Rumunia – Macedonia Płn. typy, kursy, składy i analiza;

Przed nami drugi dzień europejskich zmagań do Mistrzostw Świata 2022 w Katarze. Rumunii w swoim pierwszym meczu zmierzą się z reprezentacją Macedonii Północnej. Jakie zatem typy bukmacherskie warto byłoby postawić na to spotkanie? Zapraszam Was na zapowiedź meczu Rumunia – Macedonia Północna, w której znajdziecie proponowane typy bukmacherskie, składy oraz dostępne u bukmacherów kursy. Załóż konto w Betfan z kodem promocyjnym TYPERIA i odbierz zwrot stawki aż do 600 zł za pierwszy nietrafiony kupon! Zwrot stawki należy obrócić TYLKO 1 RAZ!

Załóż konto z kodem promocyjnym TYPERIA, aby otrzymać:
⚠️ CASHBACK 600 PLN⚠️

Rumunia – Macedonia Płn. kursy, zapowiedź

Mecz Rumunii z Macedonią Północną na pewno nie zalicza się do tych najciekawszych starć w czwartek, ponieważ o tej samej porze swoje pierwsze spotkanie pod wodzą Paulo Sousy rozegra nasza reprezentacja. Tak więc wiele osób może w ogóle nie spojrzeć na pozostałe mecze, tym samym ignorując możliwość dodatkowego zarobku.

A szkoda, bo przecież pojedynki pomiędzy reprezentacjami z półwyspu bałkańskiego to zawsze jest wyjątkowe zdarzenie. Pięknego futbolu, co prawda, raczej w nich nie uświadczymy, ale zawodnicy ci nadrabiają w wielu innych aspektach. Stąd właśnie też tak trudno wytypować w tych meczach zwycięzcę, co potwierdzają zresztą kursy wystawione na to spotkanie. Rumunia to zdecydowany faworyt do zajęcia drugiego miejsca w grupie, który w czwartek gra na swoim terenie, a kurs na ich wygraną z Macedonią Północną to wciąż dość wysokie 1.95.

Rumunia – Macedonia Płn. typy dnia

W grupie J, oprócz Rumunii i Macedonii Północnej, są jeszcze: Niemcy, Islandia, Armenia oraz Liechtenstein. Oczywiście nasi zachodni sąsiedzi to niekwestionowany faworyt do awansu z pierwszego miejsca, a reszta po prostu bije się o to drugie. Bukmacherzy największe szanse dają Rumunii (kurs 1.40 na zajęcie przez nich TOP2), potem stawiają na Islandię (kurs 3.35), Macedonię Północną (7.00), Armenię (11.00), a o tych ostatnich nawet nie ma co wspominać.

Ostatnie mecze arbitra Verissimo

Przed Rumunami zatem ogromna szansa na awans na Mistrzostwa Świata w Katarze, a mecz z Macedonią może odegrać kluczową rolę w tym awansie. Trzy punkty na własnym terenie to obowiązek jeśli się o takowym myśli. Macedończycy, jak wiadomo, to nigdy nie jest łatwy przeciwnik, o czym dobitnie przekonała się nasza reprezentacja dwa lata temu w eliminacjach do EURO. Czeka nas więc ponad 90 minut nieustannej walki o piłkę, którą nadzorować będzie Fabio Verissimo. Portugalczyk jest czwartym najostrzejszym sędzią w Liga NOS ze średnią 5.75 żółtych i 0.42 czerwonych czerwonych kartek na mecz. Arbiter ten w zeszłym roku poprowadził dwa mecze reprezentacyjne w ramach Ligi Narodów, w których pokazywał po trzy kartki. A gdzie takiej Lidze Narodów do eliminacji do Mistrzostw Świata?

Rumunia – Macedonia Północna typy:
powyżej 4.5 kartek, kurs 2.00

 

Rumunia – Macedonia Północna składy:

Rumunia: Nitu; Bancu, Chirches, Tosca, Burca; Maxim, Marin, Stanciu; Man, Puscas, Tanase

Macedonia: Dimitrevski; Ristovski, Musliu, Velkovski, Alioski; Spirovski, Ademi; Trajkovski, Elmas, Nestorovski; Pandev

Załóż konto z kodem promocyjnym TYPERIA, aby otrzymać:
⚠️ CASHBACK 600 PLN⚠️