Tottenham musi dziś wygrać, aby zachować szanse na wyjście z grupy. Interowi wystarczy remis i można spodziewać się, że Włosi od początku postawią na obronę. Zapowiedź i typy bukmacherskie na mecz Tottenham – Inter.

Single
Tottenham – Inter
Liga Mistrzów
28.11.2018 godz. 21:00

Typ: więcej goli w 2 poł.

kurs: 1,83
stawka: 4/10✅ +3,32

Single
Tottenham – Inter
Liga Mistrzów
28.11.2018 godz. 21:00

Typ: gol po 75min

kurs: 1,90
stawka: 6/10✅ +5,4

?Prezent od Etoto. Sprawdź!?

Tottenham – Inter kursy

Inter przyjeżdża na Wembley z bardzo prostym celem – nie przegrać. Zadanie to nie będzie jednak proste, choćby dlatego, że goście na wyjazdach w Lidze Mistrzów grają bardzo przeciętnie i rzadko kiedy udaje im się sięgnąć po komplet punktów. Sądzę, że Inter zostanie ustawiony bardzo defensywnie i skupi się przede wszystkim na przeszkadzaniu Kogutom, a nie grze w piłkę. Kursy jakie wystawił na to spotkanie legalny bukmacher Etoto wyraźnie faworyzują Tottenham. 

Wydaje się, że powyższy rozkład szans jest dość sprawiedliwy. Tottenham gra u siebie, jest zespołem silnym i zmotywowanym, a Inter wciąż nie przekonuje i przydarzają mu się zawstydzające wyniki. Zespół przegrywający w lidze z Atalantą aż 4:1 nie może budzić zaufania, jednak do końca nie można wierzyć również Londyńczykom. W związku z tym, typy bukmacherskie na zwycięzcę tego spotkania powinny być ostatecznością. Tottenham w teorii jest zespołem lepszym, jednak moim zdaniem Koguty czeka dziś bardzo ciężka przeprawa. Grający typową włoską piłkę Inter nie będzie łatwym rywalem, a kwestia rezultatu tego spotkania pozostaje sprawą otwarta.


Tottenham – Inter typy bukmacherskie

Zakładając, że Inter nie zaskoczy taktyką i nie będzie grał otwartej piłki, wiele wskazuje na to, że bramek powinniśmy się spodziewać dopiero w dalszej fazie tego meczu. Zarówno gospodarze jak i goście nie będą stawiać od początku meczu na ofensywę, ponieważ wiązałoby się to z tym zbyt dużym ryzykiem. Jeden drobny błąd Kogutów może przekreślić ich szanse już na początku meczu. Tottenham w tym sezonie wielokrotnie pokazywał, że gra do końca i rezultaty spotkań z jego udziałem często ważą się do ostatnich minut. W tym sezonie Ligi Mistrzów w meczach Tottenhamu zawsze padał przynajmniej jeden gol po 75 minucie czasu gry. Kurs na bramkę właśnie w tej części meczu wynosi w Etoto 1,90.

Jeśli sprawdzi się scenariusz o spokojnej grze w pierwszej połowie, która będzie głównie „badaniem” rywala i piłkarskimi szachami, bardzo ciekawe wydają się również typy bukmacherskie na więcej goli w 2 części tego pojedynku. Kurs na to zdarzenie wynosi w Etoto 1.83.

Tottenham – Inter składy:

Tottenham Hotspur: Lloris – Davies, Vertonghen, Alderweireld, Aurier – Dier, Sissoko – Eriksen, Alli, Lamela – Kane

Inter Mediolan: Handanović – Asamoah, Skriniar, de Vrij, D’Ambrosio – Brozović, Vecino – Perisić, Nainggolan, Politano – Icardi

?Prezent od Etoto. Sprawdź!?