Słowacja – Cypr. Typy dnia, kursy, składy.

Spotkanie kwalifikacji do Mistrzostw Świata 2022 w Katarze. Słowacja podejmie u siebie na stadionie Tehelné pole reprezentację Cypru. Czy goście przełamią swoją niemoc wyjazdową? Zapraszam na zapowiedź meczu Słowacja – Cypr, typy dnia, które warto uwzględnić na wtorkowym kuponie, a także przewidywane składy obu zespołów. Gramy ten typ w Betfan, gdzie na nowych graczy czeka promocja zakład bez ryzyka 600 zł. Sprawdź szczegóły oferty powitalnej i graj bez ryzyka!

Odbierz cashback do 600 zł za nietrafiony kupon!
Załóż konto w Betfan -> KLIK!

Kod bonusowy: TYPERIA

Lubisz konkursy typerskie z nagrodami? Dołącz do Grupy Typeria!

Słowacja – Cypr kursy 

Słowacy znajdują się w bardzo wyrównanej grupie, w której praktycznie każda reprezentacja ma szanse na awans. Jak dotąd Sokoły zgromadziły na swoim koncie 6 punktów i do drugiej Chorwacji tracą 4 oczka. Czy goście to idealny rywal do podreperowania statystyk i marsz w górę tabeli? W spotkaniu Słowacja – Cypr kursy na typy 1X2 faworyzują gospodarzy.

Największym bólem głowy trenera Stefana Tarkovica jest pozycja środkowego napastnika. Słowacja może co najwyżej pomarzyć o goleadorze na miarę Roberta Lewandowskiego czy Edina Dzeko. Brak „9” z prawdziwego zdarzenia sprawia, że większy nacisk kładzie się tutaj na linię pomocy, która prezentuje się bardzo okazale. Tworzą ją bowiem tacy zawodnicy jak m. in. Lobotka, Kucka, Hamsik, Weiss czy Mak. Czy świetnia linia pomocy wystarczy, by wypunktować nieobliczalnych gości?

Słowacja – Cypr typy dnia

Cypryjczycy są ostatnio w dołku, co idealnie obrazują 4 ostatnie porażki do zera. Druga połowa ostatniego meczu przeciwko Rosji pokazała jednak, że ta reprezentacja potrafi grać w piłkę i przy większym szczęściu mogła śmiało zdobyć gola. Cypr w głównej mierze bazuje na zawodnikach z rodzimej ligi, która ostatnio zaliczyła spory regres. Nie można jednak zapominać o tym, że ta sama reprezentacja zdołała już raz zatrzymać Słowaków w meczu domowym. O ile ostatnia seria wyjazdowa gości nie może napawać optymizmem, o tyle dzisiejszy rywal wcale nie jest poza zasięgiem dla podopiecznych Nikolaosa Kostenoglou.

Bez wątpienia czeka nas konfrontacja, w której może się wydarzyć absolutnie wszystko. Słowacy od lat mają spore problemy w defensywie, co potwierdza wiele straconych bramek w eliminacjach czy meczach towarzyskich. Myślę, że Cypr będzie miał swoje sytuacje i jeśli zagra skuteczniej niż w rywalizacji z Rosją, to na pewno nie jest bez szans. Proponowane typy zakładają, że goście strzelą gola.

Słowacja – Cypr typy dnia:
gol gości, kurs 1.96

Słowacja – Cypr składy:

Słowacja: Rodak; Koscelnik, Satka, Skriniar, Hancko; Duda, Kucka, Hamsik; Mak, Bozenik, Weiss.

Cypr: Michael; Psaltis, Katelaris, Sotiriou, Karo, Ioannou; Loizou, Artymatas, Kastanos, Papoulis; Christofi.

Odbierz cashback do 600 zł za nietrafiony kupon!
Załóż konto w Betfan -> KLIK!

Kod bonusowy: TYPERIA