Zakłady bukmacherskie na mecz Zagłębie Sosnowiec – Legia Warszawa. Gospodarze po ostatniej porażce z Lechem aż 0:6 z pewnością marzą o rehabilitacji. Rywal jest jednak równie wymagający i każdy inny wynik niż wygrana Legii będzie sporą niespodzianką. Zapraszam na zapowiedź meczu oraz proponowane typy bukmacherskie.

Single
Sosnowiec – Legia
Ekstraklasa
20.12.2018 godz. 20:30
Typ: over 2,5
kurs: 1,72
stawka: 7/10✅ +5,04
Single
Sosnowiec – Legia
Ekstraklasa
20.12.2018 godz. 20:30
Typ: obie strzelą
kurs: 1,79
stawka: 5/10✅ +3,95

?Darmowy zakład 20 ZŁ OD LV BET

Sosnowiec – Legia zakłady bukmacherskie

Zdecydowanym faworytem meczu jest Legia. Sa Pinto sprawił, że mistrzowie Polski powrócili na właściwe tory i znowu zaczęli regularnie wygrywać. Wciąż można mieć wiele zastrzeżeń co do ich gry, jednak najważniejsze, że piłkarze pokazują wolę walki i zaangażowanie. Wydaje się, że Zagłębie Sosnowiec po prostu nie dysponuje wystarczającą jakością, aby być w stanie przeciwstawić się Legionistom. Różnicę poziomów obu zespołów odzwierciedlają również kursy jakie wystawił na ten mecz bukmacher online LV Bet.

Legia jest zdecydowanym faworytem i typy bukmacherskie na gości są zdaniem wielu ekspertów najpewniejszą opcją na to spotkanie. Należy jednak pamiętać, że zakłady bukmacherskie na Ekstraklasę związane są z niezwykle dużym elementem losowości i grające ostatnio fatalnie Zagłębie, może dziś zaprezentować zupełnie inne oblicze. W związku z powyższym pewniejsze powinny okazać się inne typy na dziś.

Sosnowiec – Legia typy bukmacherskie

Typując mecz wicelidera z najgorszą drużyną ligi warto oprzeć się na paru ciekawych statystykach, dzięki którym można znaleźć na tą potyczkę całkiem interesujące typy bukmacherskie. W dotychczas rozegranych 19 meczach Zagłębia Sosnowiec padły łącznie aż 64 bramki. Daje to niesamowitą średnią blisko 3,5 bramek w meczu.

Dodając do tego klasę rywala oraz potencjał jego ofensywy, wielce prawdopodobne wydaje się, że przynajmniej 3 gole padną również w dzisiejszym starciu. Zakłady bukmacherskie na bramki, będą w przypadku tego pojedynku chyba najbezpieczniejszym wyborem.  Bukmacher online LV Bet wystawił na powyżej 2,5 gola w meczu kurs 1.72.

Nieco bardziej ryzykownym, ale również wartym uwagi typem, są zakłady na obie strzelą. Pomimo ostatniej lokaty w tabeli i fatalnej gry, Zagłębie strzela u siebie z zadziwiającą regularnością. Jedynym meczem, w którym kibice gospodarzy nie zobaczyli ani jednego trafienia swojej drużyny było ostatnie spotkanie z Lechem Poznań.

Warto dodać, że nawet ten fatalny blamaż mógł zakończyć się dla sosnowiczan nieco mniej boleśnie, ponieważ stworzyli sobie przynajmniej dwie dogodne sytuacje bramkowe. Domowe mecze Zagłębia, to w tym sezonie widowiska obfitujące w bramki – spowodowane to jest stylem gry gospodarzy, ale również ich bardzo mizerną obroną.

Od początku rozgrywek każdy mecz w Sosnowcu kończył się wynikiem przynajmniej 3 bramkowym lub takim, w którym gole zdobywane były przez obie drużyny. W związku z powyższym kolejne niezłe typy bukmacherskie na dziś, to zakłady na obie strzelą. Ich kurs wynosi w LV Bet 1,78. Szanse powodzenia tego typu są tym większe, że do składu gospodarzy powraca ich najlepszy zawodnik – wypożyczony z Legii Vamara Sanogo.

Sosnowiec – Legia składy

Zagłębie: Kudła – Heinloth, Udovicić, Polczak, Cichocki, Mraz, Wrzeciński, Babiarz, Pawłowski, Sanogo

Legia: Majecki – Wieteska, Astiz, Remy, Hlousek – Kucharczyk, Cafu, Philipps, Szymański, Nagy – Kulenović

?Darmowy zakład 20 ZŁ OD LV BET