Portugalia – Izrael. Typy bukmacherskie, kursy, składy.

Pierwszy mecz EURO 2020 odbędzie się już w piątek, 11 czerwca, a tu dwa dni wcześniej mecz towarzyski rozegra jeszcze reprezentacja Portugalii. Zapraszam na zapowiedź meczu towarzyskiego Portugalia – Izrael, w której znajdziecie proponowane typy bukmacherskie, składy oraz dostępne u bukmacherów kursy. Gramy w Betfan – jeśli jeszcze nie masz tam konta, możesz odebrać zakład bez ryzyka do 600 zł za pierwszy nietrafiony kupon + freebet 50 zł na start w prezencie! Sprawdź szczegóły promocji.

Odbierz cashback do 600 zł + freebet 50 zł na start w Betfan!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod bonusowy: TYPERIA

Lubisz konkursy typerskie z nagrodami? Dołącz do Grupy Typeria!

 

Portugalia – Izrael kursy, zapowiedź

Ostatni sprawdzian Portugalczyków przed EURO 2020. Mieszkańcy półwyspu Iberyjskiego w tym turnieju znajdują się w grupie F, czyli w niekwestionowanej grupie śmierci, a ich pierwszy mecz odbędzie się dopiero 15 czerwca. Ich przeciwnikiem wtedy będzie reprezentacja Węgrów, a w grupie tej są jeszcze Niemcy oraz obecni Mistrzowie Świata i ich starzy znajomi z EURO 2016 – Francja.

Niezwykle trudne zadanie zatem czeka Portugalczyków i do nadchodzących Mistrzostw Europy wypadałoby przystąpić z podniesioną głową. A nie ma chyba na to lepszego sposobu od ogrania bezproblemowo jakiejś przeciętnej reprezentacji, a nie zwykłych ogórków jak to nasza reprezentacja Orłów miała w zwyczaju z Litwinami. Portugalia postawiła więc na Izrael, który na EURO 2020 nie jedzie, a który jednak prezentuje jakiś przyzwoity poziom sportowy.

Portugalia – Izrael typy dnia

Dla Portugalczyków będzie to oczywiście sprawdzian numer dwa, albowiem 4 czerwca grali jeszcze mecz wyjazdowy z Hiszpanią. Mecz ten nie należał do najciekawszych i to nie tylko dlatego, że po końcowym gwizdku na tablicy wyników na Wanda Metropolitano widniały dwa zera. Opinia publiczna jednogłośnie stwierdziła, że obydwie reprezentacje zagrały żenująco, aczkolwiek w beznadziejności to właśnie Portugalczycy nie mieli sobie równych. Choćby nawet przez chwilę nie wyglądali na reprezentację lepszą, a tylko nieporadność Moraty uratowała ich od przegranej.

Podopieczni Fernando Santosa zatem będą chcieli za wszelką cenę odzyskać poparcie opinii publicznej i na mecz z Izraelem spodziewam się, raz, że wyjdą pierwszym garniturem, dwa, że zagrają zdecydowanie bardziej ofensywnie. Wsadzenie kilka bramek Izraelowi to najlepszy sposób na poprawę morale drużyny i uspokojenie fanów przed tak ważnym turniejem. Portugalia zresztą ma tak wielce utalentowany skład, że znów mogą być czarnym koniem EURO. Zwłaszcza gdy ten obecny jest jeszcze mocniejszy niż ten sprzed 5 lat! Z przodu przecież jest zawsze groźny Ronaldo, a obok niego Diogo Jota, Bruno Fernandes i Andre Silva, czyli zawodnicy będący aktualnie w swoich życiowych formach. Liczę więc na całkiem przyjemne spotkanie, w którym zobaczymy kilka bramek na stadionie w Lizbonie.

Portugalia – Izrael typy:
powyżej 2.5, kurs 1.88

Portugalia – Izrael składy:

Portugalia: Lopes; Soares; Fonte; Dias; Cancelo; Palhinha; Fernandes; Neves; Silva; Ronaldo; Jota;

Izrael: Marciano; Dgani; Tibi; Arad; Menachem; Lavi; Natcho; Dasa; Solomon; Malede; Zahavi;

Odbierz cashback do 600 zł + freebet 50 zł na start w Betfan!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod bonusowy: TYPERIA