jest oczywiście w pełni zrozumiałe. Typy na triumf Polski są w związku z powyższym zupełnie nieopłacalne. Nasze ostatnie bezpośrednie starcie z tą reprezentacją miało miejsce w czerwcu 2012 roku. W meczu meczu kończącym przygotowania do polsko-ukraińskiego Euro, ekipa prowadzona przez Franciszka Smudę wygrała 4:0.

Piłkarski klasyk mawia, że w Europie nie ma już słabych drużyn. Andora należy jednak do wąskiego grona zespołów, z którymi szanse na potknięcie są jedynie iluzoryczne.

Biorąc pod uwagę jak potrzebne jest w tej chwili naszemu zespołowi pewne i przekonujące zwycięstwo, liczę że spotkanie nie zostanie potraktowane sparingowo. Kluczowy jest oczywiście mecz z Anglią, ale na pewno „odbębnienie” starcia z Andorą i żałośnie niska wygrana w marnym stylu nie wystawią Sousie najlepsze laurki. Warte uwagi wydają się kursy dotyczące wysokiego zwycięstwa naszej kadry, a więc zakłady z handicapem oraz dotyczące liczby strzelonych goli.

W spotkaniu z Węgrami ilość mankamentów w grze Lewego i spółki była tak wielka, że gorzej po prostu być już nie może. Andora to zupełnie inny piłkarski świat, a umiejętności czysto piłkarskie naszych zawodników muszą zrobić różnicę. Jeśli nawet portugalski szkoleniowiec ponownie zaserwuje nam bardzo niestrawne danie, to nie ulega wątpliwości, że w niedzielę wysoka wygrana Polaków możliwa jest nawet przy fatalnej grze.

Polska – Andora typy dnia

Andora w ostatnich miesiącach rywalizowała przede wszystkim w dywizji D Ligi Narodów. Uplasowała się tam na ostatniej lokacie, ustępując miejsca Wyspom Owczym, Malcie i Łotwie. Licząc poprzednie 10 oficjalnych meczów nasi najbliżsi rywale tylko dwukrotnie zdołali trafić do siatki przeciwników. Miało to miejsce w starciach z Maltą oraz Wyspami Zielonego Przylądka. Proponowane typy bukmacherskie na Polska – Andora to powyżej 3,5 trafienia Polski z kursem 1.57 oraz Polska z hanndicapem -3,5. Opcje te wydaje się dość bezpieczne i choć kursy nie zwalają z nóg, to do kuponu dublowego powinny nadać się wręcz idealnie.

DODAJ MECZ POLSKA – ANDORA DO KUPONU I ODBIERZ DARMOWY ZAKŁAD 30 PLN

Biorąc pod uwagę listopadowe mecze reprezentacji Andory, w których straciła ona aż 5 goli z Łotwą, 3 z Maltą i 7 z Portugalią, doprawdy trudno wyobrazić sobie, by Polska miała wygrać jedynie symbolicznie. Nawet w przypadku testowania różnych wariantów taktycznych i formacji, nawet w przypadku rotacji w składzie i gry „na stojąco”. Strzelenie Andorze przynajmniej trzech goli powinno być dla reprezentacji Polski nie tylko obowiązkiem, ale i kwestią dobrego smaku. Jaki jest najlepszy sposób na poprawę prasy i nastrojów przed zbliżającym się meczem z Anglią? W meczu Polska – Andora typy bukmacherskie powinny zakładać pewną wygraną Lewandowskiego i spółki. Mecz z Węgrami zupełnie jej nie zwiastował, jednak pamiętajmy, że… to tylko Andora.

Polska – Andora typy:
powyżej 3.5 goli Polski, kurs 1.57
handicap Polska (-3.5), kurs 1.70 

Sprawdź nasze inne analizy na dziś!

Polska – Andora składy:

Polska: Szczęsny, Bednarek, Bereszyński, Glik, Reca, Krychowiak, Klich, Jóźwiak, Zieliński, Piątek, Lewandowski

Andora: Gomes, Vales, San Nicolas, Llovera, Rubio, Cervos, Vieira, Rebes, Martinez, Cucu, Jordi Alaez

Załóż konto z kodem promocyjnym TYPERIA, aby otrzymać:
⚠️600 PLN bez ryzyka⚠️