W spotkaniu inaugurującym piłkarską wiosnę Arka Gdynia podejmie u siebie Cracovię. Zapowiedź tego meczu możecie przeczytać TUTAJ. Drugie piątkowe starcie, to pojedynek Śląsk Wrocław – Lechia Gdańsk. Jakie typy bukmacherskie wybrać? Czy osłabiona i znajdująca się w przebudowie Lechia nawiąże jakąkolwiek walkę? Zapraszam na zapowiedź spotkania Śląsk – Lechia i proponowane typy dnia. Postaw ten mecz u nowego legalnego bukmachera BETFAN i odbierz zwrot stawki do 100 zł, jeśli nie trafisz pierwszego kuponu!

Załóż konto z kodem promocyjnym BETFAN, aby otrzymać:
⚠️100 PLN zakład bez ryzyka⚠️

Betfan zakład bez ryzyka
Śląsk – Lechia typy bukmacherskie i kursy

W ligowej tabeli oba kluby dzieli różnica zaledwie czterech punktów. Wrocławianie z dorobkiem 34. oczek zajmują 4. lokatę, Lechia jest siódma. Teoretycznie jest to więc walka o europejskie puchary, a dobre rozpoczęcie rundy może być dla obu zespołów kluczowe. Oferowane przez bukmacherów kursy dość wyraźnie faworyzują ekipę gospodarzy. Gracze bardzo chętnie oddają swoje typy bukmacherskie właśnie na Śląsk, ponieważ Lechiści zmagają się z szalonymi problemami kadrowymi. Szanse na wygraną gospodarzy legalny bukmacher Betfan wycenił na 1,96. Kurs na trium gości to aż 3,95.

Zespół gości stracił w przerwie zimowej niemal połowę składu i jak dotychczas nie pozyskał wartościowych zmienników graczy, którzy opuścili klub. W Lechii nie zobaczymy już m.in. Lukasa Haraslina, Daniela Łukasika czy też Artur Sobiecha. Odsunięty od pierwszej drużyny pozostaje z kolei Sławomir Peszko. Biało-Zieloni stracili kilka naprawdę ważnych i trudnych do zastąpienia ogniw. Problemy kadrowe Gdańszczan sprawiły, że w kadrze meczowej na starcie we Wrocławiu znalazło się wielu zawodników z klubowej akademii, nie mających żadnego doświadczenia w seniorskiej piłce. Proponowane typy dnia na mecz Śląsk – Lechia nie zakładają jednak pogromu. Poziom Ekstraklasy jest niezwykle wyrównany i kto wie, czy „przewietrzenie” składu w dłuższej perspektywie nie wyjdzie Lechii na dobre. Gospodarze są wyraźnym faworytem, natomiast pamiętajmy, że nawet znajdująca się w wielkiej przebudowie Lechia może napsuć mu sporo krwi.


Śląsk – Lechia typy dnia

Spadki kursów na Śląsk są tak wielkie, że aktualnie oferowane mniej niż 2,00 nie nadaje się moim zdaniem do gry. Lechia ma spore problemy, a załatanie kilku „dziur” może być bardzo trudne, jednak nie powinniśmy przeceniać Śląska. Typy bukmacherskie na Śląsk – Lechia zakładają scenariusz, w którym goście stawiają spory opór. WKS grał w rundzie jesiennej bardzo nierówno, a po długich seriach bez zwycięstwa potrafił nagle ogrywać każdego kolejnego rywala. Wrocławianie osiągali na swoim stadionie dobre rezultaty, jednak nie ustrzegli się błędów. Najlepszy potwierdzeniem tych słów jest fakt, że Śląsk nie zachował u siebie w rundzie jesiennej ani jednego czyste konta! Lechia braki kadrowe musi nadrabiać poświęceniem i pracą na boisku, a przede wszystkim dobrą organizacją gry obronnej. W obliczu osłabionej formacji ofensywnej, to właśnie gra w destrukcji musi być w piątek elementem, na którzy Gdańszczanie położą szczególnie duży nacisk. Proponowane typy dnia to zakłady na poniżej 1,5 trafienia gospodarzy oraz typ na remis ze zwrotem stawki w przypadku wygranej Śląska.

Śląsk – Lechia typy:
Śląsk poniżej 1,5 gola, kurs 1,73
X (1=zwrot), kurs 1,74

Sprawdź również typy na Arka – Cracovia!

?Odbierz zakład bez ryzyka?

Betfan zakład bez ryzyka

  • Promocja jest dostępna dla wszystkich osób, które założą konto u bukmachera Betfan z kodem promocyjnym BETFAN, rejestrując się z linku promocyjnego
  • Zakład bez ryzyka dotyczy kwoty do 100 PLN na pierwszy zakład po rejestracji
  • Ewentualny zwrot stawki dostaniesz w formie bonusu.
  • Obrót bonusu: 5 razy po kursie minimalnym 2,00
  • GRAJ BEZ PODATKU w BETFAN. Każdy kupon z min. 3 zdarzeniami posiadającymi min. kurs 1,35.