Typy Dnia: Szachtior Soligorsk – Dynamo Brześć

Środowe popołudnie w piłkarskim świecie będzie stało pod znakiem spotkań rewanżowych półfinału Pucharu Białorusi. W pierwszym, które rozpocznie się o godz. 17, zmierzą się Szachtior Soligorsk i Dynamo Brześć. Jakie typy bukmacherskie wybrać na ten mecz? Zapraszam na zapowiedź starcia Szachtior Soligorsk – Dynamo Brześć, oferowane przez bukmacherów kursy, a także sugerowane typy dnia. Postaw ten mecz u nowego legalnego bukmachera BETFAN i odbierz prezent dla czytelników Typeria.pl –zwrot stawki aż do 100 zł za pierwszy przegrany kupon. Trafisz? Wygrywasz! Nie trafisz? Możesz grać dalej lub od razu wypłacić środki – nie musisz obracać otrzymanym zwrotem!

Załóż konto z kodem promocyjnym TYPERIA, aby otrzymać:
⚠️100 PLN zakład bez ryzyka⚠️


Szachtior Soligorsk – Dynamo Brześć typy i kursy

W pierwszym spotkaniu, które rozegrane zostało dwa tygodnie temu, górą okazali się piłkarze Dynama. Aktualni mistrzowie kraju szybko objęli prowadzenie, zdobywając bramki w 6. i 13. minucie gry. Wynik 2:0 utrzymał się do końca meczu, jednak dwubramkowa zaliczka wcale nie musi jeszcze przesądzać losów rywalizacji. Obie drużyny miały okazję zmierzyć się również w ramach kolejki ligowej. W ostatnią sobotę górą był Soligorsk, który wygrał na wyjeździe 2:0 rewanżując się tym samym za pucharową porażkę. Jakie typy bukmacherskie wybrać na rewanżowy w 1/2 finału Pucharu Białorusi?

Kursy na to spotkanie oferowane przez Betfan faworyzują gospodarzy. Przemawia za nimi nie tylko własny stadion i konieczność odrobienia strat, ale również naprawdę mizerna forma gości. Po sześciu kolejkach obrońcy tytułu zajmują dopiero 14. miejsce w tabeli, wyprzedzając tylko kompletnych outsiderów, czyli FK Smalawiczy i Biełszynę. Bardzo mizernie dla graczy Dynama wygląda również ostatnia historia bezpośrednich starć obu ekip. Brześć nie strzelił w Soligorsku ani jednego gola od 4. kolejnych spotkań. Czy zakłady na triumf gospodarzy można uznać za środowe typy dnia? Czekający nas mecz zapowiada się na bardzo wyrównany i nie powinniśmy wykluczać żadnego rezultatu.


Szachtior Soligorsk – Dynamo Brześć typy dnia

Podobnie jak Brześć również i Szachtior w bardzo przeciętnym stylu rozpoczął rywalizację w 2020 roku. Zespół, który ukończył poprzednie rozgrywki na trzecim miejscu, obecnie plasuje się na 11. lokacie w tabeli. Dobrym prognostykiem dla gospodarzy jest z pewnością niedawny wygrany mecz ligowy, jednak nie oczekiwałbym z ich strony cudów. Brześć nie jest już co prawda tak mocny jak kilka miesięcy temu, ale wciąż posiada sporo piłkarskiej jakości. Proponowane typy bukmacherskie zakładają scenariusz, w którym nie mający nic do stracenia gospodarze prowadzą otwartą grę. Soligorsk przegrał tylko 3 z 27 ostatnich domowych starć z Dynamo Brześć. Z kolei goście od listopada 2018 (!) roku przegrali tylko jeden wyjazdowy mecz o stawkę (liga + puchar). Czeka nas zacięte spotkanie, dlatego najlepszym wyjściem zdają się być zakłady na gole. Obie drużyny strzelą lub gol dla gości to w mojej opinii środowe typy dnia.

Soligorsk – Brześć typy:
goście strzelą, kurs 1,56
obie strzelą, kurs 1,96

?Zagraj bez ryzyka?

  • Promocja jest dostępna dla wszystkich osób, które założą konto u bukmachera Betfan z kodem promocyjnym TYPERIA, rejestrując się z linku promocyjnego
  • Zakład bez ryzyka dotyczy kwoty do 100 PLN na pierwszy zakład po rejestracji
  • W razie porażki, bukmacher zwróci naszą stawkę na konto główne! NIE TRZEBA wykonywać żadnego obrotu i można od razu wypłacić środki!