Dla gości liczy się dziś tylko zwycięstwo – każdy inny wynik wyeliminuje ich z tegorocznej edycji Ligi Europy. W pierwszym meczu obu zespołów obejrzeliśmy aż 6 żółtych kartek. Tym razem, również nie powinno zabraknąć emocji. Typy dnia na mecz Rapid – Rangers.

Single
Rapid – Rangers
Liga Europy
13.12.2018 godz. 18:55
Typ: Martic Kartka
kurs: 3,40
stawka: 3/10✅ +7,2
Single
Rapid – Rangers
Liga Europy
13.12.2018 18:55
Typ: Schwab kartka
kurs: 4,35
stawka: 3/103

?Zarejestruj się w Etoto i odbierz do 1000zł na grę!

Rapid – Rangers typy dnia

Najlepsze zakłady bukmacherskie na to spotkanie, to typy na kartki. Ze względu na prezentowany przez Rangers styl gry, atmosfera podczas ich spotkań jest zawsze bardzo gorąca. Odzwierciedlają to również statystyki. W 5 grupowych meczach The Gers sędziowie pokazali łącznie aż 26 kartek. Podobnie było w spotkaniach eliminacyjnych – na przykład w starciu z rosyjską Ufą, sędzia ukarał zawodników 2 czerwonymi i 5 żółtymi kartkami.

Zakłady na kartki w tym spotkaniu, to zdecydowanie dzisiejsze typy dnia. Kurs na powyżej 4,5 kartki wynosi w Etoto 1,52. Oczywiście linia 5 kartek jest dość wysoka, jednak myślę, że 5-7 kartek w tym spotkaniu jest całkiem prawdopodobne.

Jeszcze bardziej atrakcyjne są zakłady na kartki konkretnych graczy. Szczególnie narażeni na kary indywidualne będą defensywni pomocnicy. Jednym z nich jest Manuel Martić z Rapidu. Gracz ten łapie w ostatnim czasie kartoniki bardzo regularnie i wydaje się, że w tak ważnym spotkaniu może po raz kolejny nie zdołać utrzymać nerwów na wodzy. Kurs na kartkę Marticia wynosi w Etoto 3,40.

Bardziej ryzykownym zakładem są typy na żółtą kartkę drugiego z defensywnych pomocników Rapidu, Stefan Schwaab otrzymał „żółtko” w ostatni meczu ligowym, ukarany został również podczas pierwszego spotkania przeciwko klubowi z Glasgow. Zakłady na kartki to nieco ryzykowne, ale bardzo atrakcyjne kursowo typy dnia.  Szansa,  że jeden z  defensywnych pomocników Rapidu otrzyma dziś kartonik jest naprawdę spora, a biorąc pod uwagę wysokość oferowanych na te zdarzenia kursów, solidny zysk da nam nawet jeden celny typ.

Rapid – Rangers sytuacja kadrowa

Rapid: Ze względu na urazy spotkanie opuszczą Mocinic i Pavlovic. Nie wiadomo, czy w meczu zagrają Mario Sonnleitner i Christophera Dibon.

Rangers:Do dyspozycji Stevena Gerrarda nie będą: Dorrans, Candeias,  Ryan Kent i Jamie Murphy.

Braki mocniej powinien odczuć Rapid, mimo tego obie drużyny zagrają w mniej więcej optymalnych składach.

?Zarejestruj się w Etoto i odbierz do 1000zł na grę!