Sprawdźcie propozycję naszego sobotniego kuponu pewniaków. Najlepsze typy bukmacherskie na dziś. Kursy pochodzą z oferty legalnego bukmachera Fortuna.

stawka 4/10
kurs AKO: 2,00✅ +4,00

 

 

 

 

?ODBIERZ PREZENT OD FORTUNY?

Herta – Lipsk typy bukmacherskie

Ostatnie spotkania Lipska i Herty były prawdziwymi festiwalami strzeleckimi. W poprzednim sezonie w dwóch meczach pomiędzy tymi zespołami padło łącznie 13 bramek. Sobotnie starcie również powinno przynieść trafienia z obu stron, a Herta w zremisowanym 2:2 meczu z Borussią potwierdziła, że w tym momencie jest w stanie wygrać z każdym. Typy bukmacherskie na gole będą najlepszą opcją na to spotkanie. Wybieramy bezpieczną opcję: Lipsk strzeli. Kurs na to zdarzenie wynosi w Fortunie 1,20.

Arsenal – Liverpool typy bukmacherskie

Arsenal prezentuje w ostatnim czasie świetną formę, jednak powoli zaczyna dostawać zadyszki. Kanonierzy zaledwie zremisowali w ostatniej kolejce z Crystal Palace, czym zakończyli swoją serię zwycięstw. Londyńczycy w ostatnim czasie nie mieli jednak żadnego prawdziwego sprawdzianu, ponieważ nie licząc meczu ze Sportingiem mierzyli się ostatnio tylko z zespołami słabymi lub bardzo przeciętnymi. Mecz z Liverpoolem będzie całkiem inną bajką i rzeczywistą weryfikacją siły zespołu Unaia Emery’ego. Typy bukmacherskie na X2 może nie powalają kursem, ale w przypadku tego meczu powinny okazać się bardzo skuteczne. Fortuna zakłady na remis lub zwycięstwo gości wyceniła na 1,29.

Valencia – Girona typy bukmacherskie

Valencia obecnie kojarzy się przede wszystkim z remisami. Podziałem punktów zakończyło się aż 10 z 15 meczów jakie zawodnicy z Mestalla rozegrali w tym sezonie. Występy w Lidze Mistrzów negatywnie odbiły się na grze Nietoperzy i spowodowały wyraźny kryzys ich formy. Valencia męczy się z każdym rywalem i każdy jest w stanie jej zagrozić. Więcej niż 1 golem Valencia ostatnio wygrała ligowy mecz w marcu. W jej spotkaniach pada bardzo mało bramek, a jeżeli któraś ze stron wygrywa, to minimalnie. Typy bukmacherskie na poniżej 3,5 gola powinny w przypadku tego meczu zakończyć się sukcesem. W żadnym z ostatnich 11 domowych meczów Nietoperzy nie padły więcej niż 3 bramki.

?ODBIERZ PREZENT OD FORTUNY?