W sobotę będziemy świadkami wielu hitowych spotkań w najlepszych europejskich ligach. Warto jednak zwrócić uwagę również na mecze mniej medialne, na które znaleźć możemy całkiem interesujące typy bukmacherskie. Co dziś obstawiać, jeśli wolimy unikać szlagierów, w których wszystko jest możliwe? Zapraszam na proponowane typy dnia i mały kupon AKO.

? 20 PLN DARMOWY ZAKŁAD od ETOTO

6.04.19 15:30
kurs AKO: 1.94
stawka: 7/10 


15:30 Schalke – Frankfurt typy bukmacherskie

Starcie drużyn znajdujących się w całkowicie odmiennych nastrojach. Schalke, po fatalnych ostatnich tygodniach, spadło na 14 lokatę w tabeli Bundesligi. Dlaczego polecane typy bukmacherskie to over 0,5 gola dla Schalke? Frankfurt jest przecież w świetnej formie, a ostatnio przegrał w grudniu 2018 roku! Uważam, że coraz bardziej realne widmo spadku zadziała na gospodarzy otrzeźwiająco.

Drobne symptomy delikatnego wzrostu formy widoczne były już w poprzedniej kolejce, w której Die Königsblauen wygrali pierwsze spotkanie od stycznia. Myślę, że ich morale uległo lekkiej poprawie, a poza tym gorzej już być nie może. Schalke wciąż posiada potencjał finansowy na TOP 3 Bundesligi. Sponsorem jest Gazprom, a zespół tworzony jest przez graczy posiadających jakość co najmniej na środek tabeli.

Typy bukmacherskie na gola Schalke z rozpędzonym Frankfurtem mogą wydawać się dość ryzykowne, jednak wierzę w odrodzenie się gospodarzy. Do gry powinien powrócić kontuzjowany ostatnio Daniel Caligiuri.


16:00 Blackburn – Stoke typy dnia

Niezwykle ciekawa sytuacja Stoke. Proponowane typy dnia na starcie Blackburn – Stoke oparte są w dużej mierze o statystykę. Magia liczb może bywać zwodnicza, jednak tym razem mamy do czynienia z wyjątkową serią. Stoke ma szanse wyrównać rekord Tranmere Rovers z sezonu 97/98, kiedy drużyna ta zremisowała bezbramkowo 5 spotkań z rzędu. Według oficjalnych statystyk Opta, była to jedyna taka sytuacja w historii Football League i Premier League.

Przez 20 lat od ustanowienia rekordu futbol zmienił się dość znacznie i tak długie serie bez ani jednej straconej i zdobytej bramki graniczą z cudem. Wydaje się, że dziś worek z bramkami się rozwiąże. Stoke zagrało bardzo dobry poprzedni mecz przeciwko Sheffield Wednesday, kreowało sytuacje i zdecydowanie przeważało. Jeśli The Potters pokażą dziś równie dobrą jakość powinniśmy zobaczyć przynajmniej jedną bramkę.

Typy bukmacherskie na gole w meczu Blackburn – Stoke wydają się świetną opcją zwłaszcza do zakładów LIVE. Przy długo utrzymującym się 0:0 kursy na over 0,5 gola mogą być naprawdę atrakcyjne.

? 20 PLN DARMOWY ZAKŁAD od ETOTO

★ Dołącz do grupy Typeria na Facebook’u.