W sobotni wieczór, oczy całej piłkarskiej Europy będą skierowane na derby Mediolanu. W ich cieniu zostaną rozegrane inne derby – mecz Śląsk Wrocław – Zagłębie Lubin, o panowanie na Dolnym Śląsku. Jakie typy bukmacherskie z tego pojedynku warto wrzucić na weekendową taśmę? Gospodarze są niepokonani od 13 ligowych kolejek z rzędu, wygrali również 3 ostatnie domowe mecze z Zagłębiem. Pamiętajmy jednak, że Ekstraklasa i logika nie idą ze sobą w parze. Zapraszam na zapowiedź meczu Śląsk – Zagłębie oraz proponowane typy dnia. 

? Odbierz 229 PLN od STS!
➡️ Jak odebrać 229 PLN bez ryzyka?


Śląsk – Zagłębie typy bukmacherskie

Wrocławianie przystąpią do spotkania z Zagłębiem po serii 3 remisów z rzędu. Przeciwnicy, którzy urywali ostatnio punkty WKS’owi byli całkiem wymagający. Pogoń, Piast i Cracovia plasują się przecież w czubie ligowej tabeli. Zagłębie z kolei, przerwało serię 3 porażek  odnosząc okazałe zwycięstwo 5:0 nad Wisłą Płock. Kursy wystawione na to spotkanie sugerują, że faworytem są gospodarze, jednak w praktyce kwestia zwycięstwa wydaje się sprawą otwartą. Typy bukmacherskie na mecz w stolicy Dolnego Śląska nie będą w związku z tym skupiać się na zwycięzcy w formacie 1X2.

Niewątpliwym atutem po stronie Śląska powinien okazać się własny teren i doping kibiców. Do niedawna wcale nie byłoby to tak oczywiste, ponieważ wrocławski Stadion Miejski świecił pustkami. Obecnie moda na Śląska zdaje się powracać, a wyniki frekwencji są w tym sezonie naprawdę zadowalające. Na mecz z Zagłębiem sprzedano już ponad 15 tysięcy wejściówek. Proponowane typy dnia zakładają, że Lubinianie postawią gospodarzom trudne warunki. Po przełamaniu z Wisłą Płock drużynę objął Słowak Martin Ševela i derbowe starcie ze Śląskiem jest dla niego świetną okazją, aby mocno zaznaczyć swoją obecność na ławce trenerskiej.


Śląsk – Zagłębie typy dnia

Pierwsze proponowane typy bukmacherskie skupiają się na bramkach. Śląsk prezentuje równą i wysoką dyspozycje, a Zagłębie po przebudzeniu z Wisłą Płock i z nowym trenerem powinno powalczyć choćby o remis. Stawiam, że Lubinianie zdołają trafić do siatki gospodarzy. W 7 ostatnich domowych meczach, Śląsk zachował u siebie tylko 1 czyste konto i myślę, że w sobotni wieczór po raz kolejny nie uda mu się zagrać na zero z tyłu.

TYP1: Zagłębie over 0.5✅ lub over 1.0✅ @1.97 w LV Bet
KURS: 1,45
STAWKA: 7/10
? 229 PLN bez ryzyka w STS!

Pierwsza propozycja nadaje się raczej do dubla lub jako „podbicie” kursu w kuponie AKO. Drugie proponowane typy dnia na mecz Śląsk – Zagłębie, to zakłady na obie strzelą. Kurs jaki oferuje w tym przypadku STS wynosi 1,80. Scenariusz w którym obie drużyny trafiają do siatki wydaje się całkiem realny. Chociaż Śląsk ostatnio nie prezentuje wybitnie ofensywnej piłki, to w starciu z Miedziowymi powinniśmy zobaczyć sporo podbramkowych spięć.

TYP2: obie strzelą✅
KURS: 1,80
STAWKA: 5/10
? 229 PLN bez ryzyka w STS!


Śląsk – Zagłębie przewidywane składy:

Śląsk: Putnocky – Broź, Puerto, Golla, Stiglec, Chrapek, Łabojko, Musonda, Pich, Płacheta, Exposito

Zagłębie: Forenc – Czerwiński, Kopacz, Guldan, Balić, Tosik, Slisz, Zivec, Starzyński, Bohar, Szysz.

? Odbierz 229 PLN od STS!
➡️ Jak odebrać 229 PLN bez ryzyka?